Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Limitált kiadás.

Aktív szenes peeling.Hatóanyagai alaposan és gyengéden tisztítják a bőrt.Finom ásványi hámlasztó szemcsékkel.Krémes formula szójaolajjal.

kiskacsa480

2019. november 27.

Radírozni azt biztos hogy tud! Olyan mintha smirdlivel csiszolnák az arcom, nekem baromi kellemetlen, de még testen is! Megpróbálom laza mozdulatokkal elhasználni a jövőben de nem hiszem, hogy valaha újra veszem.

Update!
Egy ideje használom már de csak óvatosan. Engem még mindig zavar, hogy nehezen mosható le, kicsit szilikonos érzetet hagy a szájon vagy nem is tudom hogy fogalmazzak... Az elhalt hám sejteket azonban valóban nagyon szépen leszedi azonnal. Mivel kettős éreztem van a termékkel kapcsolatban így még mindig tartom magam ahhoz, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Update!

1998

2019. november 5.

Nagyon szuper! ❤️
Gyonyorű, egységes és puha lett tőle a bőröm.
A gyenge bőrradírokat amúgy sem szeretem, ez viszont szuperül radíroz.
Remelem nem vonják ki a forgalomból mert biztos hogy újra fogom venni.
500ft 100ml teljesen korrekt
Imádom hogy a Rossmann oldalán mindig el tudok csípni valami jó kis cuccot par szaz forintért :)

Amúgy imadom amikor olvasom más termékekről is a véleményeket és a száraz bőrű emberkék lepontoznak mindent amire amúgy fel van tűntetve hogy zsíros, problémás bőrre van kifejlesztve. Miért lepődtök meg hogy nektek nem használ és miért pontozzátok le ha nem is nektek lett kitalálva???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Nagyon szuper! ❤️
Gyonyorű, egységes és puha lett tőle a bőröm.
A gyenge bőrradírokat amúgy sem szeretem, ez viszont szuperül radíroz.
Remelem nem vonják ki a forgalomból mert biztos hogy újra fogom venni.
500ft 100ml teljesen korrekt

Marolin

2019. augusztus 22.

Eddig ez a legjobb arcradír, amit a piacon találtam. A többséget túl gyengének ítéltem, tudjátok, mint amikor a menzán a borsófőzelékben több a lé... :D Na, ez nem olyan! Ez rendesen hámlaszt, baromi jó érzés, hogy nem kell összeterelni a szemcséket, hogy legyen mivel radírozni. Testre is szoktam használni, viszont egy sűrű fekete cuccról van szó, ami a bőr felső rétegét bizony megfogja. Egy dörzsikesztyűvel lejött ugyan, de persze azt is befogta, a sima vízzel nem kopik le a szürkeség. Aki kádban ücsörögve fürdik, ne lepődjön meg, hogy fekete lesz a víz alatta... :D Lényegében ez az egyetlen hátránya, amit tapasztaltam. Egyáltalán nem szárítja a bőröm sem, mint egyes hozzászólókét - lehet, csak nem voltak tisztában azzal, hogy egy radírozás után tonizálni és hidratálni is kell, plusz heti 1x elég ebből egy keveset használni, Nekem 5/5, többször vettem eddig újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Ainran

2019. június 27.

Kimondottan a durvább arcradírokat keresem, ez az. Nekem bevált, nagyon szeretem. Páromon is próbáltam, szerinte olyan, mintha malterrel csiszolnám a bőrét. :D Utána mindig tonikozom, aztán jöhet egy maszk. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Schannamari

2019. május 22.

Állatkísérlet mentes, így már jó :) Puhább lesz tőle a bőröm, és szépen tisztít. Nem zsíros a bőröm amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Orchideadin

2019. május 22.

Elhasználtam, hogy kitapasztaljam hogy tényleg ilyen rossz-e, mint amilyen rossz valóban. 😂 Könnyen zsírosodó(!!) bőröm van, igaz kissé érzékeny is. De ez a termék kritikán aluli... tele van nagyobb dúrva szemcsékkel, amik egyáltalán nem kímélik a bőr felszínét kb mintha a felső védőréteget "sikálnám" le vele a bőrömről. Miután lemostam erősen szárazság érzés jön a bőrömre, majd feszít és húz, és a szárazságtól kis idő múlva már hámlik a bőröm!!! Ismétlem úgy, hogy zsíros bőröm van! Egyáltalán nem tapasztaltam, hogy kevesebb pattanásom lenne, vagy miteszerem, inkább száraz bőröm lett, AMIN vannak a pattanások, ami 100szor fájdalmasabb és kellemetlenebb.
Esetleg akinek extra zsíros a bőre és már mindent megtett, hogy ne legyen zsíros, az próbálja ki, garantáltan sikere lesz ezzel... nekem sosem volt ennyire száraz a bőröm, mint ennek a terméknek a használata során. És amióta nem használom sokkal szebb a bőröm, nem fáj, nem száraz. Egy szóval tasztrófa amit művelt a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

rocksolya

2019. május 16.

Szeretem használni, mert a kis szemcsék jól tisztítanak, csak utána nem árt átmosni vattával az arcot, mert nekem "megül" a kis mitesszerkéim gödreiben a fekete. Na, de legalább megtalálom, hogy hol van mitesszer és kinyomom (mégha tilos is, dehát..néha nem lehet megállni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

palmiii

2019. május 4.

Valóban jól radíroz, puhább lett tőle a bőröm, de nem lett tőle se több se kevesebb pattanásom. Nem éreztem tőle frissebbnek, tisztának a bőröm. Egy dobozzal használtam el, nem venném meg újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

nicky96

2019. március 8.

Szépen tisztít és radíroz mintha kevesebb is lenne a pattanásom mióta használom,más termékekkel ellentétben nem szárítja ki a bőröm puha lesz utána biztos hogy újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Lona22

2019. március 3.

Régebben bőrallergiám volt, szóval picit féltem a terméktől. Hetente egyszer használom. Az első radírozás után lehet érezni, hogy mennyivel simább és puhább a bőr. Arcra, testre egyaránt használom. Kicsit nehezebben lemosható amúgy. Mivel elég keveset kell belőle használni, szerintem sokáig elég lesz. Ui.: én száraz bőrre használom és így is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid