Iseree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gitta, Módosítva: 2012. december 4.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek

Napi rendszerességgel használhatjuk megtisztított arcon, nayakon és dekoltázson.
Ideális alapréteget képez  a Make-Up alatt is.

Arita

2013. június 11.

Én elhasználtam egy tégellyel, kifejezetten jó volt, nagyon jól hidratál, az én bőrömet nem irritálja. Ennyi pénzért szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Lyah

2013. április 23.

Az első pár véleményen felbuzdulva, megvettem. Aztán jött a többi vélemény és nem mertem az arcomra kenni. Lábszárra kenem, de oda sem az igazi, valami poros réteget képez száradás után, nem tudom ennél jobbn megfogalmazni. Nem tudom, mi lehet, de lehet, hogy a lábamra sem fogom elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Gitta

2013. február 2.

Nagyon szerettem volna, hogy jó legyen, de nekem már néhány napos használat után csúnya pattanásokat okozott:(
Nem is merem többet magamra tenni:S
Tényleg gyorsan beszívódik, nem fénylik tőle az arcom, és olcsó, ezek miatt kap 2 csillagot
Talán valakinek jó lesz a családban:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Nem is merem többet magamra tenni:S
Talán valakinek jó lesz a családban:)

Arita

2013. január 27.

Én már majdnem elhasználtam egy egész dobozzal és nagyon elégedett vagyok vele. Normál, kissé érzékeny és enyhén vízhiányos bőröm van, télen eléggé kiszáradt de ez a krém nagyon jót tett neki. Mivel nagyon olcsó volt, nem vártam tőle sokat, de ahhoz képest szuperül teljesített: könnyű állagú, gyorsan beszívódik, ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 6.

Minden jó lett volna, ha nem jelentek volna meg rajtam is pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 6.

Minden jó lett volna, ha nem jelentek volna meg rajtam is pattanások.

Jelizz

2012. december 22.

sztem jó! mattít, hidratál! vCsak sajna picit csíp...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 22.

sztem jó! mattít, hidratál! vCsak sajna picit csíp...

Christi

2012. december 22.

sajnos nem vált be :( nekem is pattanások jelentek meg az arcomon..utoljára a garnier bb krém bánt el így a bőrömmel :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.