Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 2300 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben
Ilcsi Esemény Előtti Pakolás+Aha
Ár: 6000ft /2*50ml pakolás , Eladó: Ginger55
Állapot: Új, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után foxpost 1100ft vagy postán maradó 830ft

Dudoka77

2021. március 2.

A véleményeket olvasva szinte félve kentem fel az arcomra, felkészülve a legrémesebb bőrérzetre, amit a hozzászólók részleteztek az általuk tapasztalt égő, maró hatás kapcsán. Nos, én egyáltalán nem éreztem semmi hasonlót. Tény, hogy a felkenést követő 1-2 perc után a nagyjából 15 perc alatt végbemenő száradásig melegített, de ez semmilyen fájdalommal, sem kellemetlenséggel nem járt, sőt, kifejezetten jól esett. Picikét bizsergett, lüktetett az arcom, de nagyon tetszett nekem ez a felpezsdítő hatás, melynek folyamán éreztem, hogy dolgoznak az összetevők. Lemosás után enyhe pírt tapasztaltam, aminek 2-3 perc alatt nyoma veszett, vagyis személy szerint az órákig tartó rákvörös kinézetet sem tudom megerősíteni. Legszívesebben újra kezdtem volna az egész procedúrát. Használat után valóban puha, kellemes bőrérzet marad, tiszta, felfrissült arccal néz az ember a tükörbe. Nekem sokkal jobban bejött ez a termék, mint a márka gyógyfüves pakolása, így alig várom, hogy elteljen egy hét és újra használhassam. Hosszú távú hatásáról később számolok be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 2.

UnicornsOfLove

2021. február 20.

Csodaszer! Komolyan! Kozmetikusnal csinaltam vegig egy 6 alkalmas kurat nemreg, most megvettem magamnak is, mivel hulye leszek a pakolasok aranak tobbszoroset fizetni par alkalomra 😀 De kiprobalasnak mindenkepp jo volt elsore "biztosabb" korulmenyek kozott, meg elveztem a procedurat is, mindig menni stb. Viszont most meg a tavasz bekoszonte elott szeretnek gyorsan magamnak is megcsinalni egy masodik kurat, remelem meg belefer.
Nagyon szep lett a borom tole, elegge csip, de nekem meg jol is esik 😀 Megnyugtat a tudat, hogy termeszetes dolgok vannak benne. Nyilvan nem kell olyan wow hatast varni tole, mint egy frakcionalt lezeres kezelestol, de nem tudom ki hogy van vele, hiaba szep az eredmeny, de en nem feltetlenul szimpatizalok vele, hogy konkretan leegetik a bort a kepemrol. Aztan persze, hogy megujul szegeny. Sokkal inkabb hasznalom a termeszetben is elofordulo anyagokat, es hamlasztok gyumolcssavval. Az Ilcsi marka pedig nagyon szimpatikus, szerintem elegge csodalatos dolog, hogy mivel notte ki magat es mit kepviselnek. Az egvilagon tobbet sose penzelem a L'orealt es tarsait.
Szoval nagyon kaprazatos az eredmeny egy hasznalat utan is, kisimul teljesen a borom, az aprobb rancok is, es feszesebb lesz az egesz. Babapopsi bor! Elsosorban az allamon levo kisebb hegekre es depigmentaciora szantam, hormonalis akne nem tul szivetmelengeto maradvanyaira. Annyira nem volt rossz a helyzet amugy, halvanyitott is rajtuk. A kozmetikusom szerint a masodik kura utan mar teljesen eltunnek, kivancsian varom. Most elegge ki vagyok bekulve a borommel, koszonom ezt az Ilcsi cuccoknak 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

racheldawes

2020. november 17.

A sok jó vélemény hatására vásároltam meg. Összesen két alkalommal használtam, csak a homlokomra, de semmilyen változást nem tapasztaltam a bőröm állapotában, azon kívül, hogy a lemosást követően pár óráig feltűnően kisimulttá vált tőle a bekent rész. Nekem a csípő érzés sem volt túl kellemetlen, szerintem simán magamon bírtam volna hagyni még tovább is az előírt időnél. A Skinsmart-nak hála elég sok olyan termékem van már, ami a rutinom alapkelléke lett, így nem is szeretnék ezzel a pakolással tovább próbálkozni, fel fogom rakni eladásra, hátha valaki nagyobb hasznát tudja majd venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Esztella96

2020. november 14.

Kozmetikus barátnőm ajánlotta, aki Ilcsivel dolgozik, így meg is vettem az aha savas pakolással együtt nagy kiszerelésben. Felkenés után volt hogy annyira fájt az arcom, hogy azt hittem nem marad bőröm, van hogy meg sem érzem, ez szerintem függ attól, hogy éppen mennyire száraz a bőröm. Szeretem használni, mára már telejsen megszoktam, de nem fogom újravenni. Ár-érték arányban szerintem összehasonlíthatatlanok a TO és G&G termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

FoldesFanni

2020. november 3.

Egyszerűen csodálatos .! Pattanásos bőrömet több hónapos kúrával teljesen rendbe tette. Hálás vagyok ezért

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

szalaiildii

2020. október 28.

Hetente-kéthetente használom, szinte megújítja az egész arcomat. Amúgy is imádom az olcsó dolgokat, de mind közül ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

csill87

2020. október 10.

Tavaly télen csináltam egy 6 alkalmas kúrát az aha savas pakolással együtt használva, és lányok, ezt mindenkinek ki kell próbálni! Én kozmetikusnál próbáltam először, előtte egy hónapot bizonytalankodtam rajta... Nem szerettem az Ilcsi márkát, ráadásul a bőröm is nagyon érzékeny, de csak nem hagyott nyugodni a dolog! És hála istennek, hogy kipróbáltam! Már az első alkalom után elképesztő volt a változás! Kisimult a bőröm, a párom is folyton dícsérte. Végigcsináltam a kúrát, de a többi alkalom után nem volt ilyen döbbenetes a hatás, viszont az eredmény tartós volt, én 3 hónapig láttam a hatását. Elképesztő volt úgy tükörbe néznem, hogy minden alkalommal azt gondoltam magamban, hogy húú de szép a bőröm. Aztán persze jött a nyár, nem lehetett használni. Most rendeltem újra a webshopjukból, hogy megint tudjam használni, és nagyon remélem hogy megint a tavalyi hatást fogom kapni :) de azért én is azt javaslom, hogy aki ki akarja próbálni az először kozmetikusnál tegye. Ha én otthon egyedül próbálom ki, tuti lemostam volna félúton,mert ijesztő mértékben éget. De megéri szenvedni vele, mert gyönyörű az eredmény! Nekem még soha ennyire látványos hatása semminek nem volt,tényleg 5 csillagos, nagybetűs CSODASZER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Molli200

2020. szeptember 27.

Gyönyörű, sima bőrt eredményez. Magában vagy AHA-val is szeretem. "Esemény" előtt minimum egy órával ajánlatos használni, (nekem) addigra múlik el a pirosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

bongi

2020. szeptember 22.

Először kozmetikában próbáltam ki az AHA savas maszkkal együtt. Végigcsináltam néhány kezelést és nagyon szerettem, láthatóan javított a bőrőm állapotán, úgyhogy megvettem mindekettőt otthoni használatra. Néha használom a kettőt együtt, néha csak azt a paprikást. Nagyon sok maszkot próbáltam már de ez a kettő a kedvencem. Nagyon csíp és kipirul tőle bőr, de mikor lemosom és elmúlik a pirosság (nekem 30 perc-1 óra) nagyon szép az eredmény: simább, feszesebb bőr, egységesebb bőrszín, kisebb pórusok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

JucusB

2020. augusztus 10.

A többszáz pozitív értékelés hatására vettem meg. Sajnos nem volt jó döntés. Valószínűleg én vagyok az egy az ezerből, akinél nem működik. Télen használtam, teljesen szétszedte a bőrömet, pattanásos, sebes lett. Lehet, hogy a túlérzékeny bőrömmel nem volt kompatibilis. Az AHA-s hámlasztóval használtam együtt. Végül elajándékoztam mindkettőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.