Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiflikarika, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Kötőszövet regeneráló testpakolás erős paprikatartalmának köszönhetően élinkíti a vér- és nyirokkeringést, ezzel elősegíti a lerakódott zsír, méreg- és salakanyagok eltávolítását.

Közepes vastagságban vidd fel a narancsbőr súlytotta területekre és fóliázd le. 20-25 perc elteltével mosd le a pakolást. Kúraszerű használalta ajánlott 12-15 alkalommal.

stellu16

2017. március 30.

Steroidos gyógyszerkezelés,miatt nagyon csúnya vörös striák jelentek meg rajtam, sok mindent kipróbáltam sikertelenül. De ez viszont szinte csodát tett a bőrömmel! Imádom! Torna közben nem vállt be, nagyon felviszi a pulzusomat. Ezért úgy csinálom,hogy közepes vastagságban felkenem,betekercselem magam, jól felöltözök és bebújok az ágyba. Már az első alkalommal többet változtatott a bőrömön mint a Babé és a többi erre ajánlott krém. Kb hetente 1x használtam.Mivel nagy felületen használom ,ezért már 4. alkalomra elfogyott. Kb egy hónap szünet után újra vettem és most azt használom. Végre egy olyan krém hogy érzem csinál is valamit a bőrömmel. Eleinte vagy 15 percig bírtam utána lemostam, de ma már fél órát is kibírom. Addig hagyom míg érzem, hogy van hatása. Címkén is rajta van hogy nem szabad belenyúlni szabad kézzel, mert a nem felhasznált krém megromolhat.Ezt egy műanyag kanállal kivédtem.
Mivel nekem a szétroncsolt bőrömön is segített, így bátran merem ajánlani másoknak is! Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Hancsi

2016. április 6.

Nem rossz kis pakolás, pár éve vettem, és el is használtam mindet! Miután felkentem, betekercseltem magam fóliával, de mivel akkor lusta korszakomat éltem, nem sportolni mentem így, hanem még vastag takarókat tettem magamra. Nagyon szépen kisimította a bőrömet, feszesebb lett. Nekem csípni nem csípett (eddig egy krém se, aminek hivatalosan kellett volna), talán egy kis meleg bizsergető érzést tapasztaltam. Sport és egészéges táplálkozás nélkül nem hinném, hogy látványos eredményt hozna!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

Bunny17

2013. október 14.

nekem eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

nekem eddig ez vált be a legjobban.

kiflikarika

2013. április 21.

Kedves narancsbőrrel küzdő sorstársaim! Az Ilcsi Vérpezsdítő testápoló "kötelező" kiegészítője ez a testpakolás, a kettő együttes használata nálam látványos eredményeket hozott. A testpakolást én még egyelőre csak nyugalmi állapotban használtam, de tervezem, hogy sportolás közben is fel fogom magamra kenni. Ez az a fajta pakolás, aminek a használata közben valóban érzed, hogy történik valami, kellőképp csíp és izzadok is rendesen a kezelt területeken. Lemosása után pedig észrevehetően feszesebb a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Honey