Best of Beauty 2019

Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2013. április 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Klinikailag bizonyítottan segít csökkenteni a kipirosodást. Védi a bőrt.

Kiszerelés: 100 ml

Réti_D_smink

2012. október 6.

Egy barátnőm kapta amikor terhes lett és amolyan egységcsomagot kapnak ilyenkor a kismamák. Nekem adta. Ha hiszitek, ha nem a legjobb sarok és könyök puhító krémje, amit valaha használtam. Már shea vajat, kutyafülét és minden kipróbáltam a sarkamra, de így és ilyen hosszan még soha semmi nem hozta rendbe a lábam. A világ legjobb sarokpuhító és gyógykréme. Én totál másra használom, szóval nem pelenkakiütésre :-) Akinek nem használnak a méregdrága sarokpuhítók, a shea vaj annak szerintem muszáj ezt kipróbálnia, mert nekem maximálisan bevált. Ezért, mint sarokpuhító a max. pontot kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

kicsi.andicsek

2012. július 21.

Nekünk volt. Nagyon nem jött be az illatán kívül semmi... Az árát nagyon nem éri meg szerintem. Alig lehetett elkenni is...és a pelus miatti bőrproblémákkal nem bírt el...Én nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

gerbaud

2011. november 16.

Egyszer vettem egy ilyet. Nem rossz, de nem is jó. Az árát nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

nani05

2011. június 10.

Jó de hol lehet kapni?? Mert hajkurászom egy ideje már hiperekben és drogériákban is, de semmi... :(( Egyébként termékmintám volt belőle és azt kell mondjam, szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 10.

wishes

2011. március 19.

Én szőrtelenítés után használom kipirosodás és pörsenés ellen. Nagyon jól funkcionál erre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.