KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon aktív szénnel és rozmaringolajjal minden hajtípusra. Gyengéd mélytisztítás.

zorica85

2018. október 5.

Hajtott a kíváncsiság és mivel pont akciós így megvettem. Nagyon régóta ugyanazt a sampont használom, elégedett is vagyok vele, de előfordul hogy jobban zsírosodik időszakonként a hajam. Vagy hogy kiszárad és hámlik kicsit a fejbőröm. Gondoltam teszek vele egy próbát, nincs mit vesztenem. Nagyon extrém a színe, állaga. :D Koromfekete, brutálsűrű, de jól habzik. Egyelőre jónak tűnik, természetesen kellett hajvégápoló a fésüléshez, de ezt nem róvom fel neki. Kap 5 csillagot, aztán úgyis hosszútávon derül ki mennyire válik be.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Szerintem életem eddigi legjobb samponja😍
Ez tényleg tele van szénnel, szó szerint koromfekete a sampon színe. Nagyon jól tisztít, puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajat. Most épp Keszthelyen van 10%-os kuponakció, ennél olcsóbb már nem is lehetne.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Szerintem életem eddigi legjobb samponja😍

orsi22

2018. augusztus 13.

Tök jó! Finom az illata és cukin puhává teszi a hajat. Mivel aktív szenes ezért vigyázni kell mikor mosod ne csapkodj össze vissza, mert fekete lesz a fél mosdó 😀! Amúgy, ha alaposan öblítesz szépen kijön és nem színezed át foltokban a törölközőt se :D
Nekem eddig bejön 🙃

orsi22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nekem eddig bejön 🙃

Hidratálók: Betaine, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.