Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

• Ápolja és védi a különösen száraz kezeket.
  • Magas értékű karbamidot, karitévajat, valamint értékes hatóanyagokat (panthenol és méhviasz) tartalmaz.
  • Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros réteget maga után.
  • pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

felicity

2015. május 25.

Inkább estére való, sűrű kézkrém, de én erre a célra is vettem. Nagyon jól teszi a dolgát, de zsíros érzés fogad reggelente. Féltem, hogy olyan lesz az illata, mint a testápolójának, de szerencsére nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

loju

2015. május 14.

Összességében nem rossz, de azért nem csodaszer. Én estére használom, lefekvés előtt. Különösebb változást nem vettem észre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

bednem

2015. május 10.

Olcsó, elkentem, de többet nem veszek. Hamar beszívódik, de zavar a zsíros érzet ami sokáig megmarad. Illata részemről semleges. Sokáig elég. A végén nehezen kinyomható. Nagyon száraz könyökre viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

Kamerion

2015. április 12.

Azért vettem meg, mert nagyon olcsó volt akciósan. Száraz a kezem, ha nem kenem be időben, hajlamos véresre kirepedni. Ez a krém nagyon szépen rendbe teszi, nálam gyorsan be is szívódik, sokkal jobban, mint a legtöbb száraz bőrre való kence. Az illata enyhe, engem nem zavar, pedig nem rajongok az ureás krémek illatáért. Ha nincs nálam, már hiányzik. Hamarosan elfogy, újra fogom venni. :) A csomagolása tényleg megváltozott, az enyémen két kereszt van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

monika1966

2015. február 25.

Ma vettem , de a csomagolása már nem ilyen mint a képen . Jól hidratál és könnyen beszívódik . 200ft-ért ajándék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2015. február 18.

Kedvenceim az ureás krémek, ez is nagyon jó, de annyira nem bírom a szagát, hogy most 200-ért sem voltam képes újra venni. A Rossmann sajátmárkás ureás testápolója, ami már nem kapható, nagyon kellemes illatú volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 18.

szivecske

2015. február 18.

Ezt is megvettem, az Olivás után gondoltam azért éjszakára kell valami testesebb darab, és még mindig 200 Ft-ért hihetetlen ajándéknak tartom. Szépen puhítja a bőrt, a nagyon száraz kezekre tökéletes választás. Egy-egy szárító kézmosás, mosogatás után szépen visszazsírozza a kezeimet. Az illata tipikus ureás ápoló illat, semmi extra de kellemes. Egyelőre 4 *, aztán meglátjuk hosszútávon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Lills

2014. december 29.

Még a nyáron vettem, azóta szép lassan elhasználtam. Viszonylag gyorsan beszívódik, jól hidratál, de a száraz körömágybőrömre nem elég. Az illatát szerettem. Viszont nem érzek semmiféle késztetést arra, hogy újravegyem, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

Jutka1989

2014. november 21.

Télen kezdtem használni, kevés kell belőle, nekem elég volt egy doboz télre. Hidratál, jó az illata, de annyira nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Christi

2014. június 29.

télen használtam, mikor a baleás ureás kézkrémem elfogyott. hát az az igazság, hogy nem nagyon nőtt a szívemhez, az tény h kellően hidratál, viszont a szaga az borzalmas, valamit én kicsit ragacsosnak érzem utána a bőrömet. nem is tudtam elhasználni, próbáltam hátha csak túl sokat kentem egyszerre, de mindenhogy ragacsos volt. sajnos a kukában landolt pedig nem szeretek kidobni semmitse. nem veszem újra. a hatása miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.