John Frieda

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2012. március 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A szőke hajat fokozatosan világosítja a napfény hatásához hasonlóan és mélyrehatóan ápol. Hidratálja a természetes és színkezelt szőke hajat. A citrus- és kamilla-kivonatot tartalmazó új összetétel a hajat puhítja és ápolja annak elnehezítése nélkül.

Rchenge

2018. december 28.

Nem világosítja a hajam, de a samponnal együtt vagy más samponnal is akár finom puha lesz mosás után. Drágállom, mert ennyit egy olcsóbb kondicionáló is nyújt, de legalább nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

asdf27

2018. augusztus 16.

Nem mondanám, hogy úgy igazán puhítja a hajamat, a szőkítő hatást nem vettem észre. Ennél sokkal jobb a L'oreal preference infinia mellé kapott balzsam. az nem ígér szőkítő hatást (nem mintha ez valamit is tenne vele). Hidratálni úgy so-so alapon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

vanesszam

2018. február 20.

Angliában vásároltam, ott fényévekkel olcsóbb, mint itthon. Kb. 10 percig hagyom rajta a vizes hajamon, de utána az eredmény csoda. :D Szemmel láthatóan világosabb lesz a hajam a szárítás után, szép friss szőke színe lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

perie

2017. december 3.

Használtam már párszor, de csak minimálisan világosítja a hajam (már ha világosítja és nem én képzelem be magamnak :). Viszont balzsamként kiváló. Az ára már kevésbé. Ezért is kap tőlem 2 csillagot. Világosítás miatt biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

szakszil

2016. január 7.

A samponnal együt használom, csak jót tudok mondani róla szuper termék! illata jó sűrű sárgulás ellen is hat kedvence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Alexka05

2014. július 1.

.Szőke hajam van,ami sárgásodásra hajlamos,de amióta ezt használom eltűnt a sárgaság,szépen világosított a hajamon.Szeretem,5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Nix

2014. május 28.

Hasonlóan jó mint a többi John Frieda termék. Én a samponnal együtt próbáltam ki.
Amit észrevettem, hogy fényesebb lett tőle a szőke hajam.
Talán kicsit világosította is. Mivel megtaláltam a tökéletes hajszínt így már nem szeretnék világosítani rajta, úgyhogy szívesen megválnék tőle. Akit érdekel a hirdetések között megtalálja a samponnal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Amit észrevettem, hogy fényesebb lett tőle a szőke hajam.

C.Dóri

2013. augusztus 13.

Nagyon szerettem ezt a balzsamot, annyira könnyű volt kifésülni hajmosás után a hajam, mint még azelőtt soha. Szívesen újravenném, de az ára miatt inkább még más balzsamokat próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

rozsaszonja

2013. április 29.

Az enyém is ilyen, csak a BLONDE mellett ráírták a VOLUME varázsszót is.:-)
Nekem tényleg tömegnövel, vagy legalábbis nem lapít. Szép, selymes lett a hajam, de hétvégén annyi mindent rátettem, hogy nem tudom...mindenesetre ő is benne volt a "selymesítő projektben".:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.

Az enyém is ilyen, csak a BLONDE mellett ráírták a VOLUME varázsszót is.:-)

aliz1105

2012. december 28.

a legjobb. Szokitet,hajam van, nekem sokat segitet, csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

a legjobb. Szokitet,hajam van, nekem sokat segitet, csak ajanlani tudom.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.