Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Isana gyümölcsös ajakápoló

dora.banszki

2014. november 8.

Nagyon szeretem! Jó illatú, jól hidratál és szép színt ad. Etalon! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Nagyon szeretem! Jó illatú, jól hidratál és szép színt ad. Etalon! :)

Charis

2014. március 9.

Imádom! Kissé vizes az állaga, az illata mennyei, tartós, és simán vetekszik egy rúzs színével a színe. 5-ös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 9.

Hayley

2013. október 28.

Zseniális! Megpillantottam, és azonnal magával ragadott már a tudat is, hogy málnás...majd mikor kibontottam! Isteni illata van! És nem mellékesen csodákat művel a kiszáradt ajkakkal! Mindig gondjaim voltak ezzel, mert nagyon ki tud száradni a bőröm és a Labello sosem használt. Örülök, hogy rátaláltam erre a málnás csodára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

grizus

2013. május 26.

Ezt utcára használom, mert van egy kis színe. Az ára olcsó. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

Ezt utcára használom, mert van egy kis színe. Az ára olcsó. Nekem bevált.

Nicole7

2013. április 20.

Nekem nem tetszik az illata, az állaga sem éppen a legjobb és hidratálni sem hidratál semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

ferenczifanni

2013. április 2.

Az állaga jó, illata tökéletes, a színe is szép viszont nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

Az állaga jó, illata tökéletes, a színe is szép viszont nem hidratál.

szabiina

2013. február 6.

Az illatát és a színét szeretem. Az én száraz ajkamat nem hidratálja igazán, erre csak a Carmex jó. :|

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

kalmaniki

2013. január 31.

Csillogó kis szájravaló, a színe és az illata is elég mű és nem igazán hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Macilány

2013. január 28.

nekem a mangós van. számomra túl műrózsaszín a színe, szerencsére nem túl erőteljes a színező hatása. illatra elmegy, bár nem az az igazi mangó amit vártam és valóban nem hidratál úgy, mint a többi társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Pampilla

2013. január 10.

Jó illata van,szép fénye,olcsó,viszont nekem inkább szárítja a számat.....legalábbis felkenés után kb negyed órával olyan érzésem van,mintha órák óta semmit se raktam volna számra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil