Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kevésbé szeboreás, gyulladásra hajlamos, de érzékeny bőrűeknek készül ez az összehúzó, nyugtató pakolás, amelyet tisztítás után használhatunk. Tonizáló, fertőtlenítő hatásának köszönhetően szinte látni sem lehet a helyesen végzett tisztítás nyomait, olyan szépen elsimítja, lenyugtatja a bőrt. Cickafarkolajat is tartalmaz, amely visszaadja a kívánatos finom zsírköpenyt a bőrnek. A benne található gyógyfüvek hidratáló, nyugtató, hámosító és bőrszépítő hatásúak. Összehúzza a pórusokat, nyugtatja és táplálja a bőrt.

Ár: 4000 Ft , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta v szemèlyes

Kingus23

2020. június 17.

Az egyik kedvencem az ichtiolos pakolás mellett.Szépen letisztított,Foreozott arcra szoktam felvinni nem túl vastagon.Heti egYszer használom,nekem megnyugtatja és feltölti a bőröm úgy vettem észre.Szépen le lehet húzni miután megszáradt,az illatát is imádom.Már jópárszor volt újravevős ,de továbbra is az marad 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Inezke

2020. május 8.

Régebben az ichtiolos pakolást használtam, de az én bőrömnek már sok volt szárította, így áttértem erre a pakolásra. Elsőnek kicsit fura volt a gyógynövényes illata, de már megszoktam és szeretem. Nem szárítja a bőröm és kellőképpen pórusösszehúzó hatása van. Egy ideig tuti ezt fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Nessy

2020. március 26.

Igazi relax pakolás. Nyugtat, szépít, összehúz, világosít, megújít, kisimít, hidratál. Olyan mint egy kiadós alvás, de hűvös szobában, selyempárnán! Nem használok krémet utána, nem kívánja a bőröm. Az AHA hab, a pardicsomos pakolás és ez a kis csoda állandó lakók lesznek a polcomon!

(Bocsi, előbb elfelejtettem csillagozni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

(Bocsi, előbb elfelejtettem csillagozni!:)

Rekarokababa

2020. március 24.

Nagyon kellemes a pakolás után a bőröm. Más pakolást is használok az ilcsitöl, mindet nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Witchvortex

2020. március 16.

Nagyon kellemes pakolás, enyhülést nyújt a gyulladt pattansos bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Nagyon kellemes pakolás, enyhülést nyújt a gyulladt pattansos bőrömnek.

novembermesi

2019. szeptember 10.

Kometikusom tette fel nekem kezelésekkor, ajánlotta otthoni használatra is. Nagyon szuper pakolás már elhasználtam belőle 30 ml, és 50 ml-s kiszerelést. Heti 1 alkalommal tettem el a bőrömre. A kisebb pattikat, gyulladásokat nagyon szépen levitte, megnyugtatta. Bőrirritációt nem okozott, a faggyútermelés szabályozásában is sokat segít. A pakolás nagyon finom illatú, az összes Ilcsi termék illatát nagyon szeretem:) Tele van zöld kis növényekkel levelekkel, ha megszárad akár kisebb darabokban is le lehet húzni az arcról. Ha netán nekiestem az arcomnak az ujjammal ( nagyon rossz szokás) utána felraktam, szépen megnyugtatta az arcom. Most, hogy közeleg a melegebb idő biztos fogok újra vásárolni belőle. Csak az ára miatt nem veszem sűrűn, lehetne nagyobb kiszerelés ebben az árban (50 ml 4300 ft). de időközönként megengedem magamnak és vásárolok belőle. Hiszen szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

HDorina

2019. június 21.

Hetente használtam otthon arcradírozás után. Felvitelkor egy kicsit csípő érzés volt, de kellemes még. A gyógyfüvek darabkái is benne vannak, ami egy plusz ha valaki szereti a természetes dolgokat. Emiatt vigyázzni kell mert lemosás közben, azért lepotyogott belőle nem csak a mosdóba. Száradásig kb.10-15 percig fent hagytam, utána dörzsölő mozdulatokkal lemostam. Puha, friss volt tőle a bőröm. A pórusok is kisebbek lettek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

monyavari

2019. június 1.

Hetente használom, alapos arctisztítás után. Ha van gyulladás, szépen visszafogja, általánosan is szebb a bőröm tőle. Amikor megszáradt, lehúzom egyben, amit lehet, a maradékot meleg vizes törcsivel, finoman masszírozva távolítom el. Érdemes utána hidratálni. Nem szeretem a szagát, szúnyogriasztóra emlékeztet, de kibírható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

kicsizebra

2019. április 30.

Évek óta használom, nekem nagyon bevált. Lehúzza a gyulladásokat, felfrissíti a bőrömet. Az illata nagyon gyógynövényes, elsőre szokatlanul erős lehet. Száradás után körkörösen, picit az arcom dörzsölve szoktam lemosni, így az elhalt hámsejteket is leszedi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

viviiisanta

2018. július 18.

A T-zónámon használom, kevésbé lesz zsíros a bőröm használat után. Valamelyest hámlaszt is, így használata után nem árt egy arcradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.