Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2012. február 1.

Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A zsurlót és spenótot tartalmazó radírt akkor használjuk, ha kevés időnk van. Elősegíti a szarukoptatást és felpuhítja a bőrt. A zsurló legfontosabb hatóanyaga a flavonoidok mellett a szilíciumot tartalmazó kovasav (H2SiO3), ami biztosítja a bőr rugalmasságát, fiatalos megjelenését, egyúttal a korai öregedést is gátolja. A zsurló és spenót magas flavonoidtartalma antioxidáns hatású, javítja a kapillárisok áteresztőképességét és a vérkeringést, segíti a bőr tápanyagokkal, vitaminokkal és oxigénnel történő ellátását.

Kiszerelés: 125 ml

adri0419

2018. január 29.

Barátnőm vette meg nagy mennyiségben, én csak kipróbálásra kaptam tőle kis mennyiséget. Nagyon tetszik az illata, nekem picit mentolos, úgyhogy nagyon jól frissít. Nagyon tetszenek az apró szemcsék, egyáltalán nem karcolnak. Beindul tőle a vérkeringés az tuti. :) Utána még kicsit fent szoktam hagyni mint pakolás. Szerintem szuper. Most a kukoricás-csipkebogyós van meg, de szerintem ilyenre is beruházok. Egyszerűen csodásak az Ilcsi termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

AlexandraIri

2017. március 30.

Nekem nagyon tetszik. Az illatával kezdeném: Nagyon finom, nem hivalkodó. Állaga: zselés. Én rögtön megtaláltam a kellő száradási időt ahhoz, hogy elkezdhessem ledörzsölni, és szépen le is tudtam tisztítani az arcomról. Amíg rajtam van, érzem, ahogyan pezsdíti és hűsíti az arcomat. Miután ledörzsölöm, ténylegesen tisztának és puhának érzem az arcomat. Nekem nagyon bejött, a radír funkcióját tökéletesen betölti, és a szép összetevőiről már ne is beszéljünk.. Nem kérés az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Vadkuku

2015. szeptember 13.

Szerintem túlságosan apró szemű benne dörzsianyag. Felfrissítette az arcomat, éreztem, ahogy fokozódik a vérkeringés a bőrömben, és puha lett utána a bőröm, de nem úgy, mint amikor egy nagyobb szemcsés anyaggal megyek neki. Ezért csak 4 csillag. Alapvetően elégedett vagyok, de legközelebb felturbózom egy csipet őrölt kávéval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Makk Zsuzsó

2014. február 5.

Kicsit hasonlít a 7 Gyógyfüvesre. Nekem még nem sikerült eltalálnom a megfelelő állapotot, mármint hogy mikor kell elkezdeni ledörzsölni. Vagy túl korán kezdtem el és akkor még inkább szétkenődött, vagy később, akkor meg már egyben le lehetett húzni, mint a maszkokat. Ezt leszámítva nagyon szeretem, felfrissíti, kicsit hámlasztja a bőrt. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

keki_dora

2012. április 26.

Először meglepődtem, hogy milyen kicsi adag, de nagyon vékonyan kell felvinni és sokáig elég. Az illatát nagyon szeretem, természetes, de nem zöldségszagú. Kicsit hosszabb procedúra mert meg kell várni, hogy megszáradjon és ez után lehet leradírozni a bőrről (arc + dekoltázs). Utána az arcom friss és üde lesz, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid