I Heart Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

10 matt és 22 csillámló szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

3 kiadásban kapható:

• You Are Gorgeous
  • U R the Best Thing
  • Fast Love

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

vzitus

2017. január 8.

Már jó néhány hónapja boldog tulajdonosa vagyok ennek a palettának. Anno azért esett rá a választásom, mert egy alkalmi/bulis smink is elkészíthető belőle, és a mindennapos natur sminkem is. Szerettem volna a nagyobb paletták mellé egy utazáshoz is megfelelő darabot. Nem foglal sok helyet szerintem, és még sosem lett semmi baja. Vizes ecsettel még nem próbáltam a színeket, de simán is jól építhetőek, pigmentáltak. Némely árnyalat picik porzik, de az értékéből ez nem von le, hiszen ha az árát nézzük tökéletesen megéri ez a paletta. Szerintem mindenki talál benne számára megfelelő színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Niki03

2016. április 8.

U R The Best Thing-et rendeltem meg és imádom. A színek pigmentáltak, tökéletes mindennapi sminkhez, de nedves ecsettel felvéve a színek még pigmentáltabbak lesznek, így egy alkalmi smink is elkészíthető. Kicsit poroznak, de ez semmit nem von le az élvezeti értékéből. A nap folyamán nem tűnnek el a szemhéjról a színek, este is ugyanolyan hatást kelt a smink, mintha 5 perce készült volna el. Az ára kedvező, matt és csillogóbb árnyalatok variációja, minősége tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

hajnalcsillag

2016. január 3.

Update: Mióta megkaptam, szinte mindig ezt használom, amikor sminkelek. Nagyon szépek a fényes színek, a mattok közül még csak egy világosabb satírozó színt használtam, de az is nagyon tetszik. Pigmentáltak a színek, de kicsit poroznak. De nem vonok le csillagot, mert gyönyörű szép mikor kinyitom, öröm ránézni és tényleg a mindennapi sminkrutinom részévé vált. :)

Karácsonyra kaptam, nagyon örültem neki! :) Még nem használtam élesben,csak néhány színbe belemásztam ujjal, de elég jól pigmentáltnak tűnnek a matt és a fényes árnyalatok is. :) Eléggé sokrétű paletta, utazáshoz ideális, mert ahogy nézegettem, még szemöldök formázáshoz is van benne megfelelő szín, nem csak a szemsmink elkészítéséhez. :) A családomtól kapott ajándékokhoz mindig érzelmi szálak fűznek, így biztos vagyok benne, hogy nagyon fogom szeretni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Lara5

2015. március 22.

A U R the Best Thing van meg nekem, még Londonban figyeltem fel erre a márkára a cuki csomagolás miatt. Szeretem, mert jól pigmentált, viszonylag tartós és olcsó. Ebbe a kis palettába is elég sok szín van, tehát lehet variálni, tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.