KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Limitált kiadás.

Aktív szenes peeling.Hatóanyagai alaposan és gyengéden tisztítják a bőrt.Finom ásványi hámlasztó szemcsékkel.Krémes formula szójaolajjal.

Lilluc

2018. szeptember 23.

Teljesen rendben van.
Sok apró szemcse van benne, szépen tisztít, nem irritál, olcsó.
Nekem jobban bejön mint a Garnier vagy a Nívea. Hiába drágábbak, szerintem nem tudnak többet.
Használat után puha lesz a bőröm.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Teljesen rendben van.
Sok apró szemcse van benne, szépen tisztít, nem irritál, olcsó.
Használat után puha lesz a bőröm.

Egnesz

2018. szeptember 9.

Heti 2 alkalom után írom,hogy jól tisztít.Tele apró szemcsével,tényleg radíroz.Ára rendben van. Nem tapasztaltam rosszat a termék használatakor és utána sem. Egyedül azon csodálkoztam,hogy ráírták,pattanásos bőrre nem javasolják ...

Egnesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

KittiASzuperpocok

2018. szeptember 3.

csakis 5 csillagot adhatok neki. mióta használom, azóta a borom teljesen megváltozott. fényesebb, tiszta, és nincsenek pattanásaim. hetente hasznalom 1vagy 2 alkalommal. számomra csodaszer, akinek kombinált vagy zsíros a bőre annak szívesen ajánlom :)

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

bogcsii

2018. augusztus 9.

Nagyon szeretem, folyamatos használat mellettt sokkal szebb lett az arcom tőle , végre egy bőrradir ami tényleg radíroz és van ott szemcse bőven nem pedig 5szem. Használat után nagyon puha lesz a bőröm és selymes érzést hagy maga után , nem jött ki pattanás sőt azóta kevesebb van, mindig újra fogom venni ❤️❤️

(amúgy pár véleményt szerintem a másik szenes termékükhöz kellene írni mert látom páran össze keverik)

bogcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Szeretem, nem túl durva, puha lesz a bőröm utána. Illata és az állaga is bejön. Jó kis termék.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

nita99kasler

2018. július 18.

Éppen új arcradír után kutatva találtam rá erre a termékre. Az ára nagyon kedvező, az illata kellemes. Nekem viszont sajnos túl aprók a szemcsék benne, alig érzem a radírozó hatást. Kicsit szomorú vagyok..:( sajnos semmilyen pozitív hatását nem érzem.

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

UnicornsOfLove

2018. július 15.

Kétszer kellett megnéznem a képet, mert nem hittem el, hogy az a dolog van rajta majdnem 5 csillag kíséretében, amit én most 1-esre készülök értékelni. Mert igen. Viszont utána már eszembe is jutott, hogy hoppá hát ezt pontosan az értékelések miatt vettem meg 😀 Nekem ez sajnos nagyon nem vált be. Az a baj, hogy amellett, hogy kicsit csíp, nagyon olajos is. Ezen a kis adatlapon itt "zsíros" bőrre ajánlott, jó vicc. Nekem száraz bőröm van, de most, nyárra való tekintettel ha talán, mondom talán megjelenik rajta valami kis minimál zsírosság, már nem jó rá ez a termék. Ugyanis: nem radíroz, hanem csúszkál a zsíros részeken, és utána az istennek sem lehet lemosni, ott marad az a feketés réteg a bőrömön, és az, hogy az arcradírt vízzel mossam le... nos... itt ki van zárva. Csak csúszkál és csúszkál. Így hogy lehet leradírozni a bőröm?! Egyszer a naptejes arcomat akartam megtisztítani vele, na hát néztem is egy nagyot. Az egész arcom fekete foltos maradt, és a víz csak "tologatta" ezt a nagyon olajos réteget a bőrömön. Állandóan micellás vízzel kell letörölnöm miután ezt használtam. Ez így nem jó. Tetszett ez a mostanában nagyon menő szenes dolog, de ez a legrosszabb arcradírom valaha.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Rure90

2018. június 20.

Véééégre egy olyan arcradír, ami használ is valamit az én arcomon!
Komolyan, osztogatni kellene, annyira szuper találmány. Amit némelyik márka arcradír néven elad.. hát mint egy friss tavaszi fuvallat az arcomnak. De ez. Ez dolgozik szépen, érzem, ahogy felfrissül az arcbőröm, ahogy levegőhöz jut. A puhaság pedig plusz vidámság! :)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Véééégre egy olyan arcradír, ami használ is valamit az én arcomon!

pinupdollstella

2018. május 16.

az egyik legszuperebb bőrradír, nagyon puha lesz utána a bőröm! nálam nem okozott irritációt, picit piros leszek de hamar elmúlik. az illata pedig nagyon jó!:)

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

dlms.trk

2018. május 12.

Hát, nekem nagyon tetszett az állaga is, a színe, az illata, a szemcsék.
Kipróbáltam a kezfejemen, isteni puha bőr, fent hagytam 1-2percig is talán.
Ma jött a pillanat, hogy az arcomra is kenjem. Itt is mielőtt el kezdtem radírozni fent hagytam maximum 2 percig.
Lemostam magam és mint akit megnyúztak, vér vörös tőle az egész fejem, lassan egy órája és nem múlik el. Ha lehetne képet csatolni páran jót röhögnétek az tuti.
Három csillag mert tetszene, a bőröm szép puha lett tőle csak éppen cékla színű éles kontrasztokkal ahol nem ért hozzám a cucc 😂😂😂

dlms.trk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Hát, nekem nagyon tetszett az állaga is, a színe, az illata, a szemcsék.
Kipróbáltam a kezfejemen, isteni puha bőr, fent hagytam 1-2percig is talán.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2