Penaten

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 11.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtatja és ápolja a száraz, érzékeny bört.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senshisan

2020. május 29.

Egyszer az arcomra is kentem, amikor elfogyott az arckrémem, és őszintén azóta is keresem a krémet ami legalább negyed ennyire jól hidratál, mint ez - csodát tett a dehidratált bőrömmel, már kevés idő alatt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Wikkencs91

2019. április 23.

Kellemes illatú, tele természetes eredetű növényi összetevőkkel, jól hidratál nagy kiszerelés. Natúrkozmetikum fan vagyok de ez veri mindet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Györgyusz

2015. június 26.

Nem tökéletes, de igazán jó kis testápoló, bár nekem az "éjszakai" van meg. Totál olyan mint a Johnson baby-s levendulás testápoló illatra, de kicsit sűrűbb.
Főleg a doboza praktikus, vékony kis szája van, ebből nehéz hirtelen sokat kinyomni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Makk Zsuzsó

2015. június 7.

Elájulva nem vagyok tőle. Maradéktalanul nem szívódik fel, hagy egy szilikonos réteget és engem nem is hidratál eléggé. Nyárra jó, különben kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

oswin

2015. április 19.

Ez az eddigi legjobb testápolóm! A krém könnyű,és gyorsan beszívódik mégis nagyon jól hidratálja a bőrömet. Az illata kellemes,de nem tolakodóan erős(nem szeretem,ha egy testápolónak erős illata van). Nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

loju

2015. március 26.

Szerencsére most már lehet a Müller-ben is kapni, eddig csak külföldről tudtam beszerezni! Nagyon szeretem, szupi kis testápoló. Könnyen beszívódik és az ekcémára hajlamos bőrömet sem irritálja, és annyira jó "tiszta" illata van! Ezt ki kell próbálni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Aranylekvar

2014. szeptember 16.

Emlékszem anyukám mindig erről a krémről mesélt, hogy a dédi hozta az osztrákoktól és, hogy a unokahúgomat is evvel kenték. Annyira megragadt az agyamba ez a krém, hogy ahogy tehettem csak Penatent kezdtem el használni. Sajnos Magyarországon nem lehet kapni. Nekem mindig is voltak bőr problémáim ekcéma, szebora, de amióta penatent használok semmi problémám. Ez a testápoló hihetetlen állaggal, illattal és felszívó erővel rendelkezik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Rubita

2014. július 29.

Eddigi legjobb! Be is tankoltam, 4 doboz várakozik a szekrényben. Nagyon imádom, könnyen beszívódik, jó az illata, érzékeny bőrre is kiváló, egy bécsi rokonomtól kaptam először, ők a kórházban az újszülöttekre kenik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Fodri

2014. március 24.

A legjobb testápoló amit valaha használtam, minden túlzás nélkül. A sok ragacsos borzadály után igazi felüdülés a bőrömnek ez a könnyed, leírhatatlanul finom illatú, gyorsan beszívódó, mégis kiválóan hidratáló krém. Első használat után, megtapasztalva a textúráját, biztos voltam benne, hogy nem lesz elegendő az én nagyon száraz bőrömnek, de rosszul gondoltam. Nem allergizál, nem irritál, imádom a kék flakonját is... tényleg úgy jó, ahogy van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

dorcsiii

2013. október 23.

Müllerbe vettem saját részre. Az eddigi legjobb testápolóm :-) csillagos 5! Veszek még ha elfogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.