IT Cosmetics

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 25.

Ár:   $30
Lelőhely:   online, Douglas
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Pórusokat elrejtő púder, könnyen hordozható, kompakt kivitelben. Univerzális, áttetsző árnyalat minden tónusú bőrre. Öregedésgátló selyem, hidrolizált kollagén, antioxidánsok és peptidekkel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tavasz tündér

2021. november 29.

Zseniális! Ez az a termék ami nem a luxi csomagolástól és egy márkajelzéstől lett híres és ikonikus, hanem a valóban magasminőségű termék miatt! Egyébként a csomagolása nagyon letisztult, ezüst dobozban érkezik. A termék pedig egy fekete matt, de selymes tapintású tégelyben van. Tükör és persze kis szivacs is jár hozzá. Az eredeti sok díjat bezsebelt púderben mennyiségben ugyan több van, de ez a préselt verzió is ugyan olyan jó, csak praktikusabb, táskába bedobós változat. Kezdem ott, hogy nem átlagos felhasználásra vettem meg. Kicsit hosszú leszek, hátha másnak is tudok segíteni. A maszk viselést az én érzékeny bőröm is megviselte, kipattogtam folyamatosan. Próbálgattam a maszkokat és sok bőrápoló dologgal igyekeztem orvosolni a problémát, de nem akart javulni a helyzet. Én nem használok az érzékeny bőröm miatt alapozót, meg parfümös dolgokat, csak ásványi poralapozókat, de azt is csak alkalmakra. Észrevettem, hogy amikor sminkeltem sokkal jobb állapotban volt a bőröm utána. De ugye az alapozóktól, meg mindenféle sminktől befülledhet a bőr a maszk alatt, szóval csak vékonyan vittem fel az ásványiporalapozót. És itt az összetevők nagyon fontosak! Mert a pattanások leszárításában és a gyulladáscsökkentésben is segíthetnek ezek a termékek. Nem hinném, hogy átlag termékekkel ez működne. Szóval az arcom és a maszk közé kellett valami, vékony rétegben bevált. Csak ugye állandóan befogta a poralapozó a maszkot és ezt nem szerettem. Keresgélni kezdtem a színtelen, transzparens, fixáló púderek között, aminek az összetevő listája is szép és önmagában is kellemes viselet lehet. Sok vélemény elolvasása, teszt nézés után döntöttem mellette. És de jól tettem, mert működik. Bár színtelennek van hirdetve, nem az, hanem van egy nagyon halvány sárgás színe. Ami szinte filtertként működik, tényleg kevésbé látszanak a pórusok. Van egy kis fedése, de a maszkon nem hagy nyomot. Matt a finishe és szinte egész nap tart, nagyon ritkán fényesedik át az arcom. Egyébként kapható szatén fényű változatban is, csak nem itthon. Nem ül a ráncokba, nem szárít, nem húzódik a bőröm, nem pattogtam ki tőle. Szinte nem is érzem, hogy van púder rajtam. Ha több rétegben viszem fel, nekem már túl világos és látszanak a por szemcsék a bőrön és poroz is, de hiszen ez egy púder, szóval nincs vele gondom. Én jól alá hidratálok és vékonyan tömör ecsettel viszem fel a bőrre, így szinte láthatatlan. A márka Confidence in a cream hidratálójával álom duót alkotnak rajtam. Ki kell tapasztalni kinek, hogy jó. Érzetre selymes az arcom tőle és durva de nem csak instant bőrszépítő hatása van. Mondjuk nem csoda, mert az összetevői között, még ha kis mennyiségben is, de a mai divatos modern csúcs hatóanyagok is fellelhetők. Mutasson valaki nekem még egy ilyen púdert! Verhetetlen szerintem. Eddig amit kipróbáltam a márkától szerelem lett, szóval tuti beszerzek még néhány terméket tőlük. Én hazánkban csak a Douglasnál találkoztam a márkával. Sokszor van kedvezményük, mindenképp ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

skin

2021. november 29.

Szuper termék. Amióta megvan csak ezt használom. Tényleg azt teszi amit ígér. Könnyed láthatatlan viselet. Mindegyik alapozómmal kompatibilis. Táskabarát, nem ül bele a ráncocskákba sem. Jó nagy adag és nem porzik.

Update1: továbbra is szeretem. Annyira ,hogy mára előbukkant a pan alja. Kettő darab púderem van ez és a Sisley kompaktja. Nem kertelek ezt jobban szeretem. Fele annyiba kerül ,de tud annyit mint az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Hydrolyzed Silk, Niacinamide, Collagen Amino Acids, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Algae Extract, Soluble Collagen, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: truth-in-aging, BFT

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.