Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő tonkabab kivonattal.

XiaoBai

2019. március 15.

Úúú, imádat! <3
Nagyon finom illata van, ilyen igazi nőcis, vagány, édeskés illat, már a boltban is tetszett, de a zuhany alatt teljesedett ki igazán! Ráadásul külön örülök, hogy az illatanyag ellenére nem okozott allergiát, nálam ez már önmagában 5-ösről indul. Nem szárított ki, és az állaga is sűrű ,krémes ,kevés is elég belőle. Egyik kedvenc tusfürdőm lett, de félek, hogy kivonták a forgalomból, legalábbis nem látom már egyik Rossmannban sem, csak a lila testvérét ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Úúú, imádat! <3

martuska83

2019. február 7.

Nagyon szeretem, isteni az illata, engem megfogott! Újra fogom venni, remélem nem vonják ki ezt is a forgalomból! Kár hogy nincs flakonban nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Noyko

2018. december 19.

Megnyerő tusfürdő. A design levett a lábamról,szeretem a mandalás díszítést és a hennát is. Az illata újat nyújtott ami nagy plusz a mai világban,ahol mindenből 100 félét gyártanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Plenda

2018. december 13.

Új tusfürdő után néztem, megakadt a szemem ezen. Már kívülről is tetszett, de mikor először használtam!!!! Zselés állaga, rózsaszín illatfelhő! Imádom! Puha, finom illatos leszek tőle. Viszont elgondolkodtatott, hogy én ezzel az illattal már találkoztam. És beugrott! Nekem nagyon az Olympea parfümre hasonlít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

Fannitazia

2018. november 13.

Semmi extra, vagy különös, ami részben érthető ezért az árért, ellenben mivel vannak olyanok, amik ebben az árban nagyon jók és újra venném, ezért ez felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Sheila86

2018. november 2.

Igazából a csomagolása tetszett meg. Ár-érték arányban megfelelő, tudja amit egy tusfürdőnek tudnia kell, de nem egy tartós illata van. Egyszeri kipróbálásra ajánlom azoknak, akik szeretnek kipróbálni új illatokat és nem csak a szokásos "éncsakugyanaztvagyokhajlandóhasználni" - vonalon mozognak. Átlagos, de érdemes kipróbálni, épp ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Zituska77

2018. július 25.

Nagyon finom illata van, ami sajnos nem sokáig érződik a bőrömön. Sajnos utána is kell hidratálnom, nem, nem szárít, de úgy érzem, hogy kell még valami utána. Nekem nincs bajom a csomagolásával. És, hát ennyi pénzért :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

wdorika

2018. július 4.

Már a 3.flakonnal használom, nagyon finom az illata, nem szárít, finom habja van, könnyű eloszlatni. Nálam ezen a nyáron a baleás tusikat mindenképpen megelőzi, és a design is tetszik. Az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

v.alexandra27

2018. június 27.

Nekem is nagyon tetszik az illata, jól tisztít, nem szárít. A csomagolás design-ja engem is megfogott, nekem a tubusos kiszereléssel sem volt gondom, összességében elég jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. június 23.

Az illata nagyon finom, az állagával, sűrűségével sincs probléma. Arra amire való, tökéletesen megfelel. A csomagolásával nem vagyok kibékülve, a tubusból a készítmény utolsó harmadát kínkeservesen lehet csak kinyerni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT