Best of Beauty 2019

Joico

Ár:   6730 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pannamanna, Módosítva: 2012. december 10.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Feltölti nedvességgel és a hiányzó lipidekkel a túl száraz, sérült hajat. Lezárja a kutikulát, növeli a rugalmasságot és a haj elasztikusságát. Színvédő. pH: 3.5 Előnyei: Azonnali hidratálás. Kontrollálja és helyreállítja a haj vízháztartását. A haj felszíne sima lesz, így hosszabban megtartja a nedvességet. Végeredmény: Fényes és sima haj. Visszaállítja a haj rugalmasságát. Helyreállítja a dehidratált hajat, rugalmasabb és könnyebben formázható lesz.

szzsu19

2018. február 8.

Puha és fényesebb lesz a haj ettől táplálék bombától , csak sajnos ennek a mellékhatása hogy iszonyú hamar el nehezedik a haj, én ezért ritkán havi egyszer használom a komplett 4 lépésben a többi termék családdal együtt , néha használom magában,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

agirlhasnoname

2016. november 12.

A hajépítő család többi tagjával együtt használom, de van, hogy csak magában, vagy K-Pak balzsammal keverve, mert úgy könnyebb eloszlatni. Valósággal újraéleszti a hajat. Néha számomra problémás törölközőszáraz hajba beledolgozni, mivel elég sűrű a textúrája, ezért keverem a balzsammal, vagy teszek még rá pár csepp vizet.

Igyekszem legalább fél órát rajta hagyni, még akkor is, ha a 4 lépéseset csinálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Chrissy

2016. augusztus 7.

Nagyon jó hajápoló, benne van a top 10 legjobb hajápolóban, amit valaha használtam. A hajam hosszú, vékonyszálú és szőkített. A klasszikus sztori: felül zsíros , alul száraz. A hajtövekhez sosem kenek hajbalzsamot, csak a végekre. Ezt valósággal beszippantja a hajam. Szeretem sokáig rajta hagyni, hogy minél több hatóanyag szívódjon fel.
Az én receptem a maximális hatásért: a megmosott, vizes hajat alaposan kicsavarjuk, törülközővel óvatosan itatgassuk le róla a felesleges vizet. Így a balzsam/pakolás jobban tud hatni, nem higul fel vízzel és nem csöpög le a hajról. A kondicionálót egyenletesen kell felvinni a haj hosszára, a fejbőrrel való érintkezést kerülve. Kicsit masszírozzuk, így biztos mindenhova jut belőle. Ezután tűzzük fel a hajat és húzzunk rá nejlon zuhanysapit. Vagy annak hiányában nejlon szatyrot. Ezután jöhet rá a törülközőből tekert turbán. A meleg gőzös fürdőszobában relaxálva vagy meleg levegővel hajszárítózva a fejünket töltsünk el minimum 5 percet, de lehet egy óra is, amennyi jól esik. Ezután leöblítés.
Az eredmeny: selyempuha, fényes, egészséges simiznivaló hajzuhatag. Szuperül hidratálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

edo328

2016. június 30.

Sajnos szerintem árához képest nem egy csodaszer. Annyira nem sérült a hajam, Feketéről barnára váltottam igy most száraz, szalmaszerű a hajam. Semmit nem csinál vele, nem tesz többet mint egy jobb drogériás cucc. Olyan rettentően büdös.. Szeretem ha jo illata van a hajamnk, a samponja balzsamja nagyon finom illatú de ez valami rettenet. Mintha záptojással kentem volna a hajam. Bánná a fene ha legalább hatékony lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Ildie

2015. február 18.

A flakon szerint 3-5 perig kell csak a hajon hagyni.
Sokkal jobban megéri ezt megvenni, mint a sima kondicionáló tesóját, bár a cslád gyengéje a sampon. Pihepuha hajat varázsol úgy, hogy 3-4 napig nem lesz zsíros.
Igazából a Deep-Penetrating Reconstructor szuperbalzsamhoz képest nagykülönbséget nem fedeztem fel, csak annyit, hogy ha ml-re számoljuk az árát az DPR dupla annyiba kerül.
Ez egy kiváló termék, viszont abszoludt túl van árazva, Mo-n meg főleg, sosem venném meg 6600 ft-ért.

Hirtelen felindulásból elkövetett lepontozást fogok végrehajtani. Szóval eleinte szerettük egymást, de kb 2 hónap után azt kell, hogy megállapítsam, hogy nem csinálja azt amit kellene. Könnyebb kifésülni a hajam, mintha semmit sem használnék, de így most kb ennyi. Nem leszek puha, nem lesz fényes a hajam, semmi. A swiss-o-par hajvégápolóját használom, és mintha abból is kiment volna az erő, legalább elfogy lassan.
Megvolt a két hajmosás, ráteszem ezt a hajamra, néha tovább is, mint kéne (ettől nem lesz jobb) és lemosom, és szanaszét áll a szalmakazal a fejemen. Szomorú vagyok. Nem biztos ennek a terméknek a hibája, mivel jelenleg a körmöm lapokban szakad fel, de akkor is többet várnék tőle. Most elmegyek sírni a párnámnak :) najó inkább eszek csokit, attól biztosan jobblesz :) legalább a hajam helyett a ragyáimmal leszek elfoglalva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

A flakon szerint 3-5 perig kell csak a hajon hagyni.

mijjjamasa01988

2015. február 2.

Abszolút 5 csillagos termék. Az eddigi legjobb hajpakolás amit valaha is próbáltam. 10 éves szőkítés és hajvasalás után döntöttem úgy, hogy keresek vmi jobbat a bolti hajpakolásoknál. ( Muszáj volt) Először drágának találtam, de aztán úgy döntöttem mégis kipróbálom és rájöttem, hogy megéri az árát. Tényleg csodát művel a hajjal!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 2.

pannamanna

2012. december 24.

Ragyogó és puha és dús hajat csinál. Törölköző száraz hajra kell felvinni, majd 10 percig hagyni. Ezután illatos és puha hajat varázsol remek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

Antioxidánsok: Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Hydrolyzed Keratin, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3