Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15 x 1,95 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viirag99, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2020. február 9.

Ár:   $48
Kiszerelés:   15 x 1,95 g
Lelőhely:   Marionnaud

Jeffree Star negyedik szemhéjpúder palettája, mely a 2018-as nyári kollekció része. 10 ultra pigmentált, krémes, vibráló matt árnyalatot és 5 intenzív, fényes, metálos színt tartalmaz, amiket jól lehet variálni minden nyári szemsminkben.

mnikc

2020. május 6.

Valamiert nem surun nyulok hozza be kell vallanom , talan az also sor szine ijesztenek meg..
Viszont ha igen borzaszto elegedett vagyok a sminkemmel , nagyon puha kremes texturak , a csillamos szinek nagyon telitettek.
Egyedul a sarga ami kevesbe pigmentalt , de hat azert szitne soha nem nyulok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Egyedul a sarga ami kevesbe pigmentalt , de hat azert szitne soha nem nyulok

Ticsinky

2020. február 23.

Az első Jeffree palettám, és nem az utolsó, ez biztos! :)
Nagyon kételkedtem az elején, hogy ez az egész csak egy nagy hype... de szerencsére nem így lett!
Úgy tűnik Jeffree barátunk valóban nagyon igényes termékeket dob piacra. Nagyon minőségi a csomagolás, a színek, a formulájuk és azoknak az összeállítása...egyszerűen minden.
Könnyen eldolgozhatóak, pigmentáltak és nagyon tartós.
Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem spórolták ki magát a festékeket sem. Értem ezt úgy, hogy sok azonos áron kapható terméknél tapasztaltam már, hogy a festékek egy kis mini rubrikába vannak belepréselve. Ebben a palettában jó nagy rubrikák vannak, szóval le a kalappal! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Az első Jeffree palettám, és nem az utolsó, ez biztos! :)
Könnyen eldolgozhatóak, pigmentáltak és nagyon tartós.

LittleSpark

2019. december 23.

Az első Jeffree Star palettám és huhh nagyon jó. Bár régóta nézem a videóit és láttam hogy jó termékek mégis vacillálltam mert az ára hát húzós. De megéri, a színek élénkek pigmentáltak, és nagyon tartósak. A csillámos színeket én ujjal viszem fel mint minden már palettámból és így valami fantasztikus, mindig megdícsérik rajtam. A legelső bőrszínt én mindig az alapra teszem rá és csak utána a színeket. Így tök szépen lehet satírozni és nem lesz foltos. Aki szeretne egy kis különlegességet bátran ajánlom neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

PhantomriderQueen96

2019. augusztus 13.

Annak ellenére hogy mostmár több Jeffree paletta boldog tulajdonosa vagyok, ez a darab lett az egyik legnagyobb kedvenc. Gyakran használom, szépen lehet vele dolgozni és kiválóan pigmentált, csak ajánlani tudom! 😇

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Cryinn

2019. június 8.

Szép színes, erösen pigmentáltak. A Parched árnyalattól kicsit többet vártam. A metallic és glitter árnyalatok nagyon szépek (mint a fólia de komolyan) lapos szemecsetre kerülésük után, fújd le az ecset fejét (és a szemhélyfestéket rajta) sminkfixálóval -> tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

mgmintae

2019. március 30.

Szerintem a színek minőségükben nagyon jók, és szépek. A csillámosokat ecsettel még találtam jó megoldást rájuk ezért maradnak ujjal. Az egyetlen bajom hogy sok színt nem használok ebben, mint monjduk a blood sugarben de ettől függetlenül nem érdemel 5-nél kevesebb csillagot. Viszont ha egyszer kipróbálja valaki a csillámot ebbe onnantól kezdve nincs visszaút. Nagyon szépek és egy extrémebb, vagy akár szolidabb sminkhez is tökéletesek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

pocokhero

2018. október 7.

Sok próbálkozás után,megvan az ecset amivel tökéletesen fel tudom vinni a csillogós színeket,azóta szinte nem is nyúlok máshoz! Az összes szín nagyon szép! Nagyon féltem a sárgától,de mostmár szinte mindennap használom! Mindenkinek ajánlom, nagyon szeretettel! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

hambi

2018. augusztus 30.

Elsö JSC termékem és nem csalódtam benne. A korábbi palettáira annyira nem fáj a fogam, mert a színek bennük számomra annyira nem kihasználhatóak, hogy megvegyem öket, de ez azért más. A három rikítósabb szín az alsó sorban még érintetlen a palettámban, de ha ezeket nemis, a többit kihasználom :) Soha nem gondoltam volna, hogy visszafogott sminket tudok majd készíteni ´rózsaszínü´ és ´pirossas´ színekböl, de ezzel lehet :) és könnyü vele dolgozni, nem porzik. Bárcsak az ABH paletták is csak ennyire porolnának, mert a pigmentáltság ugyanaz...szóval Jeffree úgy látszik rájött a titokra :D
Elég drága, elég nagy méretü, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Elég drága, elég nagy méretü, de nem bántam meg.

lulley93

2018. augusztus 24.

Termeszetesen tokeletes, mint minden Jeffree-termek. O az egyetlen, akinel tudom, hogy barmit is ad ki, az tokeletes lesz. Igy voltam ezzel is, ugyhogy rogton a megjeleneskor megvettem, nem vartam a review-kra.
Pigmentalt, jol satirozhato, kulonleges szinek, gyonyoru csomagolas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Pigmentalt, jol satirozhato, kulonleges szinek, gyonyoru csomagolas.

MargitSchwarz

2018. június 27.

Már tűkön ülve vártam a június 16-ot, amikorra beharangozták, hogy indul az értékesítés. A Blood Sugarral ellentétben erről egyből tudtam, hogy ezek az én színeim lesznek! A minőség szokásos, szót sem érdemes rá vesztegetni, mert már annyian elmondták a többi palettájánál is, hogy nagyon pigmentált, jól keverhető, tartós és egyenletes. Természetesen ugyanezeket az elvárásokat a Thirsty is hozza. A 15 árnyalat úgy van összeválogatva, hogy szinte végtelen módon kombinálható, a visszafogottól a színpadi sminkekig rengeteg mindent ki lehet belőle hozni. Külön örülök a középső, metálfényű sornak, amit én simán tudok használni highlighterként is, de egy csillogós buli make-upként is ötcsillagos. Egyedül a sárga-zöld-kék kombótól féltem, mert ezek tényleg elég határozottan mutatnak, és élőben intenzívebb a színük, mint a képen. De rájöttem, hogy igenis kihasználható. egy pici szín a pillasor tövébe ezek bármelyikéből, és máris élettel telibb a smink. A Beauty Killer pinkjét is így használom, onnan az ötlet. Egy egyszerű irodai hétköznapra pedig a nude árnyalatokat tudom jól kihasználni.
Határozottan jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Határozottan jó vétel volt.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.