Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. december 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Nappai hidratáló krém Q10 koenzimmel, 30-as fényvédővel, öregedésgátló hatással. Vegán termék.

Angi21

2022. április 26.

Az ára miatt vettem meg, illetve mert kellett egy fényvédő krém, gondoltam kipróbálom. Az éjszakai arckrémével együtt használom és szépen rendbe hozta a bőröm. (Piros, viszkető kiszáradások voltak rajta, rossz kozmetikum választása miatt, de 1 hét használat után teljesen eltüntek, és láthatóan szebb lett tőle az arcbőröm.) Alapozót is tudok szépen használni rá, csak várni kell kicsit vele. Egy pont levonás azért van, mert a homlokon nem igazán szívja be a bőröm és fénylik. De lényegében nagyon jó kis nappali arckrém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Fanni992

2022. április 22.

Nagyon nem vált be, szerintem borzalmas :( Többször próbálkoztam már vele, rettenetesen zsíros, alig szívódik be és utána fénylik mint a diszkógömb a fejem. Előfordul hogy darabokban tudom leszedni az arcomról.. gondoltam jó kis fényvédős krém lesz de nem.. :( sajnos kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

a.k

2022. március 30.

Állagát tekintve inkább naptej, mint nappali krém, zsíros, nehéz eloszlatni. Ezért én apránként felpöttyözöm az arcomra, és nedves tenyérrel masszírozom a bőrömbe, így teljesen használható. Öregedésgátló hatásról nemigen tudok beszámolni, de nem is ez az oka annak, hogy megvettem, hanem a magas faktorszám-alacsony ár kombó, ebben alighanem verhetetlen.
Mindenesetre olyan napokon, mikor egész nap az irodában ülök, inkább másik hidratálót használok, ezt pedig meghagyom azokra a napokra, amikor kiszabadulok a négy fal közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Maja92

2022. február 8.

Jó kis fényvédős krém, már többször újra vettem. Lehet rá sminkelni is kb. 20 perc után. Viszont mióta bejött a nagy meleg, süti az arcomat...rendesen melegít :( (smink nélkül is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

Edo88

2021. június 21.

Ennyi pénzért nekem megér a faktorszám miatt. Jobb mint a sima naptejek, annyira nem zsírosít de a kombinált bőrömön óvatosan kell bánnom vele. Egy jó fél órával indulás előtt felkenem, aztán mielőtt indulok, gyors pillantás a tükörbe és letörlöm az általa okozott zsírosabb foltokat az arcomon. Egyszóval jó kis krém, de óvatosan kell bánni vele annak akinek hajlamos a bőre zsírosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Lylien

2021. április 18.

Arcra sajnos nem vált be (még nyakra sem).
Pattanásokat okozott és túl “nehéz” krém volt az arcbőrömnek.
Kizárólag dekoltázsra használom, oda sem minden nap. Erre a célra megfelelő. Ha este kenem fel, a reggeli zuhanyzásnál még érzek egy kis réteget, amit le lehet mosni, de nem pattogok ki tőle, nem pirosodik.
Nem fogom újravenni, mert összességében ez így kevés ahhoz képest, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Arcra sajnos nem vált be (még nyakra sem).
Pattanásokat okozott és túl “nehéz” krém volt az arcbőrömnek.
Nem fogom újravenni, mert összességében ez így kevés ahhoz képest, amit ígér.

SiriusRed

2021. április 7.

A 30-as fényvédő faktor, a q10 és az ára miatt vettem meg. Nem rossz a bőrömnek, az állagával sem volt gond, és nem hagyott fehér réteget, viszont feszült tőle a bőröm - nem jó értelemben, és ragyogtam tőle, mint egy karácsonyfa dísz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

javi

2021. március 29.

Másodjára próbálom. Anno két éve nem volt vele semmi problémám, nem zsírosított, nem hagyott fehér réteget.
Most újravettem, mielőtt nyárra rendeltem volna az 50-es drágább koreai fényvédőt. A két pozitívuma ugyanúgy megvan. Viszont két év alatt szárazabb lett a bőröm. Nem tudom, ez befolyásolja-e, de nekem morzsolódik, pedig kétféle hidratálóval is kipróbáltam. A szememet is csípi kicsit sajnos.
Az én dobozomon az összetevők kicsit átrendeződtek ahhoz képest, ami itt az oldalon van beírva.
De drogériás viszonylatban szerintem nagyon jó, és ilyen ár mellett megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Judeat

2021. február 20.

Meg vagyok elégedve vele. Szépen beszívja a bőröm és sminkelni is könnyű rá.
Ára kifejezetten baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Meg vagyok elégedve vele. Szépen beszívja a bőröm és sminkelni is könnyű rá.
Ára kifejezetten baráti.

Audrey1979

2020. november 24.

Már többször újravettem, ősztől tavaszig ez a krém a reggeli rutinom záró tagja. Szeretem az illatát, nekem nem túl testes, hamar beszívódik, 10 perc után sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bentonite 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.