Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2011. december 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Ápolja a kirepedezett ajkakat. Gyorsan beszívódik. SPF 10-el.

audreycoca

2015. április 25.

Ez egy vicces ajakápoló. Senkinek nem ajánlom, hogy tükör nélkül felkenje. Ha keveset kenek fel és jól eldolgozom az ujjammal, nagyon szép rózsaszín ajkaim lesznek. Mérsékelten hidratál és isteni mentolos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

Fekete Szeder

2014. november 26.

Barátomtól kaptam,és 2 nap alatt helyre hozta a enyhén sebes számat. Szép színt adott és jó érzés volt viselni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 26.

Angelgirl

2013. október 5.

A színével nincs bajom, nekem nem fogja be a számat. Az adagolója nem tetszik, mert se az ujjammal, se magával a "csőrével" felvinni nem szeretem... A fogkrém fíling először kicsit fura volt, de tetszik, hogy ilyen jó mentolos :) Csak otthon használom (vagyis pároméknál...), szóval még ha fehérítené is a számat, nem érdekelne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Pyrha

2013. június 5.

Borzasztó. Én is valami nevetséges árért vettem, de hát annyit se kellett volna kiadni érte. Nem hogy hidratálta volna a fájó, égő számat, még csipte. Se nem kellemes, se nem hasznos. Azért nem landolt a kukába mert amiért egyszer pénzt adok azt nem dobom ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

lau0502

2013. április 11.

Nekem is meg volt, de a kukában landolt. Iszonyatos a fehér színe, egyedül az illata jó. Hidratálásban is gyenge.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 11.

vivuss87

2013. április 10.

Ez mi, most komolyan?? Egy fehér kenőcs, mentollal, most komolyan? Annak a fejére kenném, aki kitalálta... Nem tudom, de ezt sosem értettem, miből gondolja valaki, hogy ilyen sűrű, fehér valamit jó a szájra kenni?? Mentolos, az tényleg jó, de így nem lehet sehova sem használni.. Kuka, mínusz pont..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

nikibanyai

2013. március 20.

Először megijedtem, hogy ennyire fehérre színezi a számat, de ha jól eldolgozom alig észrevehető. Imádom a kellemes, bizsergető érzést amit pár percig érzek a számon miután felkentem. A 10ml-s kiszereléshez képest meglepően sokáig kitart, pedig napjában többször is használom. Egyedül az adagolója nem tetszik, túl sok termék jön ki egyszerre. Ezer százalék hogy újra vásárolom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

sabrirory

2013. február 17.

Nem tetszett,hogy annyira megfogja a számat fehérre,a mentol csípte a bőröm és szárította a számat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Jucuss

2013. január 21.

Szerintem nem rossz :) 210 forintért vettem, estére kenem fel, nekem bejön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 21.

Szerintem nem rossz :) 210 forintért vettem, estére kenem fel, nekem bejön. :)

bogdanykata

2012. november 1.

Borzasztó. Egyedül az illatát szeretem, de egyébként használhatatlan. Egyáltalán nem hidratál, bármennyit is kensz rá a szádra belőle. Nap közben tényleg csak keveset lehet, mert ezt a fehér színt lehetetlen eldolgozni, gondoltam majd elhasználom éjjel, vastagon majd hidratál. Szárazabb a szám, mint valaha, ráadásul kicserepesedett, annyira, hogy fáj és viszket. A DM saját márkás Balea ajakápolói sokkal jobban teljesítenek, Bár ennél már szinte bármi jobb, ami nem tapasztja össze az ajkaimat. Sőt szerintem általánosságban igaz, hogy a Balea sokkal jobb, mint az Isana, ez ismét egy bizonyíték rá. Nálam kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0