Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ár: 3800 , Eladó: barics
Állapot: KIMÉRT 50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 5000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes posta foxpost packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cybill

2023. december 27.

Régen a kozmetikusom a kezelés részeként használta, azután is vettem és nagyon örülök mióta lehet rendelni magánszemélyeknek is. Csíp nagyon és piros is lesz a bőröm, de nagyon szeretm utána amilyen sima lesz és a többi pakolást vagy krémet is sokkal jobban szereti a pakolás használata után. Kéthetente egyszer szoktam és olyankor ha pár óráig tuti nem megyek sehova-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 27.

Csillax

2023. november 14.

AH A pakolassak egyutt hasznalom, 2 oras pakolaskent, szuper, utana ujjaszuletik a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 14.

NIKI0909

2023. június 1.

Évekig illetve közel 1 évtizedig a Velgaaf afrika maszkját használtam, mert csak az tudott csodát tenni, viszont 3 éve mikor megvettem az utolsó tubust már valami nem olyan volt az arcommal, nem tett már semmi csodát lehet csak hozzá szokott az arcom, így jöttem ide keresgélni és találtam ezt... én nem mentem sehova tesztelgetni kozmetikus meg ilyenek automatikusan megrendeltem ezt az aha hámlasztóval együtt, és imádom! Végig csináltam egy kúrát még télen és csodás ragyogó arcbőr lett a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 1.

despoina

2023. február 17.

2022.december 22-től kezdtem használni és most fogyott el a két doboz: 2023.február 17.
Végigcsináltam vele és az Aha párjával életemben először egy 6 alkalmas - 3 hetes kúrát és utána hetente vagy kéthetente használtam. Lényegesen javított a bőrképemen, az arcom láthatóan kifeszült és tisztább lett és az apró mitesszereket is könnyebben lehet kinyomni a használata után. Apróbb foltokon és hegeken is lényegesen javított. Használata után a krémeket is azonnal beszívja az arcom és az arcképem is sokkal szebb és tömörebb. Igazi csodaszer az otthoni bőrápolásban. Arra figyelni kell hogy magas faktorszámú fényvédőt használjuk mellette napközben. Mindenképpen újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 17.

linevesun

2022. október 17.

Gyönyörű feszes bőrt eredményez. Imádom a lüktető égő érzést amikor az arcomon van, érzem, hogy belülről tisztul a bőröm. Nagyon puha és egyenletes lesz tőle a bőröm, 2-3 óra után minden pirosság elmúlik. Csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 17.

emics13

2022. július 20.

Most éppen nincs itthon, de szeretem, felkenés után melegségérzés és pirosodás jelentkezik, ami a hatóidő letelte után is megmarad egy picit, de egyáltalán nem zavaró. Szép egységes arcbőrt varázsol, számomra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 20.

Madus

2022. március 15.

Régi Ilcsi rajongó vagyok. Fiatal koromban egy erős arcleégés után az Ilcsi csipkebogyó habkrém mentett meg. Sokféle habkrémet, hámlasztót, napozót használok tőlük. Nagyon szeretem ezt is. Nekem egyáltalán nem vészes a "lángolás". Nagyon szuper szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 15.

pvivi97

2021. szeptember 24.

Én is AHA-s hámlasztóval használom. Ilcsi kozmetikusom ajánlotta otthoni használatra is, több mint egy éve használom a 2 terméket együtt heti egy alkalommal. Nagyon problmás volt a bőröm szerencsére kijelenthetem, hogy "volt" hiszen már minden létező terméket kipróbáltam, sajnos nagyon sokáig eredménytelenül. Sok termék közül ez azok között van ami valóban meg is éri az árat, hisz nem véletlenül Ilcsi, sokan tudjuk amit Ilcsi néni "ajánl" csak jó lehet. Foozatosan tűntek el a mély miteszerek, a pigmentfoltok, piros elszíneződések és csökkentek a pici pattanások is. Én még utána csipkebogyó krémmel hidratálok minden este és reggel. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Agi1988

2021. június 11.

Aha hámlasztóval használtam, csodát tett a bőrömmel, 2 napig nagyon sima és selymes volt tényleg jó használni valamilyen alkalom előtt, első alkalommal csíp de hozzászoktam a többszöri használat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

Dudoka77

2021. június 6.

A véleményeket olvasva szinte félve kentem fel az arcomra, felkészülve a legrémesebb bőrérzetre, amit a hozzászólók részleteztek az általuk tapasztalt égő, maró hatás kapcsán. Nos, én egyáltalán nem éreztem semmi hasonlót. Tény, hogy a felkenést követő 1-2 perc után a nagyjából 15 perc alatt végbemenő száradásig melegített, de ez semmilyen fájdalommal, sem kellemetlenséggel nem járt, sőt, kifejezetten jól esett. Picikét bizsergett, lüktetett az arcom, de nagyon tetszett nekem ez a felpezsdítő hatás, melynek folyamán éreztem, hogy dolgoznak az összetevők. Lemosás után enyhe pírt tapasztaltam, aminek 2-3 perc alatt nyoma veszett, vagyis személy szerint az órákig tartó rákvörös kinézetet sem tudom megerősíteni. Legszívesebben újra kezdtem volna az egész procedúrát. Használat után valóban puha, kellemes bőrérzet marad, tiszta, felfrissült arccal néz az ember a tükörbe. Nekem sokkal jobban bejött ez a termék, mint a márka gyógyfüves pakolása, így alig várom, hogy elteljen egy hét és újra használhassam. Hosszú távú hatásáról később számolok be.

Lassan a végére érek, és az újabb tégely beszerzését tervezem. Ugyan több olyan terméket használok, vitaminokat is beleértve, melyek jó hatást gyakorolhatnak a bőrömre, mégis most olyan az összkép, amivel elégedett vagyok, és ebben bizonyosan jelentős szerepet játszik ez a pakolás is. Hetente egyszer a hétvégi rituálé részeként ez egy kötelező darab, amit egy ideje a gyümölcssavas hámlasztó párjával használok. Az én arcomnak jól esik ez a pakolás, kellemesen hevít, bizserget, érezteti az erejét. Rövid-és hosszútávon egyaránt bizonyít, így mindig lesz hely számára a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 6.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.