Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 7900 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta v szemèlyes
Ilcsi Aha biológiai hámlasztó és Esemény Előtti Pakolás
Ár: 1900-3000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyesen vagy előre utalás után foxpost vagy postán maradó csomagként küldöm

tlilla100

2020. május 27.

Ahogy a neve is mutatja, esemény, azaz buli, bál, randi, állásinterjú előtti pakolás. Erre tökéletesen megfelel, az arcbőröm üde, fiatal, feszes, telt lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

agneza

2020. április 14.

Szuper maszk, nagyon szeretem.
A másik maszkkal együtt használom és vékonyabban viszem fel. Kb 30-40 percig hagyom fent, majd miután lemostam, utána szérumot és krémet használok. Nagyon szép utána a bőröm.
Itt vásároltam kimérős formában, így szuper ár-érték arányú. Ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Szuper maszk, nagyon szeretem.
Itt vásároltam kimérős formában, így szuper ár-érték arányú. Ajánlom :)

Nessy

2020. március 25.

Túl vagyok egy 6-os kúrán, a maradékot természetesen elhasználom még, de tényleg csak esemény előtt (este).
Úgy általánosságban az eddig próbált Ilcsi pakolásokkal elégedett vagyok, és ezzel a termékkel is az első használat után látványos volt az eredmény, nagyon örültem, de sajna azt a szép, ragyogó bőrt nem sikerült újra elérnem, inkább csak rosszabb lett a 3 hét alatt. Így a kúraszerű használatról lemondok a jövőben de alkalmanként érdemes lehet feltenni. Erősen kipirosít és csíp az első húsz percben, de túl lehet élni. Ha picit vastagabban kenjük akkor egész nagy daraboknan lehúzható kb. 1 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

klaudiakk

2020. március 19.

Sziasztok!
Nekem pattanásos a bőröm meg miteszerek találhatóak rajta.
Folyamatosan tisztítás igényel.
Nagyon sok jót olvastam az Ilcsi termékekről ezért úgy döntöttem egye fene hátha ez lesz az igazi. Hát NEM.
Esemény előtti csíp az igaz utána rákenem a hámlasztót. Majd tényleg érzem, hogy tisztább a bőröm de semmi extra. Folyamatosan használom. Ezt egy sima krém is tudja.
Nem rossz de nem is jó. Elhasználom ha már megvettem de újra venni biztos nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Sziasztok!
Nekem pattanásos a bőröm meg miteszerek találhatóak rajta.
Folyamatosan tisztítás igényel.

Witchvortex

2020. március 16.

(Mindenképpen kozmetikusnál próbáljátok ki először, mert ha allergiások vagytok rá, csak ő fög tudni segíteni. )

Imádom! Csíp mint az állat, de ki lehet bírni.
Az AHA-s hámlasztó peelinggel használom havi 2-3 alkalommal és gyönyörű lesz tőle a bőröm, amit mások is megjegyeznek.
Menstruávió előtt gyakran vannak gyulladt pattanásaim, de mintha ez a pakolás segített volna lecsillapítani a bőrömet és eltűntetni a meglévő foltokat, hegeket.
Miután leszedem a maszkot Csipkebogyó habkrémmel szoktam hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Imádom! Csíp mint az állat, de ki lehet bírni.
Miután leszedem a maszkot Csipkebogyó habkrémmel szoktam hidratálni.

ddorcsii

2020. január 29.

Fú lányok! Az normális, hogy kb 5 percig bírtam fent hagyni, mert azt hittem leég az arcom? :D Érdekes, mert nem érzékeny a bőröm...és miután lemostam 3-4 óráig vörösen izzott az arcom, a párom a hasát fogta a nevetéstől......de tény, hogy másnapra nagyon szép lett a bőröm csak erre nem voltam felkészülve! Valamikor újra próbálkozom hátha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

adanita

2019. december 22.

UPDATE:
azóta is használom (október óta) kb heti 1x.
NA most, hajlamos vagyok az aknékra, a vállamon rettenetesen csúnyán újra elő is jöttek 1-2 hete. :( Az arcom viszont szebb, mint valaha! CSak 1-2 helyen jön elő, ami jelentős javulás nálam.

Fura, hogy csak a vállam durrant be, az arcomra semmi mást nem használok az utóbbi időben, csak Ilcsit a hámlasztóval és a pakolással.
Valószínűleg ő segített ebben, így nem érdekel az ára sem, ha továbbra is neki köszönhetem a normális arcbőrt ami több éves küzdelem árán értem most el.. Marad az 5*.
Ráadásul nagyon kisimult, fiatalos, és puha lesz utána a bőr, ami szemmel látható!
----
Nagyon jó kis cucc. A peelingel együtt használom.
Elsőre nem is csípett szinte, most viszont itt ülök és azért rendesen érzem.. :-) De én ezt imádom, csíp, csíp, de hát tudtuk ezt, sőt, ez benne a különleges. :)

Az eredmény meg aztán magáért beszél: én heti 1x, hétvégente használom, megszerettem, nem bántam meg, látni vélem a változást kis fásult szürke bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 22.

UPDATE:
azóta is használom (október óta) kb heti 1x.

----
Nagyon jó kis cucc. A peelingel együtt használom.

BRebi

2019. december 13.

A kozmetikusom szokta néha rajtam használni. Szeretem, az elején kicsit égető érzése van, de utána csillapodik. Az ára viszont nagyon borsos a kis adaghoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

bianka411

2019. december 1.

Nagyon szereti a bőröm, rendszeresen újraveszem, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

kinderino

2019. november 11.

Nagyon hatásos, sokkal több embernek kellene ismerni. Az őszi évszak kihagyhatatlan kezelése.
Nagyon szereti a bőröm, megfogadtam hogy minden évben visszatérek hozzá, mert ez kell a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.