Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lynus, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2015. június 14.

Lelőhely:   Douglas

A matt és fényes felületek izgalmas keveréke. Az új magasfényű csillogó fény- formula nedvesen is használható az eredmény fokozása érdekében. Illatanyagmentes és klinikailag tesztelt.

2500 Ft IsaDora Eyeshadow Quartet
Ár: 2500 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: postán maradó
1000Ft - IsaDora Eyeshadow Quartet
Ár: 1000Ft +pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
im

2018. március 9.

Nekem a teljesen matt 14 Peach Avenue van meg a 2018-as Spring Atelier kollekcióból, tesztelésre kaptam. A felső réteg pigmentációja elsőre nem nyűgözött le. De már a második használat után sokkal elégedettebb voltam a púderek használhatóságával. (Mivel először az ecseteimet okoltam [filléres darabok], kipróbáltam az applikátort is. Nem hozott megváltást, de amúgy el lehet vele lenni, nem fogom kidobni.) Alapra nagyon szépen föl lehet építeni a színeket, nincs gond a satírozhatósággal. Alapozni viszont, “bejáratottságtól” függetlenül, szerintem csak a szemsmink elkészítése után érdemes, mert ezek a matt színek porolnak rendesen. Gondolom, ha túl “krémesek” lennének, akkor meg lehetetlen lenne szépen satírozni őket. Egyébként a négy púderből kettő, a világosbarna és a barack textúrája meglepően selymes, puha, a bézs picit “krétásabb”, a padlizsán valahol a kettő között helyezkedik el a skálán. Nagyon tetszik a paletta színösszeállítása, hogy csak egy élénk szín került a három natúr mellé: szinte automatikusan felrakott aligsminket és látványosabb dolgot is össze lehet vele hozni, már tudom, mit mivel szeretnék majd kombinálni a Zoeva palettámból. Egyelőre a csomagolás is jól tartja magát. Jóban vagyunk és leszünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Zafina

2018. január 4.

Kettő palettát is vettem, gyönyörűek a színei és nagyon jól pigmentáltak! Sokan megdicsérték a sminkemet, hogy milyen szép! Biztosan venni fogok még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

ayse

2017. augusztus 30.

4palettam van.egytol egyig pigmentalt tartós szinek.👍🏻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

4palettam van.egytol egyig pigmentalt tartós szinek.👍🏻

Aidyn3

2016. október 14.

Egy csilogó színekből álló paletta van meg már nagyon régóta. Szeretem, de tényleg nagyon csillámos, nem hétköznapra való egyáltalán :D De akkor szerelem volt, muszáj volt megvenni, még ha nagyon ritkán is használom. Egyébként teljesen 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

vzorka

2016. május 28.

A Muddy Nudes palettát vettem meg és imádom. A bőrszínemhez tökéletesek az árnyalatok, mind a négyet használom. Jól pigmentált, bársonyosan krémes állagú, matt formula. Gyönyörűen építhető, tartós színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

gioia

2016. január 23.

Muddy nudes van meg nekem is. Szuper az állaga, napi sminkhez, szemöldökhöz is szeretem használni. Egyáltalán nem porzik, de hajlamos alap nélkül csíkozódni sajnos. Nem olcsó, de a drogériás szemhéjpúdereknél sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Mandel

2015. február 24.

Én a Classic Brown palettát vettem meg, a színek tetszenek, de nekem is az a véleményem, hogy nem elég pigmentáltak. Közepes minőségnek mondanám.
Valószínű több palettát nem veszek az Isadorától.

update: most, hogy már több alkalommal használtam, nem is olyan rossz, sőt! A reggeli készülődésbe eseténként még egy gyors smoky eye is belefér.
Jól satírozható, a színek nem túl sötétek, így ha nem annyira precíz a smink, nincs fél óráig satírozva, akkor is szép eredmény kapok. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 24.

Valószínű több palettát nem veszek az Isadorától.

jeva72

2015. január 21.

A képen látható sorozat van meg, kitűnő színek, alapozóval imponáló tartósságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 21.

A képen látható sorozat van meg, kitűnő színek, alapozóval imponáló tartósságú.

Melda

2014. szeptember 12.

Ma megvettem a Muddy Nudes palettát is, szépséges matt, natúr színek, őszre tökéletes lesz. :-)

Classic Brown, és Gold and Silver Smoky Eyes palettáim vannak, és bár mindkettőben vannak fényes, csillogós árnyalatok, számomra a legnagyobb erényük a szép matt színek, elérhető áron. Selymes, kissé krémes a szemhéjpúderek állaga, könnyű őket satírozni, építeni.

Egyszerűen nem értem, hogy itthon miért alig kaphatóak matt szemhéjpúderek közepes áron - a drogériás termékek 99 százaléka csillámos gagyi, a tizen-huszonakárhányezres high-end paletták pedig enyhén szólva is túlárazottak. A tini korosztályt leszámítva az idősebbeknek nem előnyösek a nagyon csillámos, fényes szemfestékek, mert kiemelik a szarkalábakat, finom ráncocskákat a szem körül. Matt, félmatt, vagy matt és fényes szemhéjpor kombinációval sokkal szofisztikáltabb, szolidabb smink készíthető, mint ha valaki magára önti a csillámporos dobozt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

neelad

2014. április 4.

Sziasztok!
Nekem is a 44-es Muddy Nudes paletta van meg. Mindenképpen akartam egy matt palettát és a Douglasban csak ez az egy ilyen jellegű volt, gondoltam kipróbálom. A színek nagyon tetszenek, könnyű velük dolgozni, egyetlen észrevételem van csak. Reggel felkenem a legvilágosabb színt, majd pár óra múlva a szemem belső részén egy szabályos egyenes vonalba összeáll, mintha úgy rajzoltam volna, viszont a szemhéjam többi részén a helyén marad. :D Érdekesen néz ki, nem tudom más tapasztalt-e hasonlót. Ja és az eggyel sötétebb színe is ugyanezt produkálja. A két barna nem. Szemhéj alapozót nem használtam hozzá, de azt hiszem meg fogom próbálni.
Jó termék, szerintem alap darab. :)

Szerk.: Visszavonom az előzőeket. Nem alapdarab. Az első pár használatnál jól működött, utána meg pár óra elteltével becsíkozódott. Az 5 csillag lemegy 3-ra, mert ugyan a színek szépek és a felvitel is könnyű, de ki tud állandóan a tükörhöz rohangálni és kijavítani? Ennyi pénztért jobbat várna az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Sziasztok!
Jó termék, szerintem alap darab. :)

Hidratálók: Cyclomethicone

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.