John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: patvir, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

• Forradalmi megoldás egy gazdagabb, mélyebb barna hajszín eléréséhez, otthoni használattal
  • Egyszerű, zuhanyzás közbeni használat
  • Gyors hatás: 5-10 perc
  • Biztonságos használat természetes és festett barna hajhoz

Nuvola

2019. április 19.

Hajfestés után már 3 héttel kezd kényelmetlenül nyilvánvalóvá válni, mennyire őszülök. Hogy kihúzzak még 1-2 hetet, megpróbálkoztam ezzel a színezővel. Próbaképp csak az elválasztás mentén használtam a javasolt hosszabb, azaz 10 perces hatóidővel. Eredmény: zéró. Nem gondoltam, hogy eltűnnek az ősz szálak, de azért a barna-ősz kontraszt tompításában mégiscsak bíztam. ( Egyébként a flakon nem ajánlja ősz hajra, úgyhogy nincs harag, én akartam, hogy csoda történjen.)
Ha a továbbiakban rájövök a forszára, tudósítok majd. Pillanatnyilag senkinek nem ajánlom, mert szerintem ez egész egyszerűen nem fog.

Még annyi, hogy lemosáskor egészen sikamlós érzetű tőle a haj, úgyhogy balzsamnak biztos el tudom használni. 3200 Ft a Müllerben.

UPDATE: Mea culpa. Elhamarkodottan ítéltem meg. A 4. alkalomtól kezdve érzékeltem színező hatását, ami tényleg sokat segít a fent leírt helyzetemen. Még annyit, hogy hideg barna színt kapunk, ami nekem nem a szívem csücske. (Felvitelkor szürkés barnára festi az ujjainkat.) Ha valaki egy meleg, gesztenyés tónusra vágyik, annak ajánlom a TIGI Catwalk Fashionista Brunette samponját, ami ehhez képest pénz- és időtakarékos megoldás, ráadásul NAGYON jó sampon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 19.

Lillaa

2019. március 11.

Imadom! Bekenem vele a hajam tovet es mar el is tunt a lenoves,ezek a barna pigmentek benne nagyon tutik. Szep fenyes melybarna szine van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Hidratálók: Erythritol, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. Hogy ez az aminosav pontosan mire is szolgál, arról sajnos nem találni infót, a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, elektromos töltődést megakadályozó és pH-szabályozó anyag.