Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a kényeztető arcpakolás extra hidratálást kölcsönöz a bőrnek - az egész nap ápolt, ragyogó kinézetért.

Jucuus

2018. november 27.

Nagyon bejön a csomagolás is, és tök jó hogy csillámos maga a krém :D édesanyámmal használtam el egy ilyen kis csomaggal, nagyon tetszett mindkettőnknek, puha lett tőle az arcbőrünk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Babsszi

2018. október 4.

Jó pofa csomagolás (ami miatt megvettem persze:D) , finom édes illat, enyhén rózsaszínes szín. Kicsit több csillogásra és erősebb színre számítottam de végül puha lett utána az arcom és hidratáltabb de semmi extra. Persze ennyi pénzért nem is vártam csodákat, ár érték arányban rendben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Ez egy olcsó, sima arcpakolás. Teszi amit igér. Én este használtam el, így a csillogásról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Rita0126

2018. augusztus 1.

Az első adagot egyik este kentem fel. Nem voltam vele megelégedve, mert azt hittem, hogy tényleg csillámos. Viszont adtam neki még egy esélyt, a 2. adagot ma használtam el, viszont napközben. Így természetes fénynél látszik a csillogás, viszont nem a használat közben, hanem leszedés után. Az illata málnaszörpre emlékeztet, nekem kicsit túl erős. És kicsit csíp. Kipróbálásra jó volt, de újra nem veszem. Maximum a húgomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Mesike91

2018. július 9.

Ha ez csillog, akkor én vagyok az unikornis. Csalódás, hogy pár mini csillampor van csak benne, amit nagyítóval lehet csak látni. Illata átlagos joghurtos. Eleinte baromira csípett az orrom alatt, és az áll vonalban. Később megszűnt, hűsítő volt. Meg jó, hogy nem taraztam be. Javára írandó, hogy sok van egy pici tasakban. Mivel nappal csináltam, így nem kentem dekoltázsra.
Leszedes után:
Át kell értékelnem az életem. Kezdjük az elejéről. Elkezdtem leszedni zsebkendovel. Megint csípett. Nézem, hogy ez nem akar lejönni, már nem tudom hanyadik zsebkendonel járok. Alul képződött egy réteg, ami ram ragadt, hiába vakartam, nem jött le. Amúgy semmi sem szivodott be, sok volt az anyag. Végül textillel negyedóra múlva szedtem le a pakolást. Most puha a borom és a legfontosabb úgy csillogok, mintha csillamporos primerrel kentem volna be magam.
Eredmény: nekem meg kell ilyen, és több helyre kell kenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Leszedes után:
Eredmény: nekem meg kell ilyen, és több helyre kell kenni. :)

Nicu

2018. július 1.

Finom illata van, szerintem eperre hasonlít. Szépen el lehet oszlatni a bőrön, nem irritál. Negyed órát hagytam, utána letöröltem, a maradékot bemasszíroztam. Jól hidratálta a bőröm, relaxhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mesterséges színezék. Piros.