Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Limitált kiadás.

Aktív szenes peeling.Hatóanyagai alaposan és gyengéden tisztítják a bőrt.Finom ásványi hámlasztó szemcsékkel.Krémes formula szójaolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dorszzz

2021. augusztus 6.

Elég nagy,durva szemcséi vannak. Picit használok csak,hetente 1x-2x,emiatt sokáig jó,egy éve megvan és még mindig negyedéig van. kétséges az újravétele,lehet nézek valami light-osabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

6vilag

2021. április 18.

Nagyon olcsó, de nem a nagyon jó kategória. Szerintem is túl durvák a szemcséi és túl büdös is, de ettől függetlenűl a testradírnak pld. alkalmas, leginkább lábszárra. Bár, gyakorlatiolag mindenhová lehet kenni (legkevésbé az arcra talán). Férjem borotválkozás előtt arcmaszknak is használta, lehet arra jó. De már nem fogja, mert elkenegettem máshová, és biztosan nem veszem újra többet. Azt nem mondom, hogy rossz, de lehetne sokkal jobb is. Nem szerettem, mert büdös, túl dúrva és bár lehet, hogy tette a dolgát, de nem adott semmilyen pluszt, vagy magát az arcápolás "luxus" élményét. Alig vártam, hogy kivégezzem, nem tudtam megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 18.

Emma41

2020. október 30.

Több negatív véleményt olvastam erről, de VÉGRE egy rendesen működő arcradír. Puhává és simává teszi a bőröm - több helyen olvastam, hogy túl durva, de nem erőből kell arcot radírozni, hanem szépen nőisen és így tökéletesen működik. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

kesi

2020. augusztus 23.

Vigyázni kell vele, mert könnyen túl lehet radírozni vele az arcot. Nekem kicsit már túl erős, túl sok. Nem használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

chiocciola

2020. július 22.

én nagyon szeretem, arra az egyre kell vigyázni, hogy jó alaposan leöblítsd, ne maradjanak fekete szemcsék a pórusokban

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Imadoktesztelni

2020. július 15.

Azért vettem meg régebben, mert aktív szenet tartalmaz es akkoriban minden új termék ezzel rukkolt elő. A rádiózás a termékkel szörnyű, mert hiába próbálom finoman akkor is erősebb a kelleténél, gondolom azért, mert durvák a szemcsék. Minden használat után piros az arcom es picit fáj is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

rekaaamolnar

2020. június 4.

Nagyon jó arcradír. Szépen radíroz, puha lesz tőle a bőröm☁️🤍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagyon jó arcradír. Szépen radíroz, puha lesz tőle a bőröm☁️🤍

nmthlr

2020. április 18.

Ma vettem először. Direkt nagyobb szemű/sűrűbb állagú radírt kerestem. Első használat után puha lett a bőröm☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

sprefectesse

2020. február 2.

Elsőre nagyon bejött, hogy rengeteg benne a radírozó szemcse, de ez egyben a hátránya is, legalábbis számomra. Elég könnyen túlradírozom vele az arcomat, úgyhogy az egy csillagot azért vonom le, mert nem bolondbiztos.
(És mert nagyon furcsa az illata. Vettem a fáradtságot, visszamentem, és megszagoltam a polcon a többit is, de mindnek egy kicsit olyan illata van, mintha elkezdett volna megromlani.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Adwoa

2020. január 30.

Első tubussal használom. Nekem szépen radíroz, igaz, picit szárít, de nem vészes. Hamarosan elfogy; lehet, veszek újra. Könnyű felkenni, de érdemes figyelni az egyenletes eloszlatásra, azonban lemosni is egyszerű. Rajtam segített ez a termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid