KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Száraz és igénybevett hajra.Mangóvajjal és kókuszolajjal.Szilikonmentes.Vegán termék.

uaim

2018. augusztus 21.

Felháborító hogy ha valami ennyire jó azt miért szüntetik meg. Itthon ami jó és olcsó az megszűnik. Nagyon sokat köszönhetek ennek a terméknek többek között azt hogy maradt hajam valamennyi. Hajfestés eredménye szétroncsolt hulló hajzuhatag, mínusz 15 cm. Azt hogy még van haj a fejemen és most már nem hullik ennek a terméknek köszönhetem. Isteni mosás után balzsamként, pakolóként és simán száraz hajra is szoktam kicsit vizezve felrakni szép a hajam tőle nagyon és nem nehezíti el. Tessék újragyártani és forgalmazni mert az egyik legkiválóbb terméke ennek a termékcsaládnak és ennyi. Akinek van otthon elfekvőben és eladná kérem írjon rám, már sajnos beszerezhetetlen

uaim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Zituska77

2018. július 25.

Tényleg megszüntetik? De miért? Én balzsamként használtam a samponozás közben és nekem nagyon bevált. Szuperül hidratálta a melírozott, agyon főnözött hajamat és isteni illata is van.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

redheadvrouw

2018. május 1.

Nagyon sajnalom, hogy alig 1 ev alatt eltuntettek a polcokrol. Meg az elso tegelyt sem tudtam elhasznalni, igaz hasznaltam mast is mellette, de arra jutottam, hogy ez a legmegbizhatobb pakolas a hajamra. Mosas utan kb. 20 percre szoktam fenthagyni torulkozoszaraz hajon, de ha nagyon extrem helyzet volt akkor mosas elott szaraz hajra is feltettem. Nalam lepipalta a Fructis es a Schwarzkopf Pro pakolasait is. Toredezo, extrem szaraz kutyaszor hajam van, amit meg is gyotortem egy szokitessel hajszinvaltas miatt, igy el tudom kepzelni, ha nalam ez a legjobb, akkor egy atlagos szaraz hajon ez mennyei lehet. Az illata pedig olyan szolidan kellemes, hogy nem lehet belecsomorleni, nalam mas markaknal ez is baj. Sajnos a hajam igy is-ugy is torik, de ettol legalabb a kovetkezo mosasig puha. Annyira jo suru az allaga, hogy mikozben fent van mar erzem, ahogy dolgozik. Betaraztam belole, de nehez lesz ennel jobbat talalnom.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

paranoidcat

2018. május 1.

Nagyon szeretem, hogy ilyen multifunkcionális. Szilikonmentes, egész jól hidratál, de nem zsírosodik jobban tőle a hajam. Kedvenc.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

czandrea

2018. április 14.

Vékony szálú, száraz hajam van. Hajbalzsamként használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Hatékony, olcsó, könnyen kezelhető. Már a 4-edik tégelyt használom. Nem zsírosodik tőle a hajam.

czandrea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

sosalexa99

2018. március 25.

Osztálytársam ajándékozta nekem, mondván, hogy neki nem kell, nem jön be neki. Én azóta minden második hajmosásomnál ezt használom a hajamra. Puha és fényes lesz tőle, nem nehezíti el a hajamat. Nekem bevált. És az illata sem tolakodó.

sosalexa99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Szilviams0118

2018. március 19.

pakolásként és hajvégápolóként is használom, nagyon szuper, biztos, hogy újraveszem!

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

zorica85

2018. március 13.

Ez egy csodás több módon használható pakolás pláne ennyi pénzért. Nedves hajra szoktam használni, aztán szokásos módom mosom, fantasztikus a hatás. Most épp mosás utáni hajvégápolóként használtam, így is bevált. Nem zsírosít, kellemes az illata is. Hatalmas adag, de biztosan betárazok belőle.
2018.03.13. Tegnap láttam, hogy fél áron kiárusítják, jól betáraztam belőle. Csak tudnám miért mindig a jó termékeket kell megszüntetni. :( Továbbra is nagyon szeretem használni, nagy hiányát fogom érezni ha majd elfogy.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Ennie86

2018. március 11.

Hajmosás előtt és balzsamnak is használtam. Hajmosás előttinek nekem nagyon összetapasztotta a hajam (biztos a rossz arányok). Egyébként meg finom selymessé teszi a hajam. Az illata is isteni. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Pancsi

2018. március 6.

Harmadszorra veszem újra. Valóban többfunkciós :) Használom hajmosás után balzsamként, illetve hajszárítás után is a száraz, és még meleg hajamra teszek egy keveset. Szépen simítja, puhítja, és a vékony szálú hajamnak mintha volument is adna, de közben nem zsírosítja, vagy nehezíti el. Nem volt még egyetlen olyan balzsamom, ami szilikon nélkül ilyen csodásan puhává tette volna a hajamat. Nagyon szeretem, az illata is kellemes. Mióta felfedeztem, nem használok zsírosító hajolajakat, és a LUSH R&B hidratálója is parkolópályára került. Szuper cucc!

Pancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!