Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A barna haj színét kiemelő és sokáig megőrző hajbalzsam

victorika

2014. november 21.

Elhasználtam az egész tubussal... semmi! A hatása semmi! Kuka!

Elhasználtam az egész tubussal... semmi! A hatása semmi! Kuka!

butterflybabo

2014. március 31.

Balea Professional Oil Repair Balzsam-ot vettem, mert nagyon száraz volt a hajam, és ezzel együtt összekeverve teszem fel a hajamra. Így szép eredményt kapok. Így majdnem olyan, mintha a Balea barna hajra való balzsamot használnám. Bár ez az Isana nem is hozza ki szépen a barna hajat, sőt a hajvégeim, mintha vöröses barnás színűek lennének ettől.
Elhasználom, ami még maradt, de szerintem már nem veszem többet újra, elég gyenge, seprűs lesz a hajvég, ha csak ezt használja az ember. Pedig én min. 5 percig fenn hagyom mindig a balzsamokat. De ez tényleg nagyon vizes állagú, egyébként az illata nagyon tetszik. :-) és annyi színezék azért van benne, hogy megfogja a fehér kádat, ha sokáig rajta marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

francais

2013. november 12.

nem is gondoltam, hogy ez is fenn lesz a krémmánián.....:D
igazából nem nagyon tudtam, hogy mit is kezdjek vele, egy részét a felmosóvödörbe, egy másik részét a vécébe, hogy ott illatozzon, a harmadrészt bekentem vele a fenyőbútoraimat, ami még ebből megmaradt, azt kidobtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

nem is gondoltam, hogy ez is fenn lesz a krémmánián.....:D

bogibooo

2013. október 14.

egy merő borzalom,ennél még a Delma is többet ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

egy merő borzalom,ennél még a Delma is többet ér.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.