Joico

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

baboka02

2023. május 30.

Egyenesen zabálja a hajam. Egységes, életerős, egészséges hatást kölcsönöz még az én szerencsétlen, csoffadt, jócskán igénybevett hajamnak is. Szeretem, mert eddig bármit próbáltam, nem kaptam hasonló eredményt. Nem beszélve arról a kicsit sem elhanyagolható pozitívumról, hogy teljesen beszívja a haj, mégsem nehezül el, de nem az van, hogy öblítéskor lecsúszik róla az anyag, mintha ott sem lett volna. Azzal viszont számolni kell, hogy mivel azt az érzetet okozza, hogy gyorsan, és nagyon könnyen beszívja a hajhossz a maszkot, ezért nekem váll alattig érő hajamra is már sajnos jóval több anyagot kell felvinnem, mint egy átlagterméknél, nem elég belőle a jól bevált, szent és sérthetetlen borsónyi mennyiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 30.

kugloaf

2021. június 8.

A hozzá való samponnal és balzsammal használtam. Nekem sajnos nem vált be. Nagyon szárította a hajam, illetve második napon már annyira zsíros kinézetű volt a hajam, hogy szörnyű. Hatalmas csalódás és pénzkidobás számomra.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

gigiszekely

2021. április 7.

Együtt használom a sampont, balzsamot, maszkot és a kis fújósat egy éve. (ez nem az új ezüstös verzió, hanem még a teljesen arany)
Vékonyszálú, töredezett, fényes hajam van, nem vártam csodát, mert soha semmi nem segít, betudtam azzal, hogy genetika.
Őszintén megmondom én nem vettem észre változást, de amikor fodrásznál voltam még amikor elkezdtem használni, ő kérdezte, hogy 3-4 hónapja sampont váltottál? Mondom igen, Joicora (előtte nem tudom mit használtam). Mondta, hogy látszik a hajamon, sokkal szebb az azóta lenőtt hajam állapota. Szóval ezek szerint mégis van különbség.
Tehát a régi hajat annyira nem revitalizálja, mint ahogy szerettem volna, de a frissen növőt segíti. Amit még észrevettem, hogy általában hátközép hosszúságnál elér egy olyan szintet a hajam, hogy muszáj belőle vágni, mert nagyon letöredezett és olyan, mintha nem lennének olyan hosszúak a hajszálak. Amióta ezt használom meg tudott nőni a hajam és most nem érzem azt a késztetést, hogy vágjak le belőle 5 centit, mert azalatt felvállalhatatlan.
A banános illatától rosszul vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

A banános illatától rosszul vagyok.

Verus89

2021. március 24.

Én személy szerint a banános illatát pont nem szeretem. Sajnos önmagában (nem a többlépcsős hajújraépítő kezelés részeként) csodákra nem képes. Ugyanezt tudja a sima k-pak hajbalzsam is, sőt... hiába hagytam rajta 5percet, hiába fél órát, hiába húztam rá sapit, ugyanolyan volt a hajvégek állapota, mint a sima k-pak sampon balzsam kombóval. Szerintem nem fogom újravenni, max a fodrászomtól kérek komplett hajújraépítő kúrát. ( annak is ő az egyik komponense) Úgy hatékony..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

Juccimo

2021. január 25.

Nekem is még Krémmánia boxból volt meg, Az illata tényleg kicsit banános, az állaga tényleg a Body Shop banános hajmaszkját idézi. 2-3 alkalomra volt elegendő a kis tubusban lévő hajbalzsam, és én is kicsit tovább, 5-10 percig hagytam a hajamon, utána pakolást sem használtam már emiatt. Amikor kiöblítettem, nagyon puhának érződött vizesen a hajam. A tortúra a szárításnál kezdődött: a fésű csomókban tépte ki a hajam, annyira összegubancolta :( Majdnem sírtam, amúgyis elég sok hajszálam szokott kihullani még hajmosás után és hajszárítás közben (annyira nem zavar általában, mert rengeteg hajam van), de ez még csak rátett egy lapáttal, és fájt. Szárítás után se volt olyan puha a hajam, mint máskor.
Nem érdekel, milyen jó márka, vagy hogy díjnyertes, nekem egy balzsam után ne tépje a csomókat a hajamból a fésű :(
Két csillag csak arra megy, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Két csillag csak arra megy, hogy kipróbálhattam.

tditti1991

2020. december 28.

Nagyon szeretem, már lassan a második tubussal használom el, de eléggé sokáig bírja. A száraz hajvég hidratáltabb lesz, az egész haj puhább, egészségesebb. Nyilván azokon nem segít annyit, akik szőkítik a hajukat vagy le van égve az alja, de nekem festett sötét hajamra megfelelő. Nem tudom, hogy csak ennek a terméknek a hatására vagy mert a komplett hajápolási rutinom változott rohamosan nő a hajam és szerencsére nem törik, ami eddig évekig problémát jelentett.
Kicsit drága, ezért vonok le egy csillagot, de mivel díjnyertes termék és tényleg sokáig kitart biztos, hogy újravevős :)

Update: évek óta használom ezt illetve a K- Pack Luster Lock színvédő balzsamot, attól még inkább fényes, puha és csillogó a hajam. Nem találtam jobbat, úgyhogy marad a csillag. Csak azért vonok le egy csillagot, mert kicsit drága, bár sokszor elég jó akciók vannak a weboldalon, érdemes figyelemmel kísérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

barni8

2019. szeptember 1.

Mindig csodálkoztam, hogy lehet elérni olyan száraz hajat amit a reklámokban az előtte résznél látni.
Nos...valami történt velem és sajnos megtapasztalhattam. Einstein haja rendezett, lesimult slow motion fotózott patak volt az én hajamhoz képest.
Biotermékek, patika, DM, Müller...semmi sem használt.
Madárijesztő paróka. Kiszárított borz. Aszalt kucsma...volt a hajam.
És akkor jött a Joico hajkezelés.
Otthoni használatra a K Pak széria.
És lett hajam.

Nem mondom, hogy Gliss Kur reklám leszek.
Meg, hogy tökéletes.
De tette azt amit addig semmi. Érzem, hogy a hajam az enyém.
És nem egy hód telepedett a fejemre.
Hajépítő kezeléssel együtt mindenkinek javaslom, akinek száraz, megviselt a haja....és már ott tart, hogy a pálca zárdába vonul.
Tud valamit az amerikai cég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Biotermékek, patika, DM, Müller...semmi sem használt.
Madárijesztő paróka. Kiszárított borz. Aszalt kucsma...volt a hajam.
És akkor jött a Joico hajkezelés.
Otthoni használatra a K Pak széria.
És lett hajam.

Nem mondom, hogy Gliss Kur reklám leszek.
Meg, hogy tökéletes.
De tette azt amit addig semmi. Érzem, hogy a hajam az enyém.
És nem egy hód telepedett a fejemre.
Tud valamit az amerikai cég.

csokibeka

2018. október 28.

Vékonyszálú, száraz, szőkített hajam van, így sajnos nekem ez a termék kevés volt. Viszont nagyon jó illata van és a hajam egyáltalán nem lapult a fejemre, mint a legtöbb pakolástól, gyakrabban sem kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Scara

2018. szeptember 4.

Egy neves szalonban szétégették a hajam, így azonnal megvettem ezt a hajpakolást. Az illata tényleg banános-kókuszos. Sajnos nekem nem vált be, nem éreztem hogy bármit is javított volna a hajam állapotán, pedig becsületesen betartottam a hatóidőt, sőt, volt hogy tovább is hagytam a hajamon. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

csicsi86

2018. július 2.

Először nem voltam tőle lenyűgözve, már az ára miatt sem, nekem barna a hajam szőke mellírcsíkokkal. Az első használat után nem éreztem olyan nagy külömbséget egy hagyományos pakoláshoz képest.
Aztán inkább úgy használtam, hogy a már bevállt hajpakolásomat túrbóztam fel vele, az is hasonlóan ehhez banános illatú. A hajszál felületét nem simítja ugyan, de azt éreztem, hogy tömörebb, életteltelibb lett a hajam. Még nem tudom, újra veszem e .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Élesztő. Az élesztő beta glucant tartalmaz, ami miatt az összetevő kiváló antioxidáns. Az antioxidáns hatáson kívül Paula Begoun szerint az élesztőnek bőrnyugtató hatása van a bőrre, mivel elősegíti a bőr mikrobiomának egészségesebbé válását, ami csökkenti az érzékenység jeleit. Némi kutatás utal arra, hogy az élesztő segíti a sebgyógyulást, a bőrszövet regenerálódását is.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Methylparaben i I ta I par 0 0