I Heart Revolution

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 27.

Kiszerelés:   9 x 1,5 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Kilenc remekül kombinálható, pigmentált árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta. A színek lilás alaptónusúak, csillámos és matt hatással.

stripedpanda

2019. december 26.

Csodás paletta! A csomagolása eszméletlenül szép. A színek pigmentáltak és könnyen satírozhatóak. Tetszik, hogy figyeltek arra, hogy hideg és meleg barna is kerüljön bele a megfelelő tónusú csillámos árnyalatok mellé. Egyedül egy aranyosabb árnyalatú highlight hiányzik belőle, mert a benne lévő 'fehér' színnek inkább levendulás fénye van, viszont gyönyörű, nem láttam még hasonlót. A csillámos árnyalatokat persze ujjal érdemes felvinni, nem ecsettel, de szerintem ez a Revolution szemhéjpúdereknél megszokott. Alapra viszem fel, végül sminkfixálót használok, így tartósak. Az egyik kedvencem, nagyon szép sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

karaibrahimgil

2019. október 31.

Amikor megláttam, olyan érzés öntött el, mint egy kisgyereket: a tetején fényes csillagok úszkálnak lassú tempóban, amerre megmozgatom. A színek iránt hasonló örömöt éreztem: a zöldesbarna szememhez a lila és a barna tónusai egyaránt jól állnak, mégis ritkán látom őket egy összeállítás részeként. Minden szempont közül a felvihetőséggel és a tartóssággal van gondom: egyrészt eleve vizes ecsettem tudom csak felszedni a festéket, de ennek ellenére is lekopik délutánra. Az öt Revolution palettám közül ez muzsikál a leggyengébben, ár-érték arányban azonban még így is jónak találom.

Update: jöttem magamat kijavítani. A négy matt árnyalat könnyen felvihető, vizes ecsettel tartóssá tehető, ezért ha ezek valamelyikére visszük fel a csillogókat, jól teljesítenek. Egyedül a fehérrel van gondom, az valamiért alig akar feljönni, de ez legyen a legnagyobb baj. Egyébként még mindig szuper cuki csilli-villi cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.