Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kevésbé szeboreás, gyulladásra hajlamos, de érzékeny bőrűeknek készül ez az összehúzó, nyugtató pakolás, amelyet tisztítás után használhatunk. Tonizáló, fertőtlenítő hatásának köszönhetően szinte látni sem lehet a helyesen végzett tisztítás nyomait, olyan szépen elsimítja, lenyugtatja a bőrt. Cickafarkolajat is tartalmaz, amely visszaadja a kívánatos finom zsírköpenyt a bőrnek. A benne található gyógyfüvek hidratáló, nyugtató, hámosító és bőrszépítő hatásúak. Összehúzza a pórusokat, nyugtatja és táplálja a bőrt.

Ár: 4200 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost packeta
Ár: 3000 , Eladó: barics
Állapot: KIMÉRT 50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: SZEMÉLYES ÁTADÁS

linevesun

2022. június 13.

1 hónapja használom. Nagyon jó illata van, szépen hidratál, pihepuha utána a bőröm. A nyugtató, pórusösszehúzó hatását én nem annyira tapasztaltam. Ha nagyon ramaty állapotban van a bőröm (pattanásos), akkor én inkább az ichtiolos gyógyfüves pakolást használom, ami viszont szárít, de nagyon erős gyulladáscsökkentő hatású. A 7 gyógyfüveset szerintem majd akkor fogom újra venni, ha nem lesz már ennyire problémás a bőröm - esetleg nyaralni elviszem, mert el tudom képzelni, hogy a nappal és sós tengervízzel szétszárított bőrömre nagyon jó hatással lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Kusziedina89

2022. április 23.

Első használat után nagyon elégedett vagyok. Szépen össze húzta a pórusokat és sokkal egyenletesebb az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 23.

Beiggi

2022. március 30.

KM boxban érkezett, nagyon elégedett voltam vele. Nem csípett, nem irritált, bőröm sima volt utána. Az illata gyógynövényes de számomra nem büdös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 30.

Bubszi04

2022. február 11.

Nálam alapdarab!
Szeretem a gyógynövényes illatát. Picit vastagabban szoktam felkenni, így száradás után le lehet húzni. A maradékot nedves vattával lemosó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 11.

Nálam alapdarab!

Thumpa84

2021. október 25.

KM boxban jutottam hozza, azota mar ujra vasaroltam. Minden masodik heten szoktam hasznalni, kezdodo pattiknal, ciklust megelozo gyulladasoknal nekem nagyon hatasosnak bizonyult.
En szeretem az illatat, es a termeszetesseget ami a kulonbozo gyogynovenyekbol jon. Lemosni hol langyos vizzel atitattot kendovel, vagy siman lehuzva (ilyenkor szem/orr es egyeb erzekeny resz kihagyva) szoktam, extra hamlasztaskent. Ezt inkabb a bevallalosabbaknak ajanlom egy-egy alkalommal felkeszulve az esetleges hamlasra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

pmercedes

2021. július 1.

A KM boxban vásároltam. Sokszor próbáltam megkedvelni de nem sikerült. Tetszett benne a gyógynövényes jellege, és valóban simábbnak tűnt az arcom lemosás után (ami egyébként borzasztóan körülményes). Viszont amikor ritkábban használtam másnapra tele lett az arcom pattanással, emiatt már nem merem többet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

adri0419

2021. március 27.

Hát a szaga förtelmes, de ettől eltekintve, nagyon szuper! Tisztítás, radírozás után felkenem, hagyom, hogy teljesen megszáradjon. Néhány helyen picit csíp, de nem vészes, pirosodást inkább lehúzza. Ha megszáradt egy frottír törcsivel leradírozom a pakolást, ami fennmaradt lemosom és kész is a babapopsi arcbőr. :) Utána általában a meggyes vagy rózsás habkrémet használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Még csak pár milit vettem a kozmetikustól, de legközelebb teljes terméket kérek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

fokid1

2021. március 11.

Ilcsi termékeket eddig csak a kremmania beauty borból ismerem, eddig egy sem jött be igazán, de ez meggyőzött, ha csak simán online is be lehetne szerezni, újra is venném. Általában akkor használom, ha sok száraz és hallott bőr van arcomon, amit sima aha bha halmlasztok nem segítenek vagy nem olyan gyorsan mint ez. Kicsit a szaga erős, de nem irritálja a bőröm és lemossa után egyből szép egységes lesz az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Dudoka77

2021. március 1.

Használata után nekem veszettül húzódik a bőröm, így a lemosás végeztével nem győzök hidratálni. Ez érdekes, mert lemosás közben kifejezetten érezni benne az olajat, ezért -nomeg a tapadó, ragaszkodó növényi szemcsék miatt- nem is olyan egyszerű megszabadulni tőle. Pár pillanatig még tart az olajos érzés, de amint felitatom az arcomról a vizet, mintha két számmal összeugrott volna az arcomon a bőr. Az illata a kisebbik rossz, bár nem kedvencem az a penetráns rovarriasztó szag, ami belengi a környezetemet, amíg ez a különös pakolás szép lassan összehúzza a képemet a 15-20 percig tartó száradása folyamán. Hosszútávú hatásáról akkor számolok be, ha kiürül a tégely, de első benyomás után annyit mondhatok, hogy könnyű lesz kibírni nélküle egy hetet, mire újra sorra kerül.

Nos, nagyjából három hónap alatt kiürült a tégely. Kettesről feljavítom az értékelést hármasra, mert időközben megbarátkoztam a szagával és az állagával. Talán leheletnyit lendített egy-két kialakult pattanás leszárításában, de összességében nem tapasztaltam semmi számottevő változást, ami miatt okom lenne újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 1.

bernadettu

2021. február 6.

Én is a KM boxban jutottam hozzá, korábban nem használtam tőlük semmit így nem tudtam mire számíthatok.
A pórus összehúzó és nyugtató hatását éreztem, de a benne lévő növényi darabok miatt kicsit körülményes lemosni.
Lassan a tubus aljára érek de nem érzem azt hogy hiányozni fog ha elfogy.
Egy gyengéd hamlasztot szoktam felkenni előtte, lehet a saját termékeiből kialakított rutinban jobban működne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Lassan a tubus aljára érek de nem érzem azt hogy hiányozni fog ha elfogy.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.