Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kevésbé szeboreás, gyulladásra hajlamos, de érzékeny bőrűeknek készül ez az összehúzó, nyugtató pakolás, amelyet tisztítás után használhatunk. Tonizáló, fertőtlenítő hatásának köszönhetően szinte látni sem lehet a helyesen végzett tisztítás nyomait, olyan szépen elsimítja, lenyugtatja a bőrt. Cickafarkolajat is tartalmaz, amely visszaadja a kívánatos finom zsírköpenyt a bőrnek. A benne található gyógyfüvek hidratáló, nyugtató, hámosító és bőrszépítő hatásúak. Összehúzza a pórusokat, nyugtatja és táplálja a bőrt.

Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)
Ár: 5000 , Eladó: noradrenalin
Állapot: bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel

adri0419

2021. március 27.

Hát a szaga förtelmes, de ettől eltekintve, nagyon szuper! Tisztítás, radírozás után felkenem, hagyom, hogy teljesen megszáradjon. Néhány helyen picit csíp, de nem vészes, pirosodást inkább lehúzza. Ha megszáradt egy frottír törcsivel leradírozom a pakolást, ami fennmaradt lemosom és kész is a babapopsi arcbőr. :) Utána általában a meggyes vagy rózsás habkrémet használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Még csak pár milit vettem a kozmetikustól, de legközelebb teljes terméket kérek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

fokid1

2021. március 11.

Ilcsi termékeket eddig csak a kremmania beauty borból ismerem, eddig egy sem jött be igazán, de ez meggyőzött, ha csak simán online is be lehetne szerezni, újra is venném. Általában akkor használom, ha sok száraz és hallott bőr van arcomon, amit sima aha bha halmlasztok nem segítenek vagy nem olyan gyorsan mint ez. Kicsit a szaga erős, de nem irritálja a bőröm és lemossa után egyből szép egységes lesz az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Dudoka77

2021. március 1.

Használata után nekem veszettül húzódik a bőröm, így a lemosás végeztével nem győzök hidratálni. Ez érdekes, mert lemosás közben kifejezetten érezni benne az olajat, ezért -nomeg a tapadó, ragaszkodó növényi szemcsék miatt- nem is olyan egyszerű megszabadulni tőle. Pár pillanatig még tart az olajos érzés, de amint felitatom az arcomról a vizet, mintha két számmal összeugrott volna az arcomon a bőr. Az illata a kisebbik rossz, bár nem kedvencem az a penetráns rovarriasztó szag, ami belengi a környezetemet, amíg ez a különös pakolás szép lassan összehúzza a képemet a 15-20 percig tartó száradása folyamán. Hosszútávú hatásáról akkor számolok be, ha kiürül a tégely, de első benyomás után annyit mondhatok, hogy könnyű lesz kibírni nélküle egy hetet, mire újra sorra kerül.

Nos, nagyjából három hónap alatt kiürült a tégely. Kettesről feljavítom az értékelést hármasra, mert időközben megbarátkoztam a szagával és az állagával. Talán leheletnyit lendített egy-két kialakult pattanás leszárításában, de összességében nem tapasztaltam semmi számottevő változást, ami miatt okom lenne újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

bernadettu

2021. február 6.

Én is a KM boxban jutottam hozzá, korábban nem használtam tőlük semmit így nem tudtam mire számíthatok.
A pórus összehúzó és nyugtató hatását éreztem, de a benne lévő növényi darabok miatt kicsit körülményes lemosni.
Lassan a tubus aljára érek de nem érzem azt hogy hiányozni fog ha elfogy.
Egy gyengéd hamlasztot szoktam felkenni előtte, lehet a saját termékeiből kialakított rutinban jobban működne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Lassan a tubus aljára érek de nem érzem azt hogy hiányozni fog ha elfogy.

Fanni039

2020. december 16.

A KM beauty boxban kaptam, nagyon kellemes meglepetés volt, mivel otthon még nem használtam Ilcsi termékeket, csak a kozmetikusom használta rajtam őket. Nagyon finom, gyógynövényes illata van a pakolásnak, ami tényleg nehezen jön le. A hatását közepesnek mondanám, nem igazán érzékelek változást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

r080tc4t

2020. november 26.

KM boxból jutottam hozzá, hát nem is tudom... Kipróbáltam hámlasztás után és olyan brutálisan csípett hogy azonnal lemostam, kb 2 órán át égett utána az arcom és piros is volt. Akkor egy ideig félretettem hogy soha többet... aztán kipróbáltam csak úgy önmagában, na hát így egészen puha és szép lett tőle a bőröm, viszont lemosni komolyan egy átok! Nem sikerült lehúzni csak mini darabokban, ezt megelégelve gondoltam hogy akkor lemosom, nem nagyon akart lejönni... a végén már nedves törölközővel estem neki és még így is éreztem utána valami darabkákat az arcomon. Arról nem is beszélve hogy még a csapból is sikálni kell kb. A hatása jó, de ezt a macerát nekem abszolút nem éri meg, nem fogom megvenni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

drbrk

2020. november 25.

Régebben sokkal jobban hidratált, közvetlenül a használata után valóban puhábbnak érződik a bőr, de ez gyorsan elmúlik. Sajnálom nagyon, hogy nem jött be. A lemosása is számomra túl macerás, lehúzni biztosan nem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Szanszi

2020. november 15.

Több próbán is túlvagyok ezzel a pakolással. Érdekes habos állaga van, kicsit fura benne ez a sok fűdarab. Nekem tetszik az illata, olyan citromos-gyógynövényes. Lemosni valami borzalom. Nagyon nehezen jön le dörzsölni kell rendesen. Érdemes egy pamut vattakoronggal letörölni, azzal könnyebb. Utána selymes, puha, táplált lesz a bőr. Örülök hogy kipróbálhattam és végül is jó kis pakolas annak aki szeret vele pepecselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

cattitude

2020. november 7.

KM boxban volt, egész jó :) hámlasztás után próbáltam ki, ugyan az én bőröm nem pirosodik ki nagyon de, kíváncsi voltam rá. picit nyálkás állaga van, de könnyű felkenni. az illata sajnos nagyon citronellás, engem zavart, nem tudom, érzékenyebb bőrt mennyire irritálna. szépen puhította az arcom, kiütéseket meg hasonlókat nem okozott. lemosni kicsit macerás. ezt a tégelyt szívesen elhasználom, de mivel nem ad sok pluszt a rutinomhoz és macerásabb a beszerzése, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

TamaraS

2020. október 30.

KM Boxban volt és nagyon félve próbáltam ki. Érzékeny bőröm van és sok mindentől kiütéseket kapok. Ez a pakolás igazából nem irritált, tiszta és friss érzést ad. Az arcomon nem javított de nem is rontott, csak lemosni nagyon nehéz és körülményes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.