Ilcsi

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Jazz Juice, az összetevőket feltöltötte: Fruka, Módosítva: 2021. június 23.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az egyedülálló szemránckrém a varázslatos erejű ráncűző növényeknek és a természetes hyaluronnak köszönheti bőrfiatalító képességét. Különleges összetételének hála a szemkörnyék érzékeny bőrét is pillanatok alatt hidratálttá és simává varázsolhatjuk. Gyorsan felszívódik, használata után bársonyosan sima, puha bőrt kapunk.

Növényi hatóanyagai: ginkó, jukka, körömvirágolaj, mályva, zsurló

100ml - Ilcsi Anti-Ageing & Hyaluron Szemránckrém
Ár: 8500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta
Ár: 5600 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Katta79

2022. május 25.

Nem rossz kis krém. Állagával, illatával nincs gond, viszont a szemkörnyéki ráncaimon semmit sem változtatott. (Lehet ez is előny, hogy nem lett több :D)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 25.

niomiode

2022. április 17.

Kedvenc Ilcsi szemkörnyékápolóm. Könnyen felszívódik, puhít, rugalmasít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

Kedvenc Ilcsi szemkörnyékápolóm. Könnyen felszívódik, puhít, rugalmasít.

Emma23

2021. augusztus 27.

A korrektorok miatt kiszáradt a szemkörnyékem és erre kerestem egy kis krémet. Ez volt itthon gondoltam kipróbálom. Iszonyat csípte a szemem. Nem tudom mi irritálja ennyire. De ettől függetlenül ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

floracska6

2020. november 10.

Lassan az összes arcápolóm lecserélődik Ilcsire, nagyon szeretem a termékeit mert szépek az összetevői, tényleg érzem a növények, természetes összetevők erejét és nem a szintetikus anyagokat. Ezzel együtt hatásosnak is érzem a termékeit. Nincsenek még ráncaim a szemem körül, megelőzésképp vettem de nagyon finom érzetet ad, elég zsíros, jól hidratál, én csak éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Sz. Csilla

2020. március 7.

Éppen csak hidratál, de azon felül semmi. Nekem a belico peptides szemkörnyékápolója olyan látványosan feltöltötte ezelőtt, hogy egy ilyen sima kis hidratálót nem tudok sokra értékelni. Jobb a semminél persze. Az állaga rendben van, illata nincs, nem csíp, lehet rá sminkelni. Így 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

sjudy89

2019. november 15.

Valószínű az sem tett jót a véleményemnek, hogy egy kis tégelyben kaptam a kozmetikustól a megvásárolt 15 ml-t (ennyit tudott adni) és mire hazaértem, 1/3-a a táskámba folyt.. Próbáltam én kenegetni vele a szemkörnyékem, de nem igazán véltem felfedezni változást és elég hamar beleszáradt a maradék a dobozkájába, de nem venném újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Eneee

2018. november 3.

Több, mint egy éve használom rendszeresen és nagyon szeretem. Amikor nyúzottabb vagyok és este felkenem, érzem, hogy húzza szét a szarkalábakat a szememnél. Jó az illata, jó az állaga, kellemes a színe, nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

KatieWhite

2018. március 18.

Kellemesen hidratál, nem könnyezik tőle a szemem, ami nagy erénye, de ennyi, bár olyan szemránckrémmel ami igazi csoda lett volna még nem találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

kismadár

2018. február 9.

A szemem körül nem nagyon ráncosodik a bőr, így én inkább egész arcra plusz szemkörnyékre használtam, Kevés elég belőle, mert különben nem lélegzik alatta a bőr. Óriási hatását, vagy ránctalanítást nem vettem észre. Az illatát nem tudom beazonosítani, de nem kellemes szerintem. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

pappevi

2017. május 31.

Reggeli készülődéskor kenek belőle a szemkörnyékemre (plusz az arcomba dörgölöm a felesleget). Lehet rá sminkelni és könnyen beszívódik..DE!
Egyáltalán nem érzem, hogy feltöltené a bőröm.
Matt zsírréteget képez, plusz nem is tudom. Talán a krém zöldes színezetének tudható be, de a bőröm is is kicsit mintha elszürkülne tőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Egyáltalán nem érzem, hogy feltöltené a bőröm.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Zea Mays (Corn) Oil, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Isoamyl Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Palmitic Acid, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil, Myristic Acid, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Palmitic Acid, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Myristic Acid, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate
Illatanyagok: Myristic Acid, Levulinic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, P-Anisic Acid, Limonene
Színezékek: CI 75810
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, P-Anisic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.