Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás 50 ml+ 50 ml Aha biológiai hámlasztó
Ár: 6000 , Eladó: Ginger55
Állapot: Új , bontott tégelyből, Helyszín: Tatabánya , fizetés: Előre utalás után foxpost 1100 Ft vagy postán maradó 915 Ft
Ilcsi csomag
Ár: 25 000 Ft vagy image skin krém csere , Eladó: fleshy
Állapot: Párszor próbált, tele (van, amelyik egyszer sem) , Helyszín: Tata, fizetés: Készpénz vagy utalás

Madus

2022. március 15.

Régi Ilcsi rajongó vagyok. Fiatal koromban egy erős arcleégés után az Ilcsi csipkebogyó habkrém mentett meg. Sokféle habkrémet, hámlasztót, napozót használok tőlük. Nagyon szeretem ezt is. Nekem egyáltalán nem vészes a "lángolás". Nagyon szuper szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 15.

Pallinda

2022. január 4.

Az AHA savas hámlasztó párjával használva tényleg csodaszer. Minden dícséret elhangzott már róla és valóban igaz. A max.20 percig tartó csípő érzés a végeredmény tekintetében abszolút megéri. Állandó helye van a fürdőszobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

pvivi97

2021. szeptember 24.

Én is AHA-s hámlasztóval használom. Ilcsi kozmetikusom ajánlotta otthoni használatra is, több mint egy éve használom a 2 terméket együtt heti egy alkalommal. Nagyon problmás volt a bőröm szerencsére kijelenthetem, hogy "volt" hiszen már minden létező terméket kipróbáltam, sajnos nagyon sokáig eredménytelenül. Sok termék közül ez azok között van ami valóban meg is éri az árat, hisz nem véletlenül Ilcsi, sokan tudjuk amit Ilcsi néni "ajánl" csak jó lehet. Foozatosan tűntek el a mély miteszerek, a pigmentfoltok, piros elszíneződések és csökkentek a pici pattanások is. Én még utána csipkebogyó krémmel hidratálok minden este és reggel. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Agi1988

2021. június 11.

Aha hámlasztóval használtam, csodát tett a bőrömmel, 2 napig nagyon sima és selymes volt tényleg jó használni valamilyen alkalom előtt, első alkalommal csíp de hozzászoktam a többszöri használat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Dudoka77

2021. június 6.

A véleményeket olvasva szinte félve kentem fel az arcomra, felkészülve a legrémesebb bőrérzetre, amit a hozzászólók részleteztek az általuk tapasztalt égő, maró hatás kapcsán. Nos, én egyáltalán nem éreztem semmi hasonlót. Tény, hogy a felkenést követő 1-2 perc után a nagyjából 15 perc alatt végbemenő száradásig melegített, de ez semmilyen fájdalommal, sem kellemetlenséggel nem járt, sőt, kifejezetten jól esett. Picikét bizsergett, lüktetett az arcom, de nagyon tetszett nekem ez a felpezsdítő hatás, melynek folyamán éreztem, hogy dolgoznak az összetevők. Lemosás után enyhe pírt tapasztaltam, aminek 2-3 perc alatt nyoma veszett, vagyis személy szerint az órákig tartó rákvörös kinézetet sem tudom megerősíteni. Legszívesebben újra kezdtem volna az egész procedúrát. Használat után valóban puha, kellemes bőrérzet marad, tiszta, felfrissült arccal néz az ember a tükörbe. Nekem sokkal jobban bejött ez a termék, mint a márka gyógyfüves pakolása, így alig várom, hogy elteljen egy hét és újra használhassam. Hosszú távú hatásáról később számolok be.

Lassan a végére érek, és az újabb tégely beszerzését tervezem. Ugyan több olyan terméket használok, vitaminokat is beleértve, melyek jó hatást gyakorolhatnak a bőrömre, mégis most olyan az összkép, amivel elégedett vagyok, és ebben bizonyosan jelentős szerepet játszik ez a pakolás is. Hetente egyszer a hétvégi rituálé részeként ez egy kötelező darab, amit egy ideje a gyümölcssavas hámlasztó párjával használok. Az én arcomnak jól esik ez a pakolás, kellemesen hevít, bizserget, érezteti az erejét. Rövid-és hosszútávon egyaránt bizonyít, így mindig lesz hely számára a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 6.

Exotic

Korcsoport: >54
2021. május 21.

Ajándékba kaptam ezt a csodapakolást. Amikor először felkentem, kissé meleget éreztem a bőrömön, aztán bizseregni kezdett, de nem volt kellemetlen. Szeretem, ha egy készítmény dolgozik, edzi a bőrömet. Lemostam, kicsit piros volt a bőröm, de 1-2 perc múlva elhalványodott. Tiszta friss bőrérzetet hagyott maga után, megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 21.

UnicornsOfLove

2021. február 20.

Csodaszer! Komolyan! Kozmetikusnal csinaltam vegig egy 6 alkalmas kurat nemreg, most megvettem magamnak is, mivel hulye leszek a pakolasok aranak tobbszoroset fizetni par alkalomra 😀 De kiprobalasnak mindenkepp jo volt elsore "biztosabb" korulmenyek kozott, meg elveztem a procedurat is, mindig menni stb. Viszont most meg a tavasz bekoszonte elott szeretnek gyorsan magamnak is megcsinalni egy masodik kurat, remelem meg belefer.
Nagyon szep lett a borom tole, elegge csip, de nekem meg jol is esik 😀 Megnyugtat a tudat, hogy termeszetes dolgok vannak benne. Nyilvan nem kell olyan wow hatast varni tole, mint egy frakcionalt lezeres kezelestol, de nem tudom ki hogy van vele, hiaba szep az eredmeny, de en nem feltetlenul szimpatizalok vele, hogy konkretan leegetik a bort a kepemrol. Aztan persze, hogy megujul szegeny. Sokkal inkabb hasznalom a termeszetben is elofordulo anyagokat, es hamlasztok gyumolcssavval. Az Ilcsi marka pedig nagyon szimpatikus, szerintem elegge csodalatos dolog, hogy mivel notte ki magat es mit kepviselnek. Az egvilagon tobbet sose penzelem a L'orealt es tarsait.
Szoval nagyon kaprazatos az eredmeny egy hasznalat utan is, kisimul teljesen a borom, az aprobb rancok is, es feszesebb lesz az egesz. Babapopsi bor! Elsosorban az allamon levo kisebb hegekre es depigmentaciora szantam, hormonalis akne nem tul szivetmelengeto maradvanyaira. Annyira nem volt rossz a helyzet amugy, halvanyitott is rajtuk. A kozmetikusom szerint a masodik kura utan mar teljesen eltunnek, kivancsian varom. Most elegge ki vagyok bekulve a borommel, koszonom ezt az Ilcsi cuccoknak 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

racheldawes

2020. november 17.

A sok jó vélemény hatására vásároltam meg. Összesen két alkalommal használtam, csak a homlokomra, de semmilyen változást nem tapasztaltam a bőröm állapotában, azon kívül, hogy a lemosást követően pár óráig feltűnően kisimulttá vált tőle a bekent rész. Nekem a csípő érzés sem volt túl kellemetlen, szerintem simán magamon bírtam volna hagyni még tovább is az előírt időnél. A Skinsmart-nak hála elég sok olyan termékem van már, ami a rutinom alapkelléke lett, így nem is szeretnék ezzel a pakolással tovább próbálkozni, fel fogom rakni eladásra, hátha valaki nagyobb hasznát tudja majd venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Esztella96

2020. november 14.

Kozmetikus barátnőm ajánlotta, aki Ilcsivel dolgozik, így meg is vettem az aha savas pakolással együtt nagy kiszerelésben. Felkenés után volt hogy annyira fájt az arcom, hogy azt hittem nem marad bőröm, van hogy meg sem érzem, ez szerintem függ attól, hogy éppen mennyire száraz a bőröm. Szeretem használni, mára már telejsen megszoktam, de nem fogom újravenni. Ár-érték arányban szerintem összehasonlíthatatlanok a TO és G&G termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

FoldesFanni

2020. november 3.

Egyszerűen csodálatos .! Pattanásos bőrömet több hónapos kúrával teljesen rendbe tette. Hálás vagyok ezért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.