Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2016. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Gránátalma- és kékáfonya-smoothie maszk. Minden bőrtípusra. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

PinkMcFreeze

2017. október 16.

A kedvenc arckrémemet sajnos már nem kapni, ezért is vásároltam ilyen kis arcpakolást, hogy kényeztessem magam kicsit. Most kapható illat a kókuszos és macaron illatút vásároltam a termékből. Az illatuk tényleg fantasztikus, de engem 1-2 perc elteltével eléggé elkezdett csípni és le kellett mosnom, mert eléggé fájt és kipirult kissé az orcám. Lemosás után sem csillapodott, ezért bekentem egy kakaóvajas krémmel és akkor megnyugodott tőle. Nagyon szerettem volna szeretni, de így nem megy :( Talán azoknak ajánlanám, akiknek a bőre jobban bírja az ilyesmit, de ezek szerint érzékenyebb bőrűeknek nem ajánlanám. Akciós volt, ezért is vettem meg, tehát egy próbát megért, de ennyit és nem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

zsofi017

2017. január 27.

Elégedett vagyok vele. Nagyon olcsó és csak egy kis extra kényeztetés miatt vettem. Az összetevői szépek :) Felvinni sem nehéz, jó állagú. Nekem az illata sem volt erős, sőt, durvábbat vártam. Még csak a gránátalmás felét próbáltam ki, de majd frissítem, ha meglesz a másik is. Miután rákentem az arcomra, kicsit "csípett", húzódott, de nekem eddig minden maszk ezt csinálta, így ez nem a termék hibája. Lemosás után marad egy kis hűsítő érzése, de mindenképpen puhább lett tőle az arcom. Ez a kis kényeztetés télen úgysem árt neki. :) Ár-érték kategóriában bajnok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Zaynab

2016. július 16.

Kipróbáltam.
Pros & cons jelleggel írom le a tapasztalataimat.

Pros:

- remek illata van. az összes arcpakolás közül amit valaha próbáltam (bár az max. 10 féle) ez a legjobb illatú és kicsit mintha málnát is érezni lehetne benne.
- ugyanolyan állaga van, mint a 16 ml-es Rival de Loop vagy Balea arcpakolásoknak.
- a krém a 15 perces várakozási idő előtt már teljesen be is szívódott, nem kellett letörölnöm az arcomat egyáltalán.

Cons:

- enyhe rozaceám van, de ez ön-diagnózis. felvitelkor és az első öt percben a pakolás csípte az arcbőrömet, és főleg csak az orcákat (mint a rozaceásoknak általában).
- noha a krém teljesen beszívódott, hagyott egyfajta réteget az arcomon, de ez a szokásos Rival de Loop és Balea-féle réteg.
- a krém maradéka, vagyis ez az előbb említett réteg érintésre hurkásodni kezd és az ujjaimon marad. vazelines kinézetű kis giliszták.
- az illatanyagot kihagyhatták volna.

Összességében semmi extra.
Nagy változást egyáltalán nem érzékelek. Szerintem ez szimplán csak egy kényeztető maszk, amit a benne lévő miatt jó érzés használni, mert nagyon finom a gránátalma illata.

Az arcpakolást eleinte alig találtam meg, mert nem a Rival de Loop-os és más arcpakolások között volt együtt, hanem több méterrel odébb és feljebb elhelyezve. Kb. 5 darab volt még és én hármat hoztam el az oktogoni Rossmann-ból.
Csak a gránátalmásat próbáltam ki, a kékáfonyásat még nem.

Kinek ajánlom ezt az arcpakolást:

- normál bőrűeknek.
- akik nagyon szeretik az édes, azon belül is a gránátalmás illatot.
- akik nem várnak nagy változást egy arcpakolástól, csak egy fáradt nap után valamit fel akarnak kenni, hogy jól érezzék magukat.

Amúgy más hatása vagy értelme nincs, tehát szerintem én nem nagyon fogok rá beruházni, mert csak az illat miatt számomra nem éri meg.

Ja igen, az illatanyag olyan erős, hogy most is érzem még magamon, pedig több mint egy órája tettem fel az arcpakolást és be is szívódott.
Szóval nem a szokásos illat, ami 5 perc után elillan. Ez tartósabb!
Nálam ez is mínusz pont, mert ha ennyire erősen érzem magamon, akkor vajon a bőrömmel mit csinálhat a parfüm?

Három pontra értékelem, mert tényleg jó az illata, de erős.
Mivel más funkciót nem tölt be, így jobb értékelést nem adok.

Érzékeny arcbőrűek csak óvatosan használják.
Nálam öt percig csípett, bár lehet másnál nem fog, de nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

Kipróbáltam.
Pros & cons jelleggel írom le a tapasztalataimat.

Pros:

Cons:

- az illatanyagot kihagyhatták volna.

Összességében semmi extra.

Csak a gránátalmásat próbáltam ki, a kékáfonyásat még nem.

Kinek ajánlom ezt az arcpakolást:

- normál bőrűeknek.
- akik nagyon szeretik az édes, azon belül is a gránátalmás illatot.

Szóval nem a szokásos illat, ami 5 perc után elillan. Ez tartósabb!

Három pontra értékelem, mert tényleg jó az illata, de erős.
Mivel más funkciót nem tölt be, így jobb értékelést nem adok.

Érzékeny arcbőrűek csak óvatosan használják.
Nálam öt percig csípett, bár lehet másnál nem fog, de nem tudom.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lila színű.