Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2011. december 15.

Kategória:   Testápolás

A termékben megtalálható nyugtató aromák szabadalmaztatott elegye gondoskodik a nyugalom és a kényelem érzéséről.  Ez a gyengéd ápoló segít ellazítani fáradt testét, miközben hidratálja a bőrt.

Daisyyy

2019. február 27.

Jó illata van (az új verzió van nekünk), de az összetevői nem a legjobbak, néha csípi a gyerekbőrt. Kézkrémnek használom, elmegy, szeretem az illatát, de vannak ennél jobb baby krémek is (pl. Nivea).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

csudex

2017. július 1.

Nyertem ezt a kremet, semmi jot nem josoltam neki, de elkezdtem hasznalni mint testapolo es egyreszt hihetetlenul nyugtato jo illata van, masreszt nagyon hamar beszivja a borom es puha lesz 😊 tervezem a geles furdeto verziot beszerezni az illata miatt 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Ingrido

2014. július 4.

Én is csak diszkontban, 100 forintosban láttam. Ott is vettem meg. Megbántam, de nagyon. Az illata jó, de a gyerek nagyon szenvedett és kiütött tőle. Engem is csípett a krém. Mintha valami ártalmas dologgal kentem volna be magam: nem lélegzett a bőröm, nem szívódott be.Nem jó. Soha többet nem vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Linda0222

2012. november 10.

Jó krém, olcsó, bár hidratálásban nem az első

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Jó krém, olcsó, bár hidratálásban nem az első

málnamánia

2011. december 28.

Nagyon szerettem ezt a testápolót,többet elhasználtam belőle. 100ft-os boltban vettem,mindössze 300 ft-ért. Nagyon finom illata van és kiadós. Pihe-puha lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.