I Heart Revolution

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: fanniblue, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 27.

Egy pirosító árnyalatot és egy highlightert tartalmazó paletta, elragadó csomagolásban.

fanniblue

2017. május 10.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.
Nagyon intenzív highlighter, nagyon szép fényű.
A csomagolása eszméletlenül cuki :)) Epres fehércsokis. :3 -és rendkívül masszív
A rózsaszín részt is inkább highlightra lehet használni.
Nem porol, nekem nem is kopik le gyorsan.
Ha kifogy szerintem akkor is megtartom, annyira aranyos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.
Nagyon intenzív highlighter, nagyon szép fényű.
A rózsaszín részt is inkább highlightra lehet használni.
Nem porol, nekem nem is kopik le gyorsan.
Ha kifogy szerintem akkor is megtartom, annyira aranyos.

Hidratálók: Magnesium Stearate