Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Száraz, igénybe vett hajra.

DettiZsu

2015. október 1.

Nekem ebből a száraz igénybevett hajra való verzió van meg, és ahhoz képest, hogy fillérekbe kerül, egész jó. Könnyen kifésülető, puha és illatos lesz tőle a hajam. Az egyetlen hátránya, hogy csak aznap, amikor megmosom. Másnapra nem tart ki a puhaság, de ennyi pénzért szerintem ez túl nagy elvárás lenne. Hajvégápolóval kombinálva szinte tökéletes, a hajmosás utáni fésülködést megkönnyíti, ami az én göndör hajamnál nagy segítség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Lory

2014. július 15.

Könnyen fésülhető,puhább haj lesz a végeredmény, de hát erre lett kitalálva,semmi extra,mindemellett a hajvégek regenerálását én nem igazán vettem észre.Viszont előnye,hogy szilikonmentes és pár perces a kezelés,nem kell órákat törölköző turbánnal a fejemen rohangálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

szabonikolett120

2014. július 1.

Olcsó árkategóriás termék,de ahhoz képest kifejezetten jó.A termék maga egy sárgás,könnyen eloszlatható krém.A hajam sokkal simább,puhább,fényesebb,kezelhetőbb ha ezt használom.Az illata érdekes,kicsi vaníliás beütéssel.Egyedüli hátránya az,hogy ha már kevés van benne akkor elég nehezen lehet kinyomkodni belőle,főleg vizes kézzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

gombirenn

2014. június 27.

Nagyon jót tett a hajammal, szuper kis krém, ritkán használom, de akkor csodákat tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Lexi

2014. június 6.

Fenékig érő hajamra már millió hajkúrát / balzsamot kipróbáltam.
Össze se merem számolni mennyi pénzt költöttem ilyen termékekre évente...
Nekem tökéletesen bevált és nem kell ezreket költenem a hajamra havonta!
Puha és fényes lett tőle a hajam, könnyen fésülöm, nem kell kínlódnom.
IMÁDOM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Fenékig érő hajamra már millió hajkúrát / balzsamot kipróbáltam.
Össze se merem számolni mennyi pénzt költöttem ilyen termékekre évente...
Nekem tökéletesen bevált és nem kell ezreket költenem a hajamra havonta!
Puha és fényes lett tőle a hajam, könnyen fésülöm, nem kell kínlódnom.
IMÁDOM!

zsoxcore

2012. szeptember 14.

Nekem kifejezetten bejött ez a termék. Könnyen fésülhető, puha, fényes lett tőle a hajam, a végeket is ápolta, és nem volt annyira töredezett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Roxanne

2012. augusztus 21.

R.-ban sétálgatva jöttem rá, hogy nekem volt ilyenem, csak kis kiszerelésben.
20 ml-es kupakkal visszazárható tubus (éljen! ezt neked swiss-o-par) 2-3 használatra; barackillattal
Iszonyatos állapotban volt a hajam, akkor vettem, mondom, ha nem is használ, legalább olcsó és gyorsan elfogy.
Nagy örömömre, az intenzív ápoló hajkúra valóban intenzíven és eszméletlen gyorsan gatyába rázta a szégyenszemre elhanyagolt, száraz, fénytelen hajamat. Első használatnál még szerintem csak a remény csillogott a szememben, de a másodiknál már határozott javulás volt tapasztalható. A harmadik hajmosás óta meg csak ámulok-bámulok, mert a régi, csutri, uuutálom, hogy haj van a fejemen érzés nincs sehol. Szép fényes, mintha a színe is kicsit visszajött volna, nem törik, rugalmas, nincs kiszáradva.
Ez így nagyon szuper, ha ismét azonnali sürgős beavatkozásra lesz szükség, tudom, mihez nyúljak. Bár valószínűleg csak a 20 ml-s kiszerelésért, mert az is bőven elég volt, és semmi nem maradt, amit tartogassak / idővel rám rohadjon.
R. meg kap tőlem egy hatalmas pirospontot. Ami hajápolási holmihoz nyúltam eddig az Isana márkán belül (mínusz sampon, mert az van jól bevált és nem adom!) mind beváltotta azt, amit ígért. A nagy márkákhoz képest harmad-, negyedáron.

Fontos info(!) azoknak, akik esetleg hozzám hasonlóan a kis verzióval szeretnék kezdeni a termékkel való ismerkedést: gyári állapota a holminak, hogy tubus, kis pecek, rajta fejjel lefelé fordítva a kupak. Pecket letöröd, tubus így kinyílik, rá lehet csavarni a kupakot. De amíg a pecek rajta van, elvileg légmentesen zárt a tubus. Namost, szállítás, miegyéb okán előfordulhat, hogy a pecek letörik. Én magam is egy olyat kaptam kézbe, amire utólag tekerték rá a kupakot (otthon nézegettem, hogy ez miért különbözik a másiktól, mikor elvileg egyeznie kéne a csomagolásuknak) Baja nem volt, nem is hiányzott belőle, de legközelebb azért jobban odafigyelek. Biztos, ami biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

R.-ban sétálgatva jöttem rá, hogy nekem volt ilyenem, csak kis kiszerelésben.

Dittike

2012. augusztus 14.

Én kb. másfél hete használom, ezalatt 3x mostam meg a hajam, és kentem rá ezt a hajkúrát. Először nem éreztem semmi különöset, majd másodjára éreztem, hogy sokkal könnyebben fésülhető a hajam és most, hogy harmadjára használtam teljesen meg vagyok vele elégedve. A hajam fényes, könnyen fésülhető, puhább sokkal. Nem szoktam termékekről így áradozni, de ez tényleg bevált. Én hozzá illő sampont is vettem, lehet ezért jobb a hatás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

angeltear

2012. augusztus 5.

Nem igazán jött be, az illata egész jó, viszont a hatását egyáltalán nem éreztem. Nem lett fényesebb tőle a hajam, nem tudtam könnyebben kezelni. Az állagával nem vagyok kibékülve mert eléggé ragacsos és az én hosszú hajamra elég sok kell, hogy mindenhova kerüljön belőle. Ja, és rájöttem, hogy nagyon nem szeretem az ilyen tubusos hajbalzsamokat. Szerencsére találtam jobb hajápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

blackhaired

2012. április 25.

Nekem bevált, puha és fényes lett tőle a hajam. Az illata viszont kicsit fura, de hajszárítás után már jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.