Joico

Ár:   6008 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Díjnyertes Joico termék. A haj-újraépítés mestere. Igénybevett, száraz töredezett hajra.

csokibeka

2018. október 28.

Vékonyszálú, száraz, szőkített hajam van, így sajnos nekem ez a termék kevés volt. Viszont nagyon jó illata van és a hajam egyáltalán nem lapult a fejemre, mint a legtöbb pakolástól, gyakrabban sem kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Nagyon szeretem, már lassan a második tubussal használom el, de eléggé sokáig bírja. A száraz hajvég hidratáltabb lesz, az egész haj puhább, egészségesebb. Nyilván azokon nem segít annyit, akik szőkítik a hajukat vagy le van égve az alja, de nekem festett sötét hajamra megfelelő. Nem tudom, hogy csak ennek a terméknek a hatására vagy mert a komplett hajápolási rutinom változott rohamosan nő a hajam és szerencsére nem törik, ami eddig évekig problémát jelentett.
Kicsit drága, ezért vonok le egy csillagot, de mivel díjnyertes termék és tényleg sokáig kitart biztos, hogy újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Scara

2018. szeptember 4.

Egy neves szalonban szétégették a hajam, így azonnal megvettem ezt a hajpakolást. Az illata tényleg banános-kókuszos. Sajnos nekem nem vált be, nem éreztem hogy bármit is javított volna a hajam állapotán, pedig becsületesen betartottam a hatóidőt, sőt, volt hogy tovább is hagytam a hajamon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

csicsi86

2018. július 2.

Először nem voltam tőle lenyűgözve, már az ára miatt sem, nekem barna a hajam szőke mellírcsíkokkal. Az első használat után nem éreztem olyan nagy külömbséget egy hagyományos pakoláshoz képest.
Aztán inkább úgy használtam, hogy a már bevállt hajpakolásomat túrbóztam fel vele, az is hasonlóan ehhez banános illatú. A hajszál felületét nem simítja ugyan, de azt éreztem, hogy tömörebb, életteltelibb lett a hajam. Még nem tudom, újra veszem e .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Alexa89

2018. május 22.

Imádom :) A legjobb hajpakolás, amit valaha is próbáltam. Sokkal szebb tőle a hajam, könnyebben formázható, fényes, élettel teli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

kismadár

2018. február 10.

A legjobb dolog, ami valaha történhetett a hajammal! Csak úgy szívta magába! Imádom. Nagyon finom, banános illata van, ezt külön nagyon szeretem, na de nem csak ennyit tud ez a kis pakolás.. Hihetetlen tömött, puha és erős lett tőle a hajam. Nagyon sok balzsamot, pakolást kipróbáltam már, de soha semmi még csak meg sem közelítette azt az állapotot, amit ezzel értem el. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint ahogyan a Bioderma rózsaszín micellás vize az überelhetetlen, úgy a pakolások között ő az überelhetetlen. Kár, hogy ilyen drága és nekem marha hosszú hajam van, így nem tudom rendszeresen használni. De egyébként minden fillért megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

szzsu19

2018. február 8.

Tény ,hogy ez a legintenzívebb Joico termék ,amely magában is kivalló ,Puha és fényesebb lesz a haj ettől táplálék bombától , csak sajnos ennek a mellékhatása hogy iszonyú hamar el nehezedik a haj, én ezért ritkán havi egyszer használom a komplett 4 lépésben a többi termék családdal együtt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

VEmoke

2017. december 21.

Nagyon szeretem ezt is, mint a többi Joico terméket. Kipróbáltam rengeteg kondícionálót, pakolást, balzsamot, egyik zsírossá tette a hajamat, a másiktól szállt össze vissza. Ezt viszont imádom, mert az összes ilyen kellemetlenséget megszűnteti! Én megtartom, bármennyire is sokba kerül. Sőt, további Joico termékeket is fogok venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 26.

Az egyik legjobb hajkondícionáló, amit valaha próbáltam. Selymes, puha, rugalmas, fényes lesz tőle a hajam, egy szempillantás alatt ki tudom fésülni a hajam, csak úgy siklik benne a hajkefe. Kevés is elég belőle. Szuperjó szer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

umpalumpa

2017. július 5.

Furcsa modon nekem is hamarabb tunik zsirosnak a hajam, ha mosas utan ezt hasznalom. Pedig csak a hajvegekre teszek es elore hajtott fejjel mosom a hajamat, vagyis igen keves jut a fejborhoz kozel. Szaritas (vagy levegon szaradas) utan laposabb es kevesbe hullamos a hajam. Ezt nem csipem. Nagyobb mennyisegre van szukseg ebbol az anyagbol, mint a megszokott balzsamombol, sokat felszippant a sok haj. Puhanak puha lesz a frizkom csak a tartas hianyzik belole. Az illata nem zavar.
Ha nagyon szaraz es sprod lenne a koronam (mostanaban mar nem az), akkor jobban orultem volna neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice