KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon aktív szénnel és rozmaringolajjal minden hajtípusra. Gyengéd mélytisztítás.

pjnk

2018. november 25.

szeretem, jól tisztít és az illata is jó, viszont most már a második flakonnal használom el és úgy érzem, kezdi megszokni a hajam :/ eleinte olyan volt, mint ha egy nappal ki tudnám tolni a hajmosást (szárazsamponozással, persze), de most már két nap után vállalhatatlan. az is eléggé idegesítő, hogy a sűrű zselés állaga miatt amíg nem habosodik fel, a hajból is kicsúszkál, és több megy a lefolyóba, mint amennyit tolerálni tudnék, úgyhogy mínusz egy csillag.

pjnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

gerbera12

2018. november 4.

kellemes illat - jól tisztít - olcsó
ár/érték arányban megfelelő.

gerbera12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

kellemes illat - jól tisztít - olcsó
ár/érték arányban megfelelő.

zorica85

2018. november 3.

Hajtott a kíváncsiság és mivel pont akciós így megvettem. Nagyon régóta ugyanazt a sampont használom, elégedett is vagyok vele, de előfordul hogy jobban zsírosodik időszakonként a hajam. Vagy hogy kiszárad és hámlik kicsit a fejbőröm. Gondoltam teszek vele egy próbát, nincs mit vesztenem. Nagyon extrém a színe, állaga. :D Koromfekete, brutálsűrű, de jól habzik. Egyelőre jónak tűnik, természetesen kellett hajvégápoló a fésüléshez, de ezt nem róvom fel neki. Kap 5 csillagot, aztán úgyis hosszútávon derül ki mennyire válik be.

November: Egy hónapja használom töretlen lelkesedéssel, szuper! Ha tehetném tíz csillagot adnék, az én hajamra egyszerűen tökéletes. Az illata is nagyon fincsi! Évek óta iszonyat drága mindenmentes nehezen beszerezhető samponokat használok, ez az első drogériás ami tökéletesen megállja a helyét. Biztos, hogy feltankolok belőle és csak remélni merem, hogy nem vonják ki egyhamar.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

talosbogi

2018. november 1.

Nekem sajnos nem vált be. Elkezdett hámlani tőle a fejbőröm és iszonyat módon kiszárította a hajam. Biztos hogy nem veszem újra. 😔

talosbogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Szerintem életem eddigi legjobb samponja😍
Ez tényleg tele van szénnel, szó szerint koromfekete a sampon színe. Nagyon jól tisztít, puhává, könnyen fésülhetővé varázsolja a hajat. Most épp Keszthelyen van 10%-os kuponakció, ennél olcsóbb már nem is lehetne.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Szerintem életem eddigi legjobb samponja😍

orsi22

2018. augusztus 13.

Tök jó! Finom az illata és cukin puhává teszi a hajat. Mivel aktív szenes ezért vigyázni kell mikor mosod ne csapkodj össze vissza, mert fekete lesz a fél mosdó 😀! Amúgy, ha alaposan öblítesz szépen kijön és nem színezed át foltokban a törölközőt se :D
Nekem eddig bejön 🙃

orsi22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nekem eddig bejön 🙃

Hidratálók: Betaine, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.