Ilcsi

Ár:   1090-3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1090-3990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás és AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling 30-30 ml kimérve
Ár: 3.900,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Ilcsi Esemény Előtti Pakolás és AHA-s Biológiai Hámlasztó Peeling 30+30 ml kimérve
Ár: 3.900,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű tégelyből frissen kimérve műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
BRebi

2019. december 13.

A kozmetikusom szokta néha rajtam használni. Szeretem, az elején kicsit égető érzése van, de utána csillapodik. Az ára viszont nagyon borsos a kis adaghoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

bianka411

2019. december 1.

Nagyon szereti a bőröm, rendszeresen újraveszem, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

kinderino

2019. november 11.

Nagyon hatásos, sokkal több embernek kellene ismerni. Az őszi évszak kihagyhatatlan kezelése.
Nagyon szereti a bőröm, megfogadtam hogy minden évben visszatérek hozzá, mert ez kell a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

adanita

2019. október 13.

Nagyon jó kis cucc. A peelingel együtt használom.
Elsőre nem is csípett szinte, most viszont itt ülök és azért rendesen érzem.. :-) De én ezt imádom, csíp, csíp, de hát tudtuk ezt, sőt, ez benne a különleges. :)

Az eredmény meg aztán magáért beszél: én heti 1x, hétvégente használom, megszerettem, nem bántam meg, látni vélem a változást kis fásult szürke bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 13.

Nagyon jó kis cucc. A peelingel együtt használom.

manna88

2019. október 9.

Valóban csíp a krém, de szerintem nem vészes. Nekem utána nagyjából még egy órán át piros tőle az arcom, viszont másnapra babapopsi bőrt varázsol, és olyan élettelivé teszi az arcbőrt, amit kevés termék mondhat el magáról...
Nagyon örülök neki, hogy végre az Ilcsi webshopból is meg lehet szerezni, és nemcsak egy kozmetikai kezelés részeként lehet élvezni a hatását!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

davidkriszti

2019. október 8.

Használtam már az AHA-val együtt kúraszerűen, de simán önmagában is. Nekem nagyon bevált, rendszeres használat után halványodik a rozeceám, ezenfelül eltünteti a fakóságot is az arcomról. Úgy 20 percig csíp, és ha már nagyon nem bírom, akkor legyezem az arcomat, az mindig sokott segíteni, ezután már elmúlik a csípés. Miután lemostam még kb 30-45 percig marad piros az arcom. Én úgy figyeltem meg, hogy sok mindentől függ, hogy éppen mennyire csíp. Minél frissebb a pakolás, annál jobban csíp, és a bőröm aktuális állapotától is függ. Pár hónap rendszeres használat után pedig már alig-alig csíp. Én azért mindenkit arra biztatnék, hogy először a kozmetikusnál próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

tunderke0102

2019. szeptember 18.

Aha-val együtt használtom, de kiprobaltam nélküle is. Csíp, de kibirhato, egy órát hagyom fent, kb 20 percig csíp, de megeri! 1-2 órát piros utána a bőröm, érzékeny borueknek tovább is piros lehet. Tipikus ujravevos gyors segítség a mindennapokban!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

nyuszita

2019. augusztus 4.

Szuper termék! A gyümülcssavas prájával használtam. Nem akartam hinni a szememnek, amikor először próbáltam. Az első 20-25 percet nehezen bírtam ki, de a hatás kárpótolt. A szépségért meg kellett szenvedni, de megérte. Pihepuha, sima bőr volt a végeredmény. Addiktív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

GMeli85

2019. július 6.

A kozmetikusom ajánlotta, kéthetente egyszer használom. A pakolás után kb. 1 órán keresztül még vörös az arcom, de utána látványosan feszesebb, tömörebb a bőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Barbucika

2019. június 14.

Nagy csalódás... Többet vártam tőle. Semmi nem történt azon kívül, hogy, csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Nagy csalódás... Többet vártam tőle. Semmi nem történt azon kívül, hogy, csíp.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.