IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2014. október 3.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Aktív összetevőinek köszönhetően ápolja és hidratálja az ajkakat.

nagy.linalina

2013. július 18.

Tegnap tettem szert egy ilyen csodás kis darabra, ez az első "magasabb" kategóriás rúzsom, és azt hiszem hihetetlen mázlim volt, minden előismeret nélkül indultam el, és lám milyen nagyszerű választást sikerült kihozni belőle.
A Rose Blush árnylatot vettem meg és gyönyörű, egy halvány barackos-rózsaszínes árnyalat.Épp ilyen nyári színt kerestem, egyedüli csalódásom oka csak a tartóssága.Viszont feledteti a mágneses kupakja,ami olyan hatással van rám mint egy kisgyerekere az,ha új játékot kap:)
Jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 18.

Jár az öt csillag.

szlilla

2013. február 1.

Az 53-as Pink Parfait tulajdonosa vagyok és imádom!!!! Nagyon kellemes viselni. Ápolja az ajkakat. Általában két rétegben szoktam felvinni. Evés után azért újra kell kenni, de egy-két kortyolásos ívást kibír. Ár-érték arányra nekem 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

wishes

2013. január 31.

Engem inkább emlékeztet egy puccos tokba bújtatott ajakbalzsamra, mint rúzsra, de ez nem változtat azon, hogy imádom. Nekem a világos bézs Biscuit nevű árnyalat van meg, ami szépen letompítja a szám színét, de nem kelt lekorrektorozott hatást, hanem nagyon szép természetes színt és fényt ad neki, füstös vagy színes szemhez tökéletes.
Nem hozza sajnos egy rúzs tartósságát, viszont tényleg jól ápol, szárazabb ajkú időszakokban (hello tél) pont úgy tökéletes, ahogy van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

annanoszvai

2013. január 30.

8 éves féltesóm állandóan látja a beauty-őrületem, és egyre többet kérdezgetett ilyesmi témáról, tehát eldöntöttem, hogy karácsonyra kap egy kis nesszeszert, néhány olyan cuccal, amit ha minden nap tud használni az ápoltság szent jegyében. Kapott lemosót, egy kis Bourjois pirosítót, egy szempillagöndörítőt, és persze ezt is, 61-es Peach Pearl árnyalatban. Teljesen átlátszó, nagyon enyhe színt ad az ajkaknak, abszolút természetes, amolyan "juicy lips" hatása van. A tokja ezüstös, nagyon kicsi, és mágnessel záródik, ami külön pluszpont. Elmondása szerint nem szárítja a száját (mondjuk becsületes Krémmániázó nővér mellett persze Carmexet is használ alá... Khm khm khm.. :D) és tetszik neki a szín is... Egyszóval; ő elégedett, én meg boldog, hogy viszonylag hamar kezdi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Glyceryl Behenate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 21 / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 28 Lake / CI 45410, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.