I Heart Revolution

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreammiyss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 27.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

"Tökéletesen megvilágítja az arcot, frissességet ad a bőrnek, kiemeli az arc természetes báját."

dreammiyss

2021. április 7.

Jujjj, hát ahogy megláttam a nevét nekem azonnal kellett, úgyhogy meg is leptek vele (hihi, jól jártam). Külföldön vettük meg, s a szálláson kipróbálva el voltam ájulva tőle. Mindig így vagyok kezdetben a termékekkel egyébként, az elején nagy magic és rózsaszín köd, aztán valahogy jönnek új dolgok (pedig lehettem volna kitartóbb vele, mert TÉNYLEG jó termék, csak hát elrakódott, de most előveszem). Ujjal szoktam felvenni belőle, mivel ecsettel nem menne könnyen, ujjal is néha megesik, hogy felveszek a kiválasztott szín mellettiből is. Ez a highlighter paletta szerintem olyan darab, ami egy extrém smink kelléke is simán lehet, mert BRUTÁLISAN pigmentált, mindemellett szemhéjon is simán el tudom képzelni. Cf is, úgyhogy engem levett a lábamról. <3 Egyébként a dobozka csudiklassz, nem foglal nagy helyet, stabilan rá tudom tenni a tetejét, nagyon tetszik a froma is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

yukari99

2020. október 7.

Imádom ezt a highlightert, elsősorban a neve miatt... :"D
A másik oka pedig ez a rózsaszín tónus ami engem meg vett kilóra.
Elég pigmentált, szóval óvatosan kell vele bánni, meg egy kicsit porolós is.
Én a por highlightereket mindig egy leheletnyi folyékonyra viszem fel, így a tartóságávval sincs semmi gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Imádom ezt a highlightert, elsősorban a neve miatt... :"D
A másik oka pedig ez a rózsaszín tónus ami engem meg vett kilóra.
Elég pigmentált, szóval óvatosan kell vele bánni, meg egy kicsit porolós is.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 28 / CI 45410, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.