Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. március 11.

Lelőhely:   Douglas

Szemöldökceruza kefével.

Rubybrd

2018. november 24.

Próbálkoztam már több szemöldökformázóval, de ár-érték arányban biztosan ez nyert. Gyönyörű természetes hatást lehet elérni vele. Tartósságát illetően pedig egyszerűen lehetetlen elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. április 20.

Legjobb szemöldökformázó, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 20.

Legjobb szemöldökformázó, amit eddig használtam.

svekits

2015. július 21.

Ajándékba kaptam, szemceruzának nagyon jó, nem olvad le a fejemről melegben, viszont sajnos a szín, amit kaptam túl sötét nekem - illetve a hajtövemmel egyező színű, hétköznapra jobban szeretem, ha 1-2 árnyalattal világosabb, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy terminátor, mert elég sűrű szemöldököm van. Viszont ez nyilván nem a ceruza hibája, szóval ezért nem vonok le pontot, könnyű vele dolgozni, a kefe praktikus, és fent marad sokáig, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

chris2007

2013. május 17.

Soft black árnyalatot használom, nagy szép természetes árnyalata van. Vékony ceruza ezért könnyű a használata, de nagyon óvatosan, finoman kell használni, mert nagyon puha a bél és könnyen túlzásba lehet esni. Viszont felvitel után pár perc alatt szépen megszárad, akkor a ceruza kefe részével átfésülve nagyon szép és tartós eredményt lehet elérni. Az ár 2000-3000 közt nem olyan vészes, arányosan jobb is mint más olcsóbb termékek. Egyedül tényleg a puhasága miatt kell óvatosnak lenni, ez miatt 4 csillag, minden egyéb tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

ST

2013. január 5.

Épp kapóra jöttek a szülinapomra kapott Douglas-kuponok, mikor elfogyott az évek óta rendszeresen DM-ben beszerzett Astor/Max Factor szemöldökceruzám, mivel ezekkel már egyébként sem vagyok teljesen megelégedve. Volt már korábbról egy másfajta egy IsaDora ceruzám, és mivel az bevált, ezért esett a választásom most is erre a márkára. Mivel szőke vagyok, a legvilágosabbat vettem meg belőle (22-es világosbarna), de még ez is egy kicsit sötétnek tűnt elsőre. Ennek ellenére egyáltalán nem bántam meg, mert ha kozmetikusnál befestetem a szemöldökömet, pont passzol hozzá, és szépen ki lehet tölteni vele hiányosabb részeket + a kefe külön segítség ehhez, szépen eligazítja a szálakat, és egyenletessé teszi a színt. Habár drágább, de tartósabb, mint az Astor, és könnyebben felvihető, mint a Max Factor, a színe pedig mindkettőnél szebb/természetesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

macsekable

2012. március 30.

Nagyon-nagyon szeretem. Én is a cashmere-t használom. Nagyon szép árnyalat, hasonló tapasztalataim vannak, mint sweetprincess-nek. A kefe részét én szeretem és hasznosnak tartom, szépen elsatírozza a szemöldököm közé finoman becsíkozgatott színt, a szemöldökömet pedig hatásosan eligazgatja, így kellemesen természetes lesz az összkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 30.

sweetprincess

2012. február 27.

Már több éve is használom ezt a szemöldök ceruzát, pedig gyakran, szinte mindennap sminkelek, nagyon tartós. Az állaga pont jó, nem is túl puha nem is túl kemény, azonban mégis finoman kell végigmenni vele a szemöldökön, mert ha nagyon erősen rányomnám a szemöldökre miközben használom nagyon erős és mű hatást érnék el vele. Szőke típusba tartozom és a 23 cashmere-t használom, talán egy árnyalattal még világosabb kellene, de ez is elmegy a világosabb kategóriának. Nagyon finoman észlelhetőek benne fénycsillámok, de felvive nem észrevehető. A kefe része felesleges számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate