Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PiciBrigii

2015. június 16.

Régen sokáig ezt használtam. A hajam állapotán nem rontott, de nem is javított semmit.. Nem drága, de ennyiért sokkal jobbakat találtam. Viszont tényleg könnyebben kifésültem utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

Lory

2014. november 10.

Többször újravettem.Táplál,hidratál,könnyen fésülhetővé válik a haj a használata után,viszont egy picit zsírosít,nem vészes,pláne nekem(inkább száraz a hajam).Viszont ebben az árkategóriában több más balzsam is jobban teljesít,ugyanúgy szilikon nélkül.Rendszeresen nem használnám de néha váltogatás gyanánt újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Malachite

2014. február 9.

Sajnos azt kell mondjam, nagyon örülök, hogy elfogyott. Nagyon gyenge balzsam, szinte alig érezni hogy használom, pedig nincs söprűs-száraz hajam. Sűrű, ám ha felkenem érhetetlen módon mégis eltűnik, mintha ott se lett volna, nem ápol de nem is okoz kárt, épp csak megtart. De a szagán borultam ki leginkább...ha jó egy termék, nem érdekel miféle szagot áraszt (egy pontig persze), de ez olyan....hányingerkeltően förtelmes olvadt VIASZ szagú, hogy...de nem, nem dobok ki semmit, hacsak nem muszáj. A flakont azért kicsit erősebben vágtam a kukába, mint máskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

stella06

2013. július 27.

Kb. 1-1,5 éve használtam a samponjával együtt. A sampont nagyon szerettem, ezt sokkal kevésbé. Nem igazán segített a száraz hajamon, ráadásul szintetikus málnaillatot árasztott, amit egyáltalán nem kedvelek. Kettes, mert nem katasztrófa, de nem tervezem újra megvenni (egyébként is átszoktam más márkákra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

heno

2013. március 13.

Már elég régen használtam, azt hiszem 2 éve, de nem voltam elájulva tőle...az illata jó volt, de semmi hatását mondhatni nem láttam. Vagy lehet, hogy csak nem nagyon emlékszem rá, ki tudja?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 13.

bara89

2012. július 4.

Működik, mint balzsam, viszont én az illatától szó szerint rosszul vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Működik, mint balzsam, viszont én az illatától szó szerint rosszul vagyok.

Halfway

2012. január 22.

Hát nem tudom.. Az illata nekem tetszik, de nem sok mindent csinált a hajammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

Hát nem tudom.. Az illata nekem tetszik, de nem sok mindent csinált a hajammal.

berni88

2011. december 16.

Nekem nem száraz a hajam, de ez a balzsam valahogy túl vizezett.
Ára-illata viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Nekem nem száraz a hajam, de ez a balzsam valahogy túl vizezett.
Ára-illata viszont jó.

koan

2011. november 1.

Imádom ezt a hajbalzsamot. Kellemes illatú, nem nehezíti el a hajat, nem zsírosít. Száraz hajra nem ajánlom, mert nem táplál kellően, de normál vagy zsíros hajra kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide