Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a krémtusfürdő virágmézzel optimális ápolást nyújt bőrének. Különösen gyengéden tisztítja és kényezteti bőrét. Ápoló komplex tartalmának köszönhetően segít a bőr nedvességtartalmát megőrizni és védeni azt a kiszáradás ellen. Virágos-gyümölcsös illata felébreszti érzékeit és kellemes ápolt érzetet hagy maga után.

indibaby

2016. szeptember 16.

Jól ápol és kellemes illata van. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Jól ápol és kellemes illata van. Ár-érték arányban tökéletes.

trisztan

2015. október 29.

Én is csomagolás miatt vettem meg, meg egyébként néha szeretem a mézes dolgokat, de ennek furán mű szaga van.. Mondjuk ettől még az ára jó, és mint tusfürdő semmi baj nincs vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 29.

cherry93

2015. október 2.

Tévedésből a Rossmannban kezdtem el keresni a kedvenc Balea tusijaimat, így jobb híján megvettem ezt. Hát, maradok inkább a Baleánál.. az illata baromi mű, épp csak árban közelíti meg az ellenfelét :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Kingácska0807

2015. szeptember 16.

Nagyon édes a csomagolás szerintem. Nekem tetszett magamon az illat. 199 forintért jutottam hozzá. Ennyiért nekem bőven megfelel. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

siss

2015. augusztus 24.

A csomagolása kifogástalan,olyan aranyos a kiszerelés. Viszont az illata ,meglehetősen furi. Nem tudja eldönteni az ember,hogy tetszik-e vagy sem. Olyan virágpor granulátumra hasonlít,virágos-mézes illat,de eléggé mű.
Egyszer elmegy,újra nem kéne. Nekem ez annyira mégsem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Egyszer elmegy,újra nem kéne. Nekem ez annyira mégsem jött be.

citronella

2015. június 21.

A cuki csomagolásának nem tudtam ellenállni és megvettem. :) Az illata eléggé mű,nem is tudnám megmondani,hogy mihez hasonlít,de így nyárra egynek jó lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Hidratálók: Honey, Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges színezék. Piros.