Isana

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztami, Módosítva: 2017. december 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Véd a nedvesség elvesztése ellen, nyugtatja az érzékeny bőrt. Értékes panthenollal. Bőrgyógyászok által igazolt.

Beya93

2018. február 12.

Nem győzött meg. Alapból száraz az arcbőröm, viszont a homlokom hajlamos zsíros lenni. Olcsó krémet kerestem, mert egetverő problémám nincs, csak egy kis hidratálásra vágytam. Viszonylag gyorsan beszívja a bőröm, és nagyon puha lesz tőle, viszont másnap reggelre (este kentem fel) a homlokom fénylett mint az állat...a többi részen nem. Azóta nem használtam, lehet próbálkozom még vele a homlokom kihagyásával :D Az illata nem tetszik egyébként...enyhén büdös nekem,öregasszonyos, de el tudom viselni, viszont nappalra biztos nem kenném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Nikola91

2015. december 18.

Németországból kaptam, elkezdtem használgatni es nekem abszolút bevált. Imádom , hogy gyorsan beszivodik. Pedig zsirosodasra hajlamos a bőröm mégis mattitja. Szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 18.

Piko888

2015. december 16.

Olcsó arckrémet szerettem volna venni, ez volt szimpatikus és gondoltam ennyi pénzért egy próbát megér. Nagyon kellemes csalódás ért. Nem zsíros bőrre való, hanem érzékenyre, de mégis tökéletesén lemattítja a bőröm és nagyon puha selymes lesz. Már a 3. tégelynél tartok, egyébként napi használat mellett is 2 hónapig elég. Szeretem a garnier féle bojtorjános mattítót is, bár az a nevével ellentétben nem mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

thebobi

2015. december 5.

Olcsón akartam venni arckrémet. Nem volt jó ötlet. Nem kentem fel sokszor, mert valahogy képez egy vékony réteget az arcomon, amitől húzódik egy darabig a bőröm. Nem kellemes az arcomnak. Így nem is szívesen veszem rá magam, hogy használjam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 5.

Avanindra

2015. október 23.

Ajándékba kaptam. Nekem nagyon nem vált be. Olyan pattanásaim lettek tőle, mint még soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0