Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: luca, Módosítva: 2014. október 8.

Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Érzékeny, aknés, szeboreás, zsír- és vízhiányos bőrre, hámsérülésekre. Nyugtató, hámosító, enyhe összehúzó, hidratáló,  bőrépítő.

Kiszerelés: 125 ml

bettyboop

2014. július 11.

Én is szoktam ezt használni nyomkodás után, be ultrahangozom, nagyon szépen megnyugtatja, és amit szétmaceráltam mitesszer környékét, hámosítja, gyorsan gyógyítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

rex

2013. augusztus 12.

Nekem nem száraz bőrre kell,hanem a pattanásaim néha kényszerű nyomkodása után nagyon jól összehúzza, regenerálja a bőrt. Nagyon szeretem, évek óta használatban. Egész arcra ritkán teszem, és így víz nélkül is lehúzható általában, vastagságtól függően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

cassiopeia

2012. január 8.

Ez a link katasztrofálisan drága és ki tudja ki osztogat észt és terméket!!!!
Magát a terméket szeretem,nagyon jól nyugtat én 15-20 percig szoktam fent haqyni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Ez a link katasztrofálisan drága és ki tudja ki osztogat észt és terméket!!!!

Nimrod

2011. június 24.

Imádom! Nagyon szépen megnyugtatja a bőrt pl. nyomkodás után. De sima pakolásként is megállja a helyét. Segít a pattanások gyógyulásában, visszahúzódásában, szép puha bőrt eredményez. Összetevői szinte majdnem megegyeznek a híres esemény előtti pakoláséval, csak ebben nincs benne az erős paprika.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 24.

luca

2011. június 12.

Ez a zselé is KIVÁLÓ. Problémás börre nagyon ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. június 12.

Ez a zselé is KIVÁLÓ. Problémás börre nagyon ajánlom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

A fehér akác virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és tonizáló hatású összetevő.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.