Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miramara, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók

A flavonoidokban gazdag növények magas antioxidáns tartalma segíti a bőr tápanyagokkal, vitaminokkal és oxigénnel történő ellátását, növeli a kapillárisok áteresztőképességét, javítja a vérkeringést. Mindemellett kollagén építő hatású és javítja a bőr ellenálló képességét. A testápoló mindennapos használata regenerálja a fáradt, stressztől megviselt bőrt, használatával az visszanyerheti vitalitását, kipihent, friss, selymes tapintású és üde lesz.

Növényi hatóanyag: alga, sárgadinnye, bodzabogyó, szezámmagolaj, szőlőmag kivonat, szőlőmagolaj, feketeribiszke

Eneee

2018. november 3.

Bármilyen Ilcsi terméket próbáltam eddig, mindegyik bejött. Finom az illatuk, de nem túl sok, még a természetes kategóriába belefér. Mivel jön az ősz/tél, ezért gondoltam rendelek a kozmetikusomnál egy ilyen testáplót, mert a könyököm kb még nyáron is száraz. Hát de ez a testápoló hihetetlen! Nagyon jó a textúrája, gyorsan beszívódik, rögtön selymes lesz tőle a bőröm, 24 órát simán kitart. És ha esetleg másnap nem kenem be magam, nem száradok ki rögtön, úgyhogy szerintem nem szokik rá a bőr.
Nagyon praktikus az új flakon, hogy nem kell szétvagdosni, mint a régit - bár biztos, hogy többe kerül az előállítása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Katie

2016. szeptember 22.

Nekem annyira nem jön be az illata, de az állagát kifejezetten szeretem, könnyű bánni vele. A csomagolás sem rossz, bár jobban szeretem a tégelyes dolgokat, nekem az kényelmesebb.

Szerk.: Sajnos nem vált be, mert a kezem nagyon ekcémás lesz tőle. Nem tudom, melyik összetevő a hibás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

hessviky666

2016. március 22.

Az arckezelésem után pár nappal kértem egy testápolót is, mivel sokszor előfordul, hogy száraz érzetű a bőröm és porszerűen hámlik. A kozmetikus ezt ajánlotta. Nagyon kellemes illata mellett, kevés is elég az egész testfelületre hidratálásra. Szeretem a pumpás kiszerelést, mert higiénikusabbá teszi a használatot. Egy hónapja használom, nem minden nap, nagyon szépen hidratálja a bőrömet. Kellemes állaga van és gyorsan beszívódik. Még az ára is egészen elfogadható, ha azt nézem, hogy még a flakon fele sem fogyott el, pedig mint említettem már egy hónapja használom. Szerintem ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

babanyuszi

2013. január 17.

Karácsonyi meglepetés volt, ez eddig a legjobb testápolóm. Gyorsan beszívódik és 2-3 napig is érzem utána, hogy az átlagosnál jóval simább, puhább a bőröm. Az illata is szuper, és az adagolófeje, a flakon maga is nagyon praktikus szerintem. Biztosan újra be fogom szerezni, majd ha elfogyott:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

huguka

2012. március 25.

Jól hidratál, kellemes érzetet nyújt a bőrnek. Az illata valamikor nekem sok. Főleg, hogy a bőrömön is érzem utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

Miramara

2012. március 4.

Ajándékba kaptam a barátnőmtől. Nem kifejezetten száraz bőrre van, de nagyon jól rendbe rakta. Másnap is selymes tapintatú lesz tőle, ahogy ígéri is a krém. Van, hogy az arcomat is ezzel kenem, ha nagyon húzódik a bőröm. Az illata pedig mennyei, piros bogyós cukorka illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate