Ilcsi

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2013. április 5.

Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kevésbé szeboreás, gyulladásra hajlamos, de érzékeny bőrűeknek készül ez az összehúzó, nyugtató pakolás, amelyet tisztítás után használhatunk. Tonizáló, fertőtlenítő hatásának köszönhetően szinte látni sem lehet a helyesen végzett tisztítás nyomait, olyan szépen elsimítja, lenyugtatja a bőrt. Cickafarkolajat is tartalmaz, amely visszaadja a kívánatos finom zsírköpenyt a bőrnek. A benne található gyógyfüvek hidratáló, nyugtató, hámosító és bőrszépítő hatásúak. Összehúzza a pórusokat, nyugtatja és táplálja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Ilcsi 7 Gyógyfüves Pakolás 50 ml kimérve
Ár: 3.000,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve zöld üveg tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
novembermesi

2019. szeptember 10.

Kometikusom tette fel nekem kezelésekkor, ajánlotta otthoni használatra is. Nagyon szuper pakolás már elhasználtam belőle 30 ml, és 50 ml-s kiszerelést. Heti 1 alkalommal tettem el a bőrömre. A kisebb pattikat, gyulladásokat nagyon szépen levitte, megnyugtatta. Bőrirritációt nem okozott, a faggyútermelés szabályozásában is sokat segít. A pakolás nagyon finom illatú, az összes Ilcsi termék illatát nagyon szeretem:) Tele van zöld kis növényekkel levelekkel, ha megszárad akár kisebb darabokban is le lehet húzni az arcról. Ha netán nekiestem az arcomnak az ujjammal ( nagyon rossz szokás) utána felraktam, szépen megnyugtatta az arcom. Most, hogy közeleg a melegebb idő biztos fogok újra vásárolni belőle. Csak az ára miatt nem veszem sűrűn, lehetne nagyobb kiszerelés ebben az árban (50 ml 4300 ft). de időközönként megengedem magamnak és vásárolok belőle. Hiszen szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

HDorina

2019. június 21.

Hetente használtam otthon arcradírozás után. Felvitelkor egy kicsit csípő érzés volt, de kellemes még. A gyógyfüvek darabkái is benne vannak, ami egy plusz ha valaki szereti a természetes dolgokat. Emiatt vigyázzni kell mert lemosás közben, azért lepotyogott belőle nem csak a mosdóba. Száradásig kb.10-15 percig fent hagytam, utána dörzsölő mozdulatokkal lemostam. Puha, friss volt tőle a bőröm. A pórusok is kisebbek lettek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

monyavari

2019. június 1.

Hetente használom, alapos arctisztítás után. Ha van gyulladás, szépen visszafogja, általánosan is szebb a bőröm tőle. Amikor megszáradt, lehúzom egyben, amit lehet, a maradékot meleg vizes törcsivel, finoman masszírozva távolítom el. Érdemes utána hidratálni. Nem szeretem a szagát, szúnyogriasztóra emlékeztet, de kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

kicsizebra

2019. április 30.

Évek óta használom, nekem nagyon bevált. Lehúzza a gyulladásokat, felfrissíti a bőrömet. Az illata nagyon gyógynövényes, elsőre szokatlanul erős lehet. Száradás után körkörösen, picit az arcom dörzsölve szoktam lemosni, így az elhalt hámsejteket is leszedi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

viviiisanta

2018. július 18.

A T-zónámon használom, kevésbé lesz zsíros a bőröm használat után. Valamelyest hámlaszt is, így használata után nem árt egy arcradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

zoja

2018. június 2.

Biztos jó, hogy ennyi gyógynövény van benne, de a hatása semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Biztos jó, hogy ennyi gyógynövény van benne, de a hatása semmi.

Golyakalifa

2018. március 27.

Eddig két alkalommal próbáltam, plusz egyszer a kozmetikusnál. Az állaga jó, könnyen kenhető a gyógynövény darabok ellenére is. Nyugtatja a bőrt, de csodaszernek nem nevezném, kell mellé az Ichtiolos korrektor. Az illatával nekem nincs problémám. A leszedése nem okoz problémát, gézzel csinálom és száradásig hagyom fent, gyakorlatilag az egészet le tudom húzni egyben. Amit nem, azt langyos vizes törülközővel szoktam lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Tutuj

2018. február 24.

Én leszek a fekete bárány de talán elnézitek nekem, mert a hatása ennek a kis “zöldségnek” igazán remek, arra egy rossz szavam sincs, valóban összehúzza a pórusokat, enyhíti a nyomkodás utáni poros foltokat, de... az én bőrömet szárította picit(utána vastagon kellett hidratálnom) és ami nem hagy nyugodni:az illata. A véleményeitek alapján valami egész kellemes, friss illatra számítottam de ez, huh! Konkrétan a Vape szúnyogriasztó illatára emlékeztet! Iszonyú intenzív, el nem illanó illat. A hatása miatt (a száraz utóérzéssel együtt)3pont de ezt a zöld rovarirtót nagyon nehéz megszeretnem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Preesty

2018. január 4.

Kedvencem! Annyira finom az illata és a hatása is pont olyan, mint amit ígérnek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Ayani

2017. március 22.

Én szeretem az illatát, tetszik, hogy darabos, illetve használat után frissítően hat a bőrömre - sajnos ez viszonylag hamar elmúlik. Amikor a havim körül ki szoktam rügyezni és begyullad az arcom, akkor nyugtató hatású, de egyéb hosszútávú eredményét nem fedeztem fel. Az ichtiolos szerintem jobban megéri, mint ez. Az eltávolítása eléggé körülményes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Zöld színanyag.