Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2020. április 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Zsír- és vízhiányos, ráncosodó bőrre. Ráncsimító, ráncfeltöltő, vitaminizáló, tápláló, nyugtató, ödémacsökkentő.

zoja

2018. június 2.

Semmi hatása nincs. Nulla. Addig tettem-vettem amíg a kukába került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Semmi hatása nincs. Nulla. Addig tettem-vettem amíg a kukába került.

tillisilli

2017. június 16.

Semmit nem csinál a karikákkal vagy a táskákkal (3 hónapig használtam).
De sokáig elég, jól beszívódik, és jól lehet rá sminkelni, nem csíp, nem okoz irritációt, nem szárít és jól hidratál. Erre adok 3*-ot.
Még nem találtam még semmit amitől a karikáim meg a táskáim javultak volna. Ettől sem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Semmit nem csinál a karikákkal vagy a táskákkal (3 hónapig használtam).

fibyke77

2016. december 5.

Nagyon szeretem! Kipróbáltam a csengőlinkás Icsit is, de visszatértem ehhez a krémhez. Fáradt szememre, sötétedő karikáimra a legtökéletesebb. Nagyon jól hidratál és nekem az illatával sincs semmi gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

lena113

2016. május 8.

A ráncok kapcsán nekem nem vált be, de szépen leszedi a reggeli pirosságot a szemkörnyékről. bár nem venném újra, de nem is vagyok csalódott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 8.

Vadkuku

2015. augusztus 11.

Erős az illata, de nekem tetszik. Jól be is szívódik. Viszont nem véltem felfedezni a ránctalanító hatását. Legalábbis a kezdődő szomorú ráncomra nem hatott. Nélküle viszont lehet tovább mélyült volna, ki tudja? Szemem környékén nem irritált, és a ráncaim sem mélyültek el. Ezt a krémet 25-30 év közöttieknek javasolom, preventív jelleggel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Juhaszbóbita

2014. október 11.

Borzalmas az illata, de jó az állaga. nagy kedvence édesanyámnak! Kozmetikusként extra erős kezelés érdekében görögszénával masszírozok. A hatás kárpótol. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Tildi

2014. augusztus 10.

Igaz, hogy erős az illata de szépen lehúzza a szem alatti duzzanatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Igaz, hogy erős az illata de szépen lehúzza a szem alatti duzzanatot.

lidibo

2013. december 29.

Hihetetlen! Soha nem láttam ilyen látványos változást az arcomon. Már egy használat után feltöltötte az apróbb ráncaimat és feszes lett a szemem környéke. Második használat után csökkent a szemem alatti lilaság. Lehet én vagyok különleges, de én az illatát is szeretem. Bár akkor is szeretném, ha büdös lenne ilyen eredmények után!
Nagyon bizakodó vagyok, később még írok!
Szerelem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Nagyon bizakodó vagyok, később még írok!
Szerelem!!!!

Rosefan

2013. október 18.

nagyon büdös, végül nem használtuk el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

nagyon büdös, végül nem használtuk el.

bester

2013. április 8.

Csípte a szememet, kipirosodott és égett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Csípte a szememet, kipirosodott és égett a bőröm tőle.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.