KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Száraz és igénybevett hajra.Mangóvajjal és kókuszolajjal.Szilikonmentes.Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

czandrea

2018. április 14.

Vékony szálú, száraz hajam van. Hajbalzsamként használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Hatékony, olcsó, könnyen kezelhető. Már a 4-edik tégelyt használom. Nem zsírosodik tőle a hajam.

czandrea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

sosalexa99

2018. március 25.

Osztálytársam ajándékozta nekem, mondván, hogy neki nem kell, nem jön be neki. Én azóta minden második hajmosásomnál ezt használom a hajamra. Puha és fényes lesz tőle, nem nehezíti el a hajamat. Nekem bevált. És az illata sem tolakodó.

sosalexa99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Szilviams0118

2018. március 19.

pakolásként és hajvégápolóként is használom, nagyon szuper, biztos, hogy újraveszem!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

zorica85

2018. március 13.

Ez egy csodás több módon használható pakolás pláne ennyi pénzért. Nedves hajra szoktam használni, aztán szokásos módom mosom, fantasztikus a hatás. Most épp mosás utáni hajvégápolóként használtam, így is bevált. Nem zsírosít, kellemes az illata is. Hatalmas adag, de biztosan betárazok belőle.
2018.03.13. Tegnap láttam, hogy fél áron kiárusítják, jól betáraztam belőle. Csak tudnám miért mindig a jó termékeket kell megszüntetni. :( Továbbra is nagyon szeretem használni, nagy hiányát fogom érezni ha majd elfogy.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Ennie86

2018. március 11.

Hajmosás előtt és balzsamnak is használtam. Hajmosás előttinek nekem nagyon összetapasztotta a hajam (biztos a rossz arányok). Egyébként meg finom selymessé teszi a hajam. Az illata is isteni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Pancsi

2018. március 6.

Harmadszorra veszem újra. Valóban többfunkciós :) Használom hajmosás után balzsamként, illetve hajszárítás után is a száraz, és még meleg hajamra teszek egy keveset. Szépen simítja, puhítja, és a vékony szálú hajamnak mintha volument is adna, de közben nem zsírosítja, vagy nehezíti el. Nem volt még egyetlen olyan balzsamom, ami szilikon nélkül ilyen csodásan puhává tette volna a hajamat. Nagyon szeretem, az illata is kellemes. Mióta felfedeztem, nem használok zsírosító hajolajakat, és a LUSH R&B hidratálója is parkolópályára került. Szuper cucc!

Pancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

piciviki

2018. február 10.

Nagyon szuper a festett szőke hajamnak, hajszárítás után nem száll össze vissza a vékonyszálú hajam és nagyon puha lesz.

piciviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

bettike401

2018. január 18.

Kiváló termék,kellemesen csalódtam benne.Hajolajjal együtt vittem fel a benedvesített hajamra,majd bő fél óra múlva a szokásos módon hajat mostam. Fényes, puha és kellemes illatú lett tőle a hajam. Szerintem újra megveszem majd ha elfogy.

bettike401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Nutellabella

2017. december 29.

Nagy meglepetés volt ez a balzsam! Megvettem, majd mikor kinyitottam, tök csalódott lettem, mert nagyon műnek tűnt és harmatgyengének. Borotválkozáshoz használtam csak jó sokáig, aztán egyszer kedvem támadt kipróbálni, és leesett az állam! Nagyon puha és könnyen kezelhetővé teszi a hajamat, és még leave-on-ként is szuperül funkcionál!

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nicu

2017. december 22.

Másodszorra vettem újra. Derékig érő, vastag szálú hajam van, egy tégely kb. 2 hónapig elég. Hajmosás után kb. 5 percig hagyom a hajamon, majd megmosom. Sokszor még száraz hajra is teszek rá a végekre, bekenem, átfésülöm, nem is látszik, csak hogy fényes és ápolt. Többen is megdicsérték a hajam, mióta ezt használom.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!