Isehan

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Fizikai és kémiai fényvédőket tartalmazó, mattító sminkalap.

racz1012

2019. február 10.

Kedvenc fényvédőm, sokszor újra vettem már. Minden évszakban megállja a helyét. Szeretem hogy színezett így sokszor nem kell felé már semmit sem használnom. Kellőképpen mattít és sokára is fényesedik át. Drágább a mennyiségéhez képest de megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Craftastic

2017. június 30.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt, már vagy 5ször újravásároltam. Rosszat nem tudok róla mondani, mindent teljesít amit elvárok tőle, soha nem égtem le vele. Külön tök jó, hogy színezett, így akinek szebb bőre van, magában is használhatja egy kis púderrel egészséges bőrszínt lehet elérni. Valóban mattít, semmi zsírosbödön érzés és fehér vakolat. Sminkalapnak is tökéletes. Csillagos százezres nekem. Egyedül az ára picit húzós, mert elég kevés mennyiséget kapunk, csak 30 ml. Én elég gyorsan elkenegetem és mire észbekapok, hogy rendelni kéne ebayről el is fogyott.. Beszerzése kissé nehézkes, egyre kevesebb eladó árulja, de ki kell fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Borzee

2016. július 27.

Jaj, hát ő nagyon bejött nekem! Pedig először megijedtem, amikor felkentem, mert elsőre sűrűnek tűnt, de azután, ahogy belemasszíroztam a bőrömbe, szinte púderessé alakult, finoman (nem csúnyán) bemattult és ezt nagyjából nap végéig meg is tartotta - amit eddig nálam nem sok krém tudott produkálni:) Az arcszínemet is olyan szépen kiegyenlítette. Egyetlen hátránya, hogy pici a tubus, viszonylag hamar elfogy:) Most nem őt használom (nem is értem magam, miért???), de mindenképp megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

justmybrightlife

2016. július 6.

Sűrű krém, én általában mással keverve használom,különben nagyon hamar elfogyna. Kicsit zsírosabb, táplálóbb, nem olyan könnyű, szóval a Paula's Choice színezett krém alá nekem pont jó. (az önmagában szárít kicsit). Jó krém, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

EszterK

2016. március 6.

Szerintem ez egy fényvédős primer és nem fényvédő krém. Ha igyekszem nem spórolni vele és fényvédőként használom, akkor nem működik jól, és még csak nem is éri meg ár-érték arányban, hiszen egy fényvédőt nem spórolásra teremtettek, ez meg csak 30g... Ellenben ha keveset rakok föl, mint ahogy a primereket általában, akkor szuper és jól mattít. Kicsit csalódott vagyok, mert alapvetően fényvédőként akartam tekinteni rá... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Andesz

2016. február 22.

Nagyon nagyon megszerettem,azt hiszem ez lesz a nyári fényvédőm. :)
Általában nem szeretem azt,amiben kémiai fényvédő is található,de ez nem irritál sehol sem.
Mattít,de nem természetellenesen.Észre sem veszem,hogy az arcomon van,nagyon jó viselni.
Engem a szilikon sem zavar,nem bántja a bőröm -szuperérzékenysége ellenére sem.Postával együtt 3700 ft volt az E-bayen 30 gramm.
Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 22.

Nagyon nagyon megszerettem,azt hiszem ez lesz a nyári fényvédőm. :)
Próbáljátok ki!

szlilla

2016. február 16.

Szintén az Oh,my brush blognak köszönhetően bukkantam rá erre a kis csodafényvédőre.Nagyon szépen mattítja és egysegesíti az arcbőrömet egész nap, nem csillog-villog a bőröm,de nem is szárad ki a mattító hatás miatt.Rendkívül jó viselni,bátran ajánlom mindenkinek!!Igazi főnyeremény! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

aminaleyla

2016. február 14.

Nagyon jó kis fényvédő, ráadásul még mattít is. Nyáron nagyon jó szolgálatot fog tenni, addig maradok a Clinique-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

wadeper

2015. július 21.

Nagyon szeretem benne, hogy egyáltalán nem az az érzésem reggel, hogy fényvédőt kenek magamra, nincs fényvédő "szaga", sem állaga. Inkább csak mint egy primer, mégis teljesen jól véd, biztonségban érezhetem magam a káros sugarak elől. Nagyon a színe nem látszik, mégis kicsit egységesíti, kisimítja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

adrikanemeth

2015. július 8.

Lányok! Ez egy csoda! Soha, de soha nem gondoltam, hogy egy fényvédő lehet ilyen jó. Mit jó, inkább tökéletes! 1 hete használom és még mindig nem hiszem el, hogy hozzájutottam ehhez a csodakrémhez. Színezett fényvédő nagyon enyhe színnel, fedéssel. A napok óta tartó forróságban is úgy teljesített, hogy nem akartam elhinni. A bőröm a kinti 35- 40 fokban is matt maradt!!! Az én bőröm, ami meleg hatására olyan zsíros tud lenni, mint egy..... Szóval köszönöm az Oh, my brush blognak, hogy felhívta a filgyelmem erre a szuper alkoholmentes fényvédőre! Én biztos, hogy ezentúl csak ezt fogom használni. Eddig már sok fényvédőt kipróbáltam, de ez mindent visz! Lányok, akinek nyáron ultra zsíros a bőre, azokat arra bíztatom, hogy rendeljétek meg, nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Aluminum Hydroxide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag