Image Skincare

Ár:   20 190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zitabenkoe, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   20 190 Ft
Kiszerelés:   20,7 ml
Lelőhely:   kozmetika, online

Ásványi alapozó, minden bőrtípusra

• parabénmentes
  • vízálló

Ár: 17 000 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: borsónyit használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Bp. 13. kerületben vagy posta/Foxpost
Anikoo215

2019. szeptember 24.

Nagyon sokat gondolkoztam rajta, h megvegyem-e. Nem szeretem az alapozókat, utálom a maszkot az arcomon. Eddig mindig bb krémet használtam, de befektettem egy ilyenre. Imádom! Nekem először a toffee árnyalat lett meg, azt kicsit sötétnek találtam, így megvettem a suedet is. Imádom! Gyönyörűen fed, nem maszkos, egész nap kényelmes. Biztos, h sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

bebecske22

2019. május 22.

Nagyon szeretem ezt az alapozót! A textúrája tényleg teljesen más, mint az eddig használt alapozóknak, de szerintem gyorsan meg lehet szokni a felvitelét. A hozzá tartozó ecsetet én nem vettem meg, de nekem tökéletesen működik blenderrel is! A fedése szerintem tökéletes, csodálatos "bababőrt" eredményez. Én a 3-as beige árnyalatot vásároltam meg, ami már most egy kicsit világosabb a bőrömnél, de a nyárra be fogok szerezni egy sötétebbet is, így ki tudom magamnak mixelni a megfelelő árnyalatot.☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

bbkriszta

2019. március 10.

egyik legjobb alapozó, amivel valaha találkoztam
nem szárít, szépen fed, építhető, természetes bőrképet eredményez és könnyű vele dolgozni
egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, bár én naponta használom, így nagyjából fél évig tart egy üveg
megéri az árát, ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

egyik legjobb alapozó, amivel valaha találkoztam
megéri az árát, ajánlom!

SzZs1981

2018. július 11.

Nekem egyértelműen a kedvenc alapozó termékem.
Nagyon kellemes, bőrbe olvadó, magas fedésű alapozó, természetes bőrhatást eredményez, nem ül ki, nem gyűrődik,
Kézzel és tömött ecsettel is szépen el lehet dolgozni, magas az SPF tartalma, és szépek az összetevői, nem terheli a bőrt.
Csak ajánlani tudom, csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Nekem egyértelműen a kedvenc alapozó termékem.
Csak ajánlani tudom, csillagos ötös!

Nikonett

2017. június 14.

Szeretem, szeplős arcom van és hàt azt hittem nagyobb fedése van amiben kicsit csalódott vagyok de összeségében nem rossz. Közepes lehet a fedése szerintem, de érdemes aláhidratálni és a korrektor is kell esetleges nagyobb hibák elfedésére. Nekem 3-4 óra után fényes lesz a bőröm tőle úgyhogy puder is kell. Egyébként nagyon kíméletes a börrel, pattanást egyáltalán nem okoz... és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Evicska

2016. július 9.

Nagyon akartam szeretni, ha már ennyi pénzt kiadtam rá. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. A pigmentfoltokat (nincs sok, és szerencsére nem is túl sötétek), pattanások helyét, nem tünteti el.
A termék a tágabb pórusokba beleülve, jobban kiemeli azokat.
A végső kegyelemdöfést az adta, amikor a nővérem megkérdezte, hogy miért nem rakok fel egy kis alapozót, hogy eltűntessem a szemem alatti karikákat és foltjaimat?! Mondanom sem kell előtte pár órával alapoztam le az arcomat!!!
Kettő csillagot csak a bőrbarát összetevők, illetve a magas fényvédelem miatt adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

A termék a tágabb pórusokba beleülve, jobban kiemeli azokat.

eMti

2016. január 23.

Csodálatos! Ragyogó, hibátlan, természetes bőrképet ad egész napra! Reggel felrakom, és az esti programra sem kell újra alapozni az arcom.. Tökéletes a fedése, ápol, hidratál, gyógyír a bőrnek. Nagyon kevés kell belőle, gazdaságos.
Más technikával kell felrakni mint egy átlagos alapozót, de a kozmetikusok megtanítják.
Az Image termékeknek köszönhetem, hogy kevert, zsíros pattanásos bőröm mára normál, hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

Max

2015. augusztus 1.

Ezzel az alapozóval valóságos címlap arcot lehet elérni.
Teljesen másként kell használni, mint ahogy eddig megszoktuk a hagyományos alapozókat. Állaga sűrűbb, ezért pici mennyiséget kell kinyomni a tubusból. Jól lehet gazdálkodni vele, mert a tubuson egész kicsi lyuk van, ezért nem lehet túl sokat kinyomni egyszerre. Ragyogó, feszes, egészséges, hibátlan bőrt varázsol egész napra! Igen, egész napra. A nap végén sem fénylik fel, nem kenődik el, jól rögzül a bőrön egész nap. Bőrlágyítót tartalmaz (szkvalán), ami nem sok alapozóról mondható el. Alma őssejt biztosítja a folyamatos öregedésgátlást. Oxigenizál, tehát a bőr egész nap lélegzik, nem fulladozik. Argireline (botox alternatíva) gátolja az izmok összehúzódását, ezt használat során is lehet érezni, feszesíti a bőrt.
Kozmetikai hámlasztó kezelések után használatával rövid idő alatt regenerálódik a bőröm, még egy hagyományos tisztító kezelés után is. Nekem a 3-as beige árnyalat van meg, többször vásároltam, nem vennék mást. Igaz, hogy nem olcsó, de nagyon gazdaságos és valóban babaarcom lesz tőle korrektor és primer nélkül.

Az összetevőket olvasva: ez nem az Image alapozó összetétele, mivel az Image Skincare nem használ termékeiben parabéneket, sem kőolaj származékot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Ezzel az alapozóval valóságos címlap arcot lehet elérni.

voigtviki

2014. április 21.

Az összetétel biztos h nem ezé az alapozóé.. vagy csak részben. már csak a parabének jelenléte miatt is feltűnő. Amúgy a létező legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Antioxidánsok: Ergothioneine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Ascorbyl Palmitate, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Isomalt, Opuntia Streptacantha Stem Extract, Aluminum Hydroxide, Acetyl Hexapeptide-8, Cyclomethicone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Zinc PCA, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Phospholipids, Algae Extract
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Squalane eo 1 0

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0