Ilcsi

Ár:   5090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. május 26.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Antioxidáns, regeneráló, tápláló, vitalizáló, vitamin feltöltő.

Fő hatóanyagai: berkenye, sárgadinnye, sárgarépa.

BDIH-ellenőrzött kozmetikum.

Briluca

2019. április 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet eddig elhasználtam ebből 1et ,segít a pattanások után maradt sebeket begyógyítani és jól hidratál és a fő pozítivum ,hogy végre egy krém amitől nem lesz piros apró foltos az arcom :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

kivike

2018. október 16.

Nagyon megszerettem ezt a krémet, pedig korábban nem voltam oda az Ilcsi-termékektől. Azt hittem, hogy nehezen szívódik be a bőrbe, ezért hagytam meg őszi krémnek, de pár másodperc alatt szépen be lehet dogozni a bőrbe. Jól hidratál, teszi a dolgát. Az illata valóban kicsit sok, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.

CeCeDrake

2018. június 11.

Olyan szaga van, hogy az ember gyomra kifordul tőle.
Nem szívódik be. Izzad tőle a bőr. Sminkelni nem lehet rá.
A többi habkrém tűrhető, ez viszont gagyi.
Nagyon zsíros és nagyon rossz!

Update:
Hozzájutottam megint. Nem voltam boldog.
De! Jöttem felpontozni!
Nem rendeltetésszerűen használom.
Szúnyogcsípésre ennél jobb terméket még nem használtam! Azonnal enyhíti a kellemetlenséget és később sem viszket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Olyan szaga van, hogy az ember gyomra kifordul tőle.
Nem szívódik be. Izzad tőle a bőr. Sminkelni nem lehet rá.
A többi habkrém tűrhető, ez viszont gagyi.
Nagyon zsíros és nagyon rossz!

Update:
Hozzájutottam megint. Nem voltam boldog.
De! Jöttem felpontozni!
Nem rendeltetésszerűen használom.

prixi

2018. május 23.

Arctejjel használom. Ameddig hűvös volt az idő, nagyon jó volt, jól hidratált, puha és szép volt a bőröm. A nagy melegben eléggé kipattogok és felfénylő lesz a bőröm és ettől jobban csillog. Illatával nincsen gond :) Tehát hűvös időben tökéletes, nagy melegben már nem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

enna93

2017. június 6.

Én főleg nyári időszakban használtam a nagyon fehér, érzékeny bőrömre. Az illata nekem teljesen rendbe volt és a felszívódása is (csak a mennyiséget kell eltalálni)! Szépen hidratálta a bőrömet és soha egyetlen plusz pattanás nem jött ki tőle! Jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

kismadár

2017. június 4.

Nem ez a kedvenc Ilcsi habkrémem, de azért ez sem rossz. A mennyiséget el kell találni, van amikor úgy éreztem, hogy jól hidratál, de olyan is volt, hogy nem tudott vele mit kezdeni a bőröm, nem szívta be rendesen és úgy éreztem, hogy csak izzadok a krém alatt. Az illata érdekes, nem tudom semmihez sem hasonlítani. Nem irritált, nem okozott pattanásokat, ez jó, viszont változást sem hozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

cicóka

2017. május 26.

A szaga émelyítő, illatnak nem nevezném, hidratáló hatását alig érezni. Közelébe sem jöhet a régebbi berkenye habkrémnek, amit megszüntettek. Ez már nem Ilcsi néni eredeti receptje, csak valami gagyi keverék. Elkeserítő, hogy hová tart ez a márka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

thisisbeka

2017. január 23.

Kétszer is megpróbálkoztam vele, de a szaga, az állaga, a hatása... egyikkel sem voltam megelégedve. Összességében szeretem az Ilcsis krémeket, de szegénynek nem tudok 2-nél több pontot adni... Azt a kettőt is csak azért, mert Ilcsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

barigy

2017. január 8.

Kicsit nehezebb a tobbi Ilcsi habkremhez kepest, zsirosabb, nem a legkellemesebb erzes volt felkenni az arcomra, noha csak estere hasznaltam. Az illata eleg fura, nem tudtam megszokni. Alig vartam, hogy elfogyjon a 30 ml-es kremem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

malacmacskalany

2016. október 20.

A legjobb arckrém, amivel eddig találkoztam. Üde és egységes lesz tőle az arcom, a hámló szeborreás bőrömnek egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate