Joico

Ár:   4928 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildiko0306, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hidratálja és ellenállóvá teszi a hajat anélkül, hogy közben elnehezítené, mindennapos használatra. Az eredmény lágy, fényes haj és egészséges haj minden használat után.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szilvus87

2020. szeptember 29.

Nekem bevált. Alapból könnyen törik a barna hajam, féltem, hogy a balayage festés még jobban megviseli, de a balzsam jól kompenzálja a szőkítés okozta sérüléseket. Úgy használom, ahogy a fodrászom javasolta és persze, gondolom mindenkinek evidens, de azért leírom: mosás után alapos törlés, míg törölközőszáraz nem lesz (a balzsamok nehezen szívódnak fel, ha nincs vivőanyag, itt: víz, viszont akkor is, ha túl sok van, lemosódnak), bekenem a hajtő szabadon hagyásával, ritka fogú fésűvel, vagy az ujjaim segítségével áthúzom, hagyom 2-5 percig (ha jó cikket találok közben van, hogy 10 is...) lemosom, szárítom...
Az ára nekem kicsit húzósnak tűnt, de sokáig kitart, nem kell belőle sok, az illata szerintem szuper de ez szubjektív, azért szárítás után azért még mindig szükségét érzem egy kis hajvégápolónak is, ezért nálam 4 pontot ért el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

PMJuci

2020. augusztus 20.

Számomra az eddigi létező legjobb kondícionáló. Hidratált, sima lesz tőle a szőkített hajam, könnyen formázhatóvá válik és nem lesz olyan száraz szénakazal érzetű és kinézetű. Próbáltam a samponjával és a töredezésgátló pajzzsal együtt is, de azok nélkül (sima Pantene samponnal is) kiválóan működik nálam. Az illata is nagyon finom, imádom úgy ahogy van 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

vanita0927

2019. szeptember 7.

Nem rossz, de egy ilyen kategóriájú terméktől többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Nem rossz, de egy ilyen kategóriájú terméktől többet vártam.

honeymoon

2019. április 6.

Én a sampont,balzsamot és ezt a pajzsot próbáltam ki. Első tapasztalataimat írom le: sampont én higítva használom,habzik a második mosásnál. Már akkor lehet érezni h puhít és nem gubancos a haj. Balzsam nagyon jó,selymesít. A pajzs,hmm nem volt jobban kifésüljető tőle a hosszú vizes haj. Én most nem használtam direkt semmi formázót v más terméket. Száraz eredmény: pihepuha selymes haj. A színtartósságra még nem tudok mit mondani. A hajszerkezet építésre úgy néz ki végzi dolgát. Engem pl zavar ez a selymesség,én szeretem ha a töve 'be van lőve",remélem hajformázóval más lesz. Szóval amit kell tudnia azt tudja. Ezért megkapja a max pontot a sampon és balzsam. De én később v sampont v balzsamot fogok csak használni. A pajzstól pedig van jobb termék. Sajnos nekem ez nem vált be arra amit tudnia kell. Illatok: mindnek nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Avena Sativa Peptide
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Esters, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Panthenol, Olea Europaea (Olive) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dioctyl Malate
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Phosphatidylcholine, Stearamidopropyl Dimethylamine, C11-15 Pareth-7, Trideceth-12, Laureth-9, Peg-4 Laurate, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, C11-15 Pareth-7, Trideceth-12, Peg-4 Laurate, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő a rákpáncélból kinyert kitin félszintetikus származéka. Vízoldékony, humán szövetekkel kompatibilis polimer. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint elsősorban gél- és filmképző hatása miatt használják a kozmetikumokban.