Ilcsi

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jazz Juice, az összetevőket feltöltötte: Floi, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz

A különleges összetéttelű, könnyű állagú szérum akár a bőr legmélyebb rétegeiben is kifejtheti hidratáló és ráncsimító hatását, ennek köszönhetően a bőr napról-napra egészégesebbé, feszesebbé és a környezet káros hatásaival szemben ellenállóbbá válhat.

Növényi hatóanyagai: ginkó, jukka, körömvirágolaj, májvamag, zsurló

Ár: 6000 , Eladó: vvnj
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest VI., fizetés: Személyesen
Ár: 5400 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Posta v személyes v Foxpost

Pepis

2019. január 11.

December közepen kezdtem el használni. Sajnos nekem allergiás reakciók jelentkeztek. Én csak este használtam, és reggelre arra ébredtem h viszket a szemem környéke és bevan dagadva a szemhéjam. Hívtam az Ilcsi Szépségmanufaktúrát, mondták, hogy sajnos a növényi Hyaluronnak lehet ilyen mellékhatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

mitzi01

Korcsoport: >54
2018. november 14.

Régóta használom, felváltva más Ilcsi szérumokkal (néha más márkákkal). Megbízhatóan hidratál, de az illatát nem nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 14.

Fruskacsa

2018. február 18.

Használata nagyon jó, egyedül az illata tart attól vissza, hogy kúraszerűen használjam, pedig nyilvan akkor volna az igazi. Kicsit túl “natúr” az illata, Ilcsi termékek mind ilyenek, van,amelyiknek imádom az illatát (görögszénás, fehérítő gél), ez nem igazán jön be. De most próbálok egy kúrát csinálni esténként, így tél végén jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

hessviky666

2016. november 14.

A hidegebb idő beköszöntével a kozmetikusom tanácsára a fitoösztrogénes szérumot cseréltem erre. Már 2 hete használom. Nekem még hatalmas ráncaim nincsenek, de a szérum szépen összehúzza a pórusaimat és bársonyos bőrt eredményez. Nagyon gyorsan beszívódik. Este a habkrémem elött szoktam felkenni. Amit észrevettem, hogy az aprócska pattanások száma jelentősen lecsökkent, valamint a használata óta a minimális bőrszárazságom is elmúlt. Amit még szeretek benne, hogy nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön használat után. Nekem egyébként mindenképpen kell utána még a habkrém, mert egyedül kevés a hidratáló hatása.
Nálam semmilyen negatív reakció nem jelentkezett, nem csíp, nem pirosodik ki tőle a bőröm sehol. Mivel a 35 ml nálam 6 hónapig elég, így nekem megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Picieri

2016. március 27.

Nekem sajnos nagyon mély a szemközti ráncom a sok hunyorgástól, meg a bosszús tekintetemtől.... :( A kozmetikusom ajánlotta ezt a szérumot, hogy neki bevált. Félve vásároltam meg, mert azért ahhoz képest elég húzós az ára, ha nem válna be mégsem. De ez egy csoda! Nem hittem benne, de használ! Este szoktam bekenni mindig a szemközti részt, és már egy hónap használat után látványosan csökkent a mélysége a ráncaimnak! így már bátran befektetem a pénzt ebbe a csodaszerbe! Mindezek mellett, hogy ilyen hatásos, könnyű állagú folyósabb gél, vagy szérum ami hamar beszívódik a bőrbe és nem zsírosít utána, hanem fél matt, egészséges fényt kölcsönöz. Finom gyógynövényes az illata, de nem a rosszabik fajta. Nekem abszolút bevált! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

cuciii

2015. június 4.

Nagyon szuper kis szérum ez, nekem eszméletlenül bevált! Könnyű állagú, gyorsan beszívódó, nem hagy maga után ragacsos réteget. A hidratáló - feltöltő hatása példátlan számomra. Sok mindent kipróbáltam már, hogy az amúgy zsíros, pattanásokra hajlamos bőrömet mivel tudnám úgy maximálisan hidratálni, hogy ne pattogjak ki és a zsírtól se tocsogjak. Hát íme, itt a tökéletes szérum :) Az arcom gyönyörű hidratált, nem matt, de nem is zsíros. Ennyi pozitívum után lehet, hogy kipróbálom a hidratáló krémjét is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.