Inika

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 8 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 8 990 Ft

Természetes korrektor, mely káros adalékanyagok nélkül fedi el az apró foltokat az alapozás során.

Az INIKA egy tubusban vonultatja fel a természet színe-javát. A tápláló avokádó-, kókusz- és jojoba olajat, a kényeztető shea vajat, melyet ylang-ylang-, levendula- és tamanu olajjal kevertek, valamint kakadu szilva kivonattal fűszereztek.

A korrektor nem tartalmaz káros adalékanyagokat és kétféle színárnyalatban érhető el.

Alapozás előtt vagy után, illetve csak magában is használható.

Az OFC organikus minősítésével rendelkezik.

Ár: 7190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 6000 , Eladó: mbarbara92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalással postai úton vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GOrsolya

2020. március 6.

A sok jó vélemény hatására vásároltam meg a korrektort light árnyalatban. A színe télre tökéletes, az állaga is könnyen kenhető, nem irritál. Sajnos kisebb könnyezésnél (szél, hideg hatására) egyből lefolyik szép fehéren az arcomról, így karikákra nem szívesen használom. Egyáltalán nem tartós. Ha megúszom reggeli könnyezés nélkül - akkor sem tart ki munkaidő végégig. Korrektornak használom, viszont erősebb pattanásokra, pirosodásra nem elég. BB krém hatású fedése van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

natulcien

2018. július 16.

Ez a korrektor az év meglepetése számomra. Nagyon-nagyon, azaz tényleg meglepően jó. Tarte shape tape-je után azt hittem nem jöhet jobb, és nem is jött jobb, de hozni ugyanazt a színvonalat is csoda. Jobb, mint Bobbi Brown, és Shiseido, jobb, mint a koreaiak és jobb, mint a drogériásak. Nagyon örülök, hogy rátaláltam az Inika márkára, mert nagyon jók a termékei. Ez a korrektor pedig kiemelkedően jó. Az egyetlen hátránya, hogy kicsi a színválaszték, de annyi baj legyen. A medium jó nyárra a light pedig télre. Ezen kívül van még very light, amiről nem tudok nyilatkozni. Az is szuper, hogy lehet mintát vásárolni belőle, így nem vesz zsákbamacskát az ember. Nem ül be a ráncokba, pórusokba, nem áll össze, nem kenődik, tartós, és nem irritálja a szemem. Össze lehet dolgozni más termékekkel is. Tuti újra vevős, és nagy szerelem:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

rayeri

2018. május 18.

Az van, hogy ez bizony nagyon jó! Catrice, Nyx, Clinique, Touche eclat, ezeken vagyok túl növekvő ársorrendben. Mindet veri! Főként szem alá kerestem sötét karikákra meg nózi mellé pici hajszálerekre illetve ha néha adódik, egy-két pattanásra. Mindre jó! A szemem extra érzékeny a kemikáliákra, mindentől könnyezik. Az összes korábban felsorolt korrektor ezen vérzett el. Igen, a drágák is! A Touche eclatot kb. 10 percig bírtam magamon elviselni, dőlt a szememből a könny, de a Clinique Airbrush-jától is veszettül égett. Ez viszont egy csoda! Pici kiszerelést rendeltem meg belőle mert óvatos duhaj vagyok már. Megjegyzem már az rendkívül szimpatikus, hogy egyáltalán lehet belőle teszt mennyiséget venni (1300 Ft volt azt hiszem a 4 ml-es cuki kis tubus) és nem lutrira költ az ember egy kisebb vagyont, hogy aztán hanem jön be, soha ne használja. Douglaséknál is jó lenne már egy szemléletváltás és jó lenne ha nem sajnálnák az embertől a tesztereket.
Összefoglalva: nem irritál, finom, habos-krémes, közepesen sűrű állagú, a light árnyalat egy szuper neutrális szín, gyönyörűen olvad a bőrbe és úgy fed egész erősen, hogy egyáltalán nem látszik, hogy korrektoroztam. Szem alatt nem ül a ráncokba, orr mellett nem ül a pórusokba. Nekem ez a tökéletes korrektor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

versace

2018. április 18.

Mintát rendeltem belőle, teljesen természetes korrektor. Főleg a szem alatti karikákra és enyhe vörösségre használom ezeket teljesen jól elfedi, és az arcom kipihentebbnek tűnik.Könnyű felvinni és szépen eldolgozható, a hatása természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Pocok1972

2017. augusztus 9.

Mintacsomagot rendeltem, csupa Inika, csupa csoda :) még soha nem volt olyan korrektorom, mint ez. NEM ül bele a ráncokba, úgy fed, hogy nem látszik, annyira természetes, hogy fel sem tűnik, hogy ott van, csak ha lemosom. Ápol, eltakar, bio, CF, és hihetetlen kevés elég belőle, nagyon kiadós. Imádat van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

nyuszita

2017. június 28.

Én is nagyon megszerettem ezt a korrektort. Én is meg tudom erősíteni azt az állítást, hogy olyan szuper a színe, hogy egyáltalán fel sem tűnik, hogy használtam korrektort, teljesen beleolvad az összképbe. Leginkább úgy használom, hogy nem teszek a bőrömre alapozót, csak kézzel eloszlatok egy picit a szemem alatt, és így is tökéletesen működik. Egyetlen negatívum talán az illata, amit nagyon nehezen szoktam meg, sokáig érződik. Persze inkább csak halványításra való, nem lesz photo-shop szerű hatás, sokkal inkább természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Soly77

2017. június 9.

Jobb mint a MAC korrektorom... nem is mondok mást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Jobb mint a MAC korrektorom... nem is mondok mást!

aivil

2017. április 26.

Az eddigi legjobb korrektor, amit használtam. Alapvetően három dolgot várok el egy korrektortól: legyen természetes a színe, simuljon be a bőrömbe, fedjen és legyen tartós. Ez a kis csoda ezt még megfejeli azzal, hogy bio. Teljesen véletlenül találtam rá, de áldom a sorsot, hogy megrendeltem. Számomra maga a tökély.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

rosetta5

2016. augusztus 17.

Remekül fed, kiváló karikákra, pattanásokra. A sminkfelszerelésem alap darabja. Nagyon tartós és sikerült eltalálnom azt az árnyalatot, ami éppen passzol a bőrszínemhez. Nem kenődik el. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

bingus86

2016. május 17.

Imádom az Inika termékeket,szép lassan beszerzek majd mindent tőlük,amire csak szükségem lehet. Ez a korrektor alap darab,nekem nagyon szépen elfedi a szemem alatti karikákat,máshova nem használom.A ráncokban sem ül meg.Vagy sikerült pont jól eltalálnom a színt,vagy tényleg a bőrhöz igazodik,de egy az egyben olyan,mint a bőröm(Light árnyalatban van meg). A cég filozófiájával pedig 100%-ban tudok azonosulni! Ajánlom mindenkinek,hogy tegyen egy próbát velük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

További info az összetevőről a KM-blogon >>