Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2020. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az aktív szenes bőrradír természetből származó összetevőkkel különösen alaposan tisztítja a bőrt és javítja a bőrképet. A finom ásványi lávakőből származó szemcsék eltávolítják az elhalt hámsejteket. Aktív szénnel segít megkötni a szennyeződéseket. Mélyen tisztít. Szójaolajat tartalmazó krémes formulával a sugárzóan friss és érezhetően sima bőrért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Formidable

2022. január 13.

Miután felvittem, rövidesen égő érzést váltott ki a bőröm egy részén, ezért gyorsan lemostam, de még így is megdöbbentett, amit láttam: azokon a helyeken, ahová felkentem, brutálisan bevörösödött a bőröm - úgy nézett ki, mintha leégtem volna a napon (pedig nem volt sokáig az arcomon). Egy nagy adag aloe verás hidratálóval kentem be végül a kipirosodott részeket, úgy feküdtem le aludni, de másnap reggel (és napközben) is látszott még enyhén a pirosság.
Nem tudom, mi okozhatta ezt a durva reakciót, elvileg nem vagyok egyik összetevőre sem allergiás, és eddig egyetlen termékre sem reagált még így a bőröm.
A heves bőrpirosodáson és az égő érzésen túl mást nem nagyon csinált, nem puhította az arcom. A lávakő egész szépen leradírozta az orrom, ez viszont igencsak eltörpül amellett, amit a bőrömmel művelt durván fél perc leforgása alatt.
Részemről teljes pénzkidobás volt, és ebből tanulva azt ajánlom annak, aki ki szeretné próbálni, hogy végezzen először kis felületen próbát, hogy az ő bőre bírja-e - nem tudom, mennyire gyakori egy ilyen reakció ezzel a termékkel, de jobb félni, mint megijedni. :/

Szerk.: Érdemes figyelni, ha ebből a termékcsaládból vásárol az ember, mert a látszattal ellentétben ez nem egy lehúzható aktív szenes maszk, hanem egy leöblítendő bőrradír.
Szerk. 2: Elírások javítása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

Szerk. 2: Elírások javítása

Manna_87

2021. május 14.

Borzalmas.... a használata után még zsírosabb a bőröm mint előtte. A szemcsék aprók és nagyon durvák, és a szaga is rettenetes. Olcsó, és pontosan annyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 14.

Amda

2020. augusztus 14.

Csak egy kis kiszerelésűt vettem,ami egyszerre egy alkalomra való adagot tartalmaz.
Ugyanaz a felirat, gondolom hogy ugyanaz a termék. Lehúzható maszkként működik.
Zsíros miteszeres bőröm egész széppé varázsolta, bemattította. Órákkal később sem fénylettem. Tisztítást nem érzek különösebben, de eddig nem rossz. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Ugyanaz a felirat, gondolom hogy ugyanaz a termék. Lehúzható maszkként működik.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid