Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

DikieGirl

2016. augusztus 24.

Egyszerűen fantasztikus, sajnos én már egy rossmann üzletbe se láttam, pedig több tubust is vettem annak idején. A kedvenc tusfürdőm volt, mert szuperül ápolt, ahogy aba hagytam a használatát, nem sokkall késöbb elkezdett egyre több problémám lenni a bőrömmel, véletlen lenne? Kétlem :D
100 ezer trillió billió csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

100 ezer trillió billió csillag :)

JudyRe

2015. január 3.

Nagyon szeretem. Fincsi illata van, puhává varázsolja a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 3.

Nagyon szeretem. Fincsi illata van, puhává varázsolja a bőrömet.

somodiedo

2013. február 18.

Akciós volt, így megvettem kipróbálni. Nekem tetszik az illata, de nem tartós a bőrömön. Ami nagyon pozitív, hogy egyáltalán nem szárít. Valóban nincs olajos állaga, de így akciós áron megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

RozaVonT

2012. augusztus 21.

Olcsó,viszonylag (VISZONYLAG!!!! )jó,de semmi különös. Az illata kb.olyan gyorsan elillan mint a lefolyóban a víz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

vivuss87

2012. június 30.

egynek jó, de tuti nem venném meg még egyszer.. az illata semmi különös, zselés állagú. Olaj??? háát... a kis gyöngyöcskék jópofák benne. ha semmi extrát nem vár tőle az ember, nem fog csalódni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Orchid

2012. június 8.

Egyet elhasználtam, nem nagy durranás. A bőrömet nem szárította, az illata elmegy, de olajnak még a legnagyobb jóindulattal sem nevezném. Inkább zseléállagú volt. Az ára viszont nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

pihko

2012. május 1.

Nagyon finom az illata és bababőröm lett tőle. Én is fillérekért vettem, és párszáz forintért tényleg szuper minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

bendee91

2012. február 11.

Az illata nekem annyira nem jön be, viszont maga azok a bubik a tusfürdőbe tetszenek, alapba vonz az ilyen tusfürdő valamiért, amibe ilyen bigyibogyik vannak. :D Ára tényleg nagyon jó, de nem rémlik mennyi pontosan, de kb 500nál tuti nem több.:)
Az összetevők tényleg rémesek.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Az összetevők tényleg rémesek.:/

Halfway

2012. január 22.

Nekem nem marad meg sokáig az illata, mégis szeretem. Nem szárít,sőt, egész jól hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

kolesgolyo

2011. december 3.

Nem szárít, jó az illata, nem viszketek tőle. A gránátalmás változatát is szeretem. De az összetevőlistája elég riasztó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-40, Phalaenopsis Amabilis Extract, Mannitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.