Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angii, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• az értékés Q10 koenzim, valamint az UVA/UVB szűrő megóvják a kezet az idő előtti öregedéstől
  • gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga utám
  • pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt

almazsu

2015. május 14.

Könnyen felszívódik, tökéletesen hidratál és fiatalítja a kézbőrömet! Megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Maryetta

2015. március 29.

Épp most bontottam fel ezt a csodát, és az egész a ruhamon landolt, túl híg az állaga, viszont elég hamar beszívódik,és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

beauté

2015. február 25.

Akciósan vettem 200 Ft-ért a Rossmann-ban. Hirtelen kellett egy kézrém. De pozitívan csalódtam, jó illata van és jól is hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Berniii

2015. február 24.

Nagyon kellemes az illata. Furcsa, de mégis kellemes réteget képez a kézfejen. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, bár néha olyan, mintha további krémezést igényelne a kezem a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

kerka

2015. január 30.

jó kis krém egy ideig, de hamar úgy érzem, mintha teljesen szárazok lennének a kezeimet.tényleg nagyon tetszik, amit az első egy-két órában tesz, de utána.. nem tudom mi lehet a baj :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Evie

2014. február 25.

Amikor először használtam ezt a krémet, az jutott eszembe, hogy na, pont ilyen illata lehet Bree Van De Kamp kezeinek :) És hát ki ne szeretné Bree-t?
Imádnivaló, elegáns, finom, kecses, nőies, komoly.. visszafogott és közben egyedi.

Nekem ez most nagyon jól működik, beszívják a kezeim, és nagyon puhának találom őket használat után.
Nem döntöttem még el, hogy üti-e a "limited edition" kakaós Isana kézkrémet, de azt minden bizonnyal egyébként is megszépíti a tény, hogy már nem lehet kapni..
most egyelőre ez a tuti. Jobban, mint az ureás dm-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

most egyelőre ez a tuti. Jobban, mint az ureás dm-es.

bogibooo

2013. március 19.

Anyukám véleményét tolmácsolom: neki ez csodaszer (szerintem őrülten zsíros) de neki nagyon szépek és "fiatalosak" a kezei és csak ezt használja. Lábápolóként is bevált neki, szóval Ő 5 csillagot ad neki.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Heli

2013. február 6.

Nekem nem jött be. Zsíros és nem akar beszívódni. Sokáig érzem, hogy van valami a kezemen. Árban jó, de ennyi az össz pozitívuma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

melange5014

2013. január 17.

szuper:) Olyan furcsa sűrűbb állaga van, nem találkoztam még iylennel, de hamar beszívódik és jól hidratál:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

angii

2012. október 6.

anyukám használja, igénybe vett kezére nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

anyukám használja, igénybe vett kezére nagyon jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.