Image Skincare

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: maniac78, az összetevőket feltöltötte: zenzero, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A mesterséges tartósítószertől mentes termékcsalád megoldást kínál öregedő, érzékeny és rozáceás, pigmentfoltos, aknés, száraz bőrre. A kollekciók között fényvédő és testkezelő kollekciókat is találunk.

Minden nap használható sav, szulfát, és parabén mentes. Egyensúlyba hozza és optimalizálja a bőr pH-t, meghosszabítja a sejtek élettartalmát. Növényi őssejtek és növényi kivonatok táplálják és védik a szennyeződéstől.

juditkaa70

2019. július 20.

Finom krémes állagú,olyan gyümölcs cukorka illatú,narancs bombával megspékelve. Mogyorónyi mennyiség elég az arc lemosásához, ami kitart napi két arclemosás mellett is legalább 10-11 hónapig. Az arc lemosása után viszont húzódik az arcbőröm, utána azonnal a Shiseido 24 órás revitalizáló krémemhez nyúlok. Azt hiszem nem lesz újravevős számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

vanoemi8

2019. május 27.

A LEMOSÓ.
Krémes állag, az illata csodás mint az összes Image terméké, és tökéletesen tisztít, hidratál, feltölt. Zuhanyzáskor vagy csak sima arclemosáskor is elmaradhatatlan kellék.
A sminket teljes mértékig eltűnteti, nem irritál, a szemem nem lesz tőle piros. (ez nálam nagy szó, mert sok anyagra allergiás vagyok)
Acnek, gyulladások, piros foltok, hegek nem hogy nem keletkeztek de messzire elkerültek amíg őt használtam.
Újravevős, örök szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

A LEMOSÓ.
Újravevős, örök szerelem.

magdolnakiss

2019. május 24.

Az eddigi legjobb arctisztítóm. Mióta használom a böröm láthatóan egységesebb, simább, sehol egy pattanás. Nem habzik nagyon, arctisztító keszülékkel használom este, reggel pedig csak kézzel masszirozom szét.
Reggel es este is ezért nyúlok, pedig maradt még a régi arclemosomból is. Lassan gyarapodik csak az Image keszletem, még csak a Max maszkot és Prevention fenyvédöt használom tölük, de már így is meggyözö az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Gyalogkakukk

2019. március 26.

Vegyesek az érzésem és persze a tapasztalatom ezzel a lemosóval kapcsolatban. Mint sok más IMAGE terméknek, ennek is fincsi illata van, ez tény. Ez azért nem az a habzós, könnyen lemosható cucc. Tényleg kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Tisztít persze, és az én érzékeny bőrömön nem okozott semmilyen irritációt, továbbá amióta használom (valamivel kevesebb, mint 1 hónapja), újabb pattanások, egyéb csúnyaságok nem keletkeztek.
Ellenben rettenetesen húzódik utána a bőröm. Azonnal kenem is a hidratálót, mert úgy érzem, ha nem használok egyéb kencét, rögtön széthasad a bőröm a feszüléstől. Ez elég kellemetlen. Nem válok meg tőle, már csak a befektetett összeg miatt sem :P , de nem veszem újra, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Neubauter

2018. május 22.

Kremes allagu, gyenged arclemoso, nem huzodik a borom a hasznalata utan, megis makulatlanul tisztit. Korulbelul 1 percig szoktam masszirozni, nagyon kikapcsol :) Szeptember kornyeken vettem, es meg mindig sok van belole. Szeretem, de a c-vitaminosat mindenkepp ki fogom meg probalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

zenzero

2016. december 5.

Ma használtam először ezt a lemosót, korábban szintén Image lemosót használtam a C-vitaminost (és a krémeket is).
A kettőt összehasonlítva ez jobban "habzik", nekem könnyebb volt a sminket eltávolítani ezzel, bár eddig a c-vitaminosra "esküdtem". :)
Egy ideje elfogytak az Image termékeim (okát nem részlezem, a kozmetika, ahol vásároltam, rosszabbul állt a dolgokhoz), vettem másfajta lemosót és krémeket, de rájöttem, hogy az Image sokkal-sokkal jobb!!! :) Használat után az Image termékeknél érzem, hogy feltöltődik a bőröm, a másik krémeknél nem volt ilyen jó hatás.
Egy szó: ajánlom!!! :)
Az árak elég magasak, de a krémek, lemosók sokáig tartanak, vagyis ár-érték arányban nézve szerintem nem vészes az ár. Főleg azt érzékelve, hogy kb. egy éve használtam Image termékeket, és ezektől a krémektől klasszisokkal jobbnak éreztem az arcbőröm, mint más krémektől.
Azt hiszem nagyon beruházás elé kell nézem, és újra visszatérni az Image-hez. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

Egy szó: ajánlom!!! :)

vikitaliana

2016. augusztus 12.

Lassan egy éve használom ezt a lemosót, minden nap kétszer. Előtte Garnier és egyéb drogériás lemosókat használtam, amik csak tovább szárították az arcom, használatuk után húzódott a bőröm, amire azt hittem, hogy normális. Aztán a kozmetikusom adott egy kis mintát ebből és rájöttem, hogy szárítás, húzódó érzés mentes lemosók is léteznek. Ezen pozitív tulajdonsága mellett tényleg meg is változtatja a bőröm szerkezetét, sokkal egyenletesebb, puhább, szebb lett tőle. SOHA többet nem fogok ezután drogériás, vagy akár Vichy, LRP (melyek szintén nem jöttek be) kozmetikumokat használni. Teljesen más érzés és ráadásul nem is sokkal drágább, mint a Vichy, LRP. Tényleg nem olcsó, de megéri kispórolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

maniac78

2016. március 7.

Nagyon finom, nagyon krémes, brutál kis mennyiség is elég belőle. Ahogy nézem a fogyását, mindennapos használat mellett még a felénél sem tartok és 4. hónapja van meg.Nem szárít, nagyszerűen tisztít, fehéríti a pigmentfoltokat. Mióta beruháztam egy Image csomagra, aminek ez a tisztító is része, hihetetlen átalakuláson ment keresztül a bőröm. Se egy pattanás, se mitesszer, csak egységes, ragyogó, üde, ápolt, már-már túlságosan is sima bőr. Nagyon házsártos és nagyon maximalista vagyok, ha a bőrömről/hajamról van szó, de ez előtt megemelem a kalapom.Nagyon minőségi termék, egyszerűen nem lehet belekötni. Ki kell próbálni és az eredmény magáért beszél. Nem is tudom, hogy tudtam előtte beérni drogériás, avon - szintű termékekkel. És visszagondolva azokkal is elégedett voltam. Igen,sokáig..... ezidáig! Nem tudtam, hogy létezik olyan termék, ami VALÓBAN alkot a bőrben és változtat, átalakít, nem csak a szennyeződést szedi le és finom az illata és slussz-passz.. Viszont most függő lettem, ezentúl nem adom alább, hiszen a gazdaságosságát, hatását leosztva hónapokra, még mindig sokkal-sokkal jobban járok, mint a drogériában, alsó polcokon tárolt tömegcikkekkel..A kozmetikusom is Image termékekkel dolgozik és hát az Image hámlasztók, professzionális készítményeivel egy kezelés egy kisebb vagyon. Erősen gondolkodom, hogy bevállalok a közeljövőben egy "nagy generált" vele, csakis a szinten tartás végett.Csillagos ötös, mi más?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Hesperidin Methyl Chalcone, Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Saccharide Isomerate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Octapeptide-3, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-3, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-5, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Dipeptide-2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Steareth-10 ti I eu 4 3
Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2